Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Az 1/A csoportban külön pontlistán legyenek láthatóak az SZK orik?
Igen, legyenek láthatóak, hogy tudjak velük számolni. 21 91.30%
Nem, mert felesleges, maradjon így. 2 8.70%
Voters: 23. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 08-30-2007, 00:32
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Értem én. Csak arra fel írtam, hogy elméletileg ez a probléma a közeljövőben megszűnik. Mellesleg A-ban nem szokott olyan nagy gond lenni a lopkodás
ha vki frissen jon vissza a szabirol, vagy szk-rol lep be, akkor igenis megerheti kitekizni, hatha nem azzal kezdett az ori, hogy a piacrol visszajott tekijeit ujra kirakja. ha van nala parszazezer, neadjisten parmilka teki akkor mar igenis megeri a dolog.

azonkivul a trukkos elfeket szepen be lehet gombizni ha latjak az szk-s listan.

aki szk-n van az ugye nem igazan van jatekban, nem telnek a korei, igy sztem jogos, hogy nincs semmilyen listan fenn.

sztem az csak a latszat, hogy vki mindenkeppen szeretne tudni, hogy a kornyeken kik vannak szk-n, leginkabb az a helyzet, hogy lehet figyelni/figyeltetni ki lep onnan ki es akkor lehet vele szemben varatlanul azonnal akciot indtani.

amugy meg legyen csak nehany termelo oriba benne a felsz, hogy 1szercsak mellette belep 1 volt szk-s es szepen lecsapja hekire. ez benne az izgi.
Sponsored Links
  #22  
Old 08-30-2007, 04:28
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
ha vki frissen jon vissza a szabirol, vagy szk-rol lep be, akkor igenis megerheti kitekizni, hatha nem azzal kezdett az ori, hogy a piacrol visszajott tekijeit ujra kirakja. ha van nala parszazezer, neadjisten parmilka teki akkor mar igenis megeri a dolog.

azonkivul a trukkos elfeket szepen be lehet gombizni ha latjak az szk-s listan.

aki szk-n van az ugye nem igazan van jatekban, nem telnek a korei, igy sztem jogos, hogy nincs semmilyen listan fenn.

sztem az csak a latszat, hogy vki mindenkeppen szeretne tudni, hogy a kornyeken kik vannak szk-n, leginkabb az a helyzet, hogy lehet figyelni/figyeltetni ki lep onnan ki es akkor lehet vele szemben varatlanul azonnal akciot indtani.

amugy meg legyen csak nehany termelo oriba benne a felsz, hogy 1szercsak mellette belep 1 volt szk-s es szepen lecsapja hekire. ez benne az izgi.
ez atekizés a legkisebb gond,de pl ma én majdnem kiléptem aklánból ütni külön 3-4k heki reményében..d emég szerencse h vártam,mert hopp szkrol egy ori megjelent és leverte az adott célpontot.Ezért indokoljuk a szk-s pontlista létét,nem pár teki miatt vessük el!
  #23  
Old 08-30-2007, 08:47
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_ View Post
ez atekizés a legkisebb gond,de pl ma én majdnem kiléptem aklánból ütni külön 3-4k heki reményében..d emég szerencse h vártam,mert hopp szkrol egy ori megjelent és leverte az adott célpontot.Ezért indokoljuk a szk-s pontlista létét,nem pár teki miatt vessük el!
de mindez miert indokolna a dolgot? belepett, megelozott, igy jartal es kesz. es akkor meg minden ok, mert mi van ha kimesz es megjelenik szkrol 1 ori es a majdnem ures oridba csap bele 3-4 sereggel? nem kell, hogy abszolut minden elore kiszamithato legyen. ez benne az izgalom.
  #24  
Old 08-30-2007, 11:27
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
de mindez miert indokolna a dolgot? belepett, megelozott, igy jartal es kesz. es akkor meg minden ok, mert mi van ha kimesz es megjelenik szkrol 1 ori es a majdnem ures oridba csap bele 3-4 sereggel? nem kell, hogy abszolut minden elore kiszamithato legyen. ez benne az izgalom.
én eg ystratégiai játékkal játszom,ahol elméletileg mindne kiszámolható,cska az ellenfél ténykedése nem,gondolata.
De pl tudtuk h van itt ori aki jött fel csak a nevére nem emlékeztünk,akkor most ami hibánk h 600ori nevét nem jegyezzük meg?
  #25  
Old 08-30-2007, 12:02
pea pea is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 114
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Én ezt annak idején felvetettem az angol A topicban. Én toborozni szerettem volna, de nem tudtam kik vannak szk-n. Kérdeztem, hogy ezt nem lehet-e kideríteni, vagy készíteni egy listát, hogy lássuk.
Akkor nekem Ati azt mondta, hogy egy ilyen lista felesleges (mellesleg, épphogycsak le nem lettem hülyézve, hogy minek nekem ilyen lista). Most meg úgy tűnik igény van rá? Kár, hogy Ati hülyének néz, mert így az ötleteim eleve halottak.
Smooth, egy szk-n lévő ori bármikor meglephet egy játékban levő orit, akkor ez fordítva miért ne legyen igaz? Ha visszajön azonnal lehessen rá lecsapni. Hiszen ő is ezt teszi. Visszajön és lecsap. Ahogy te mondod, ez benne az izgalom. Szk-n vagyok, visszajövök és most levernek, lelopnak vagy nem? :-D Mondjuk az télleg nem jó, hogy gömbözni lehessen. De ez a szabisokra is igaz. Ott sem kéne, ha már kaput sem lehet rájuk nyitni, akkor gömbözni miért lehet őket?
Úgy meg miért lenne félsz a termelő orikban, ha azt sem tudják van-e mellettük szk-s ori vagy nincs. Úgy már igen, hogy látják, hogy 3-an is meglephetik.
Az meg hogy felveszem a listámra, cseppet nevetséges, mert tulajdonképpen minden A-s orit fel kellene vennem a listámra, mert mindenki lehet szk-s bármikor. Ha meg mindenkit felveszek a listámra, minek 2 lista?
De bizonyos szempontból az szk-s oriknak lehet, hogy nem telik a kör, de bizonyhogy játékban vannak. Klántámiknál ki be ugrálnak. Nem beszélve arról, hogy egy szk-s ori ugyancsak követheti az eseményeket, míg az szk-s orikat ugyancsak nehéz követni.
De lehet, hogy felesleges egy ilyen lista. Eddig is mindenki megvolt nélküle.
  #26  
Old 08-30-2007, 12:08
pea pea is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 114
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Arwyl, amúgy nem kell olyan messzire menned. Már az angol is követhetetlen, pedig ott az Aba max 7-8E ori juthatott el eddig. Szerintem minimum 50szk-s ori ott is van és jó ha 10-15ről tudok.
  #27  
Old 08-30-2007, 12:21
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by pea View Post
...Én toborozni szerettem volna, de nem tudtam kik vannak szk-n....
ez viszont 1 nagyon jo erv, el kell ismernem. ez mellette szol.
  #28  
Old 08-30-2007, 12:38
Sikoly Sikoly is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 64
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Támogatom én is!Hallottam legendákat régi top klánok nagy országairól de még sosem láttam őket.Másik hogy klántámadásoknál is segíség lehet mind a támadó mind a védekező klánnak ha tudja mennyi értékre tudja magát le vagy felvinni az ellen.
  #29  
Old 08-30-2007, 12:49
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by pea View Post
Az meg hogy felveszem a listámra, cseppet nevetséges, mert tulajdonképpen minden A-s orit fel kellene vennem a listámra, mert mindenki lehet szk-s bármikor. Ha meg mindenkit felveszek a listámra, minek 2 lista?
Hiába is veszed fel a mélyszabis SZK-s orikat, nem fognak megjelenni. Én a mélyszabisokra is kiváncsi vagyok.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
  #30  
Old 08-30-2007, 16:39
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
ha vki frissen jon vissza a szabirol, vagy szk-rol lep be, akkor igenis megerheti kitekizni, hatha nem azzal kezdett az ori, hogy a piacrol visszajott tekijeit ujra kirakja. ha van nala parszazezer, neadjisten parmilka teki akkor mar igenis megeri a dolog.
Mielőtt visszajön valaki SZK-ról intézze el a tekcsókat van rá ideje. Ha nem teszi akkor saját magát okolhatja ha kitekizik...
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Rég Szabin lévő orik. Hmmm... Sati Megvalósult javaslatok 144 05-20-2008 20:44
Nagy orik előnye -Fegya- Megbeszélések 328 04-27-2007 22:35
pontlistaban orik szinezese csavo Elvetett javaslatok 3 02-15-2007 15:00
Saját pontlista - Ellenséges orik szine Non Omnis Moriar Elvetett javaslatok 1 02-15-2007 13:17
a pontlistában látott országok Hunor a sirály Elvetett javaslatok 6 02-03-2007 15:18


All times are GMT +1. The time now is 15:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu