Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 05-24-2007, 16:35
Kill
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Miért kell minden csoportba a Top30%
Miért kell minden csoportba egyre több és több heki ?
Miért kell hülyeségeket kérdezni ?
Miért miért miért miért ?????????
asszem ennyi
Hogy te is tudjál mit kérdezni
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 05-24-2007, 20:18
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Jura ez ne migaz.

Az A topjába nem love kell hanem ido.Tegyük fel hogy 10 mrd od van 5000 mrd szerintem mar nem szamit.Tudsz seregetcserélni esetleges elengedni is és van pénzed épikezni akkor szerintem mar mind1.CSak az szamit menyni idod van jacan es milyen klanban vagy.
A 30% meg nem is nagy kriterium

én azért kérném azt az 5000Mrdot ha lehetne mert 10mrd nagyon karcsu :P
Reply With Quote
  #23  
Old 05-24-2007, 23:23
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Miért kell minden csoportba a Top30%
Miért kell minden csoportba egyre több és több heki ?
Miért kell hülyeségeket kérdezni ?
Miért miért miért miért ?????????
asszem ennyi

hátha érne valamit akkor ezt pontoznám

Azt megértem hogyha valaki nem szereti az At, teljesen más játék mint az eddigiek. lehetnek olyanok akiknek a játéka azért torpan meg mert az A nem tetszik.háááát de a játék része. mindenki menjen rajta végig,ki kell próbálni.
Ugyanakkor a fedezés átalakítása óta még egyértelműbb: keress erős szövit akik eltartanak tanyafree és esetleg házzal buheráló orkként és gyorsan leforoghatsz. Sajnos aki mf játékra van berendezkedve, vagy szűk haveri körrel szeret játszani, az tényleg komoly hátrányban van az Aban.

Lehet lenne értelme annak is hogy olyan ori ami már fordult valami brutális 2-on töltött idő után foroghasson.Az az ori már tudja milyen az A, de mégsem élvezi,akkor játszhatna jó sokat a 2. szinten.-próbálom megérteni másokat is mert átlagosan tényleg akciódúsabb egy nap bárhol másutt.
Reply With Quote
  #24  
Old 05-25-2007, 05:54
kiep's Avatar
kiep kiep is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Vác
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Na végre valaki a nem kapásból leszól...
__________________
kiepland (#147523)
II. kiepland (#429776)
Reply With Quote
  #25  
Old 05-25-2007, 09:41
jura jura is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post

Lehet lenne értelme annak is hogy olyan ori ami már fordult valami brutális 2-on töltött idő után foroghasson.Az az ori már tudja milyen az A, de mégsem élvezi,akkor játszhatna jó sokat a 2. szinten.-próbálom megérteni másokat is mert átlagosan tényleg akciódúsabb egy nap bárhol másutt.
Ha jól értem egyszer mindenki küzdje fel magát rendesen az A topba, ismerje meg, bizonyítson, és ha nem tetszik neki, akkor legközelebb a (2)el a neve mögött már fordulhasson a 2. szintről is (annak ellenére, ha nincs fenn másik orija), de kellőképpen nehezítve, mondjuk dupla kört eltöltve ott.
Lenne izgalom, és esemény, mert a romló morál miatt nem üldögélhetne ölbetett kézzel, ugyanakkor jönnének az először feljutók, akik szeretnének átmenni az 1A-ba, akár rajta keresztül .

Tehát ilyesmi megoldást támogatnék.

Vagy, ha valakinek megvan a fenti szinten a kötelező feltétel, de nem akar fordulni, azt valahogy inspirálni kellene, h SZK állapotban várja meg, amíg jön lentről a következő orija.

Egyébként nem akarom megúszni az 1A kihívásait, csak túl sok ott a horgonyzó ori, az összlétszámhoz képest - ez mindentől függetlenül tény.

Nem egy rossz élmény pl. 20× annyi pénzzel játszó szövetségekkel való ütközetekből előnyösen jönni ki, és haladni felfelé...nemcsak a pénz és az idő segít, hanem az is hogy az ember folymatosan tanul és hasznosíthatja a tapsztalatait
Reply With Quote
  #26  
Old 05-25-2007, 09:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by jura View Post
Ha jól értem egyszer mindenki küzdje fel magát rendesen az A topba, ismerje meg, bizonyítson, és ha nem tetszik neki, akkor legközelebb a (2)el a neve mögött már fordulhasson a 2. szintről is (annak ellenére, ha nincs fenn másik orija), de kellőképpen nehezítve, mondjuk dupla kört eltöltve ott.
Lenne izgalom, és esemény, mert a romló morál miatt nem üldögélhetne ölbetett kézzel, ugyanakkor jönnének az először feljutók, akik szeretnének átmenni az 1A-ba, akár rajta keresztül .

Tehát ilyesmi megoldást támogatnék.
Én pont az általad leírtak miatt nem. Gondoljunk bele ez mit jelent: kis (5)-össel ott ücsörög valaki a B-ben, aki nem akar A-ba menni, és másokat, akik viszont szeretnének, nem enged fel.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #27  
Old 05-25-2007, 10:49
jura jura is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Én pont az általad leírtak miatt nem. Gondoljunk bele ez mit jelent: kis (5)-össel ott ücsörög valaki a B-ben, aki nem akar A-ba menni, és másokat, akik viszont szeretnének, nem enged fel.
Ati, ez is logikus...

akkor részemről az a felvetés marad, hogy az 1/A-ban az éppen aktuális összlétszám és ezen belül a minimálisan megkövetelt köröket elért országok számának arányában dinamikusan változzon a Top szint határa úgy hogy egy kicsit nőjön a remény, az elérésére
Nem gondoltam túl nagy sávra, a TOP a jelenlegi fix 30 helyett kb. 40-30 között ingadozhatna.

De nem eröltetem én ezt, feljutni lehet most is, csak ötlet arra, hogy ne tamagocsizzunk itt annyit.
Reply With Quote
  #28  
Old 05-25-2007, 11:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Megértem, hogy valaki nem akar túl sok időt szánni az A-ra, mert más játékstílust igényel, és esetleg nem tetszik neki. Ugyanakkor az sem szerencsés, ha olyan országok szaladgálnak több személyiséggel, akiknél például a piac van legelől az intézőben. Sajnos az A kihagyásának biztosításával volt egy olyan időszak, amikor megszaporodott azok többszemélyiséges országok száma, akiknek igazából az még nem járna.

Az A-ban a top30% elérését nem tartom egy kivitelehzetetlen dolognak, de természetesen nyitott vagyok olyan felvetésekre, amik azt célozzák, hogy akik nem akarnak annyit A-zni, azok valamilyen más módon bizonyítva megkaphassák a plusz személyiséget.

Hogy mindenféle bizonyítás nélkül (például egyszerűen eltöltött idő alapján) kapja valaki meg, az már létezett, és hatalmas hiba volt, ilyen kezdeményezéseket nem támogatok.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #29  
Old 05-25-2007, 11:49
jura jura is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
...természetesen nyitott vagyok olyan felvetésekre, amik azt célozzák, hogy akik nem akarnak annyit A-zni, azok valamilyen más módon bizonyítva megkaphassák a plusz személyiséget.

Hogy mindenféle bizonyítás nélkül (például egyszerűen eltöltött idő alapján) kapja valaki meg, az már létezett, és hatalmas hiba volt, ilyen kezdeményezéseket nem támogatok.
Igen az eltöltött idő nem különösebben érdem

A nyitottságod az említett célok felé nekem most elég is, reméljük kialakul majd valami mindenkinek hasznos megoldás.
Reply With Quote
  #30  
Old 05-25-2007, 12:16
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Megértem, hogy valaki nem akar túl sok időt szánni az A-ra, mert más játékstílust igényel, és esetleg nem tetszik neki. Ugyanakkor az sem szerencsés, ha olyan országok szaladgálnak több személyiséggel, akiknél például a piac van legelől az intézőben. Sajnos az A kihagyásának biztosításával volt egy olyan időszak, amikor megszaporodott azok többszemélyiséges országok száma, akiknek igazából az még nem járna.

Az A-ban a top30% elérését nem tartom egy kivitelehzetetlen dolognak, de természetesen nyitott vagyok olyan felvetésekre, amik azt célozzák, hogy akik nem akarnak annyit A-zni, azok valamilyen más módon bizonyítva megkaphassák a plusz személyiséget.

Hogy mindenféle bizonyítás nélkül (például egyszerűen eltöltött idő alapján) kapja valaki meg, az már létezett, és hatalmas hiba volt, ilyen kezdeményezéseket nem támogatok.
Héééé, te belelátsz az intézőmbe??


On:
Atinak itt simán igaza van. A top 30% elérése egyáltalán nem olyan lehetetlen dolog, max. több időbe kerül elérni, és azért ne kerüljünk el minden nehézséget, ami a játékban adódik, hogy aztán a kis számocskáinkkal virítsunk, milyen jók is vagyunk.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Vampire-The Masquerade MiKoR Fantasy, szerepjátékok 125 07-01-2008 07:20
Miért??? attila1988 Általános beszélgetés Hódítós témákban 83 10-01-2007 18:06
Miért életképes ezután is az elf? Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 38 08-21-2007 23:23
tanácsot kérünk a topklántól a legyözésükre. Half Általános beszélgetés Hódítós témákban 78 02-16-2006 22:59


All times are GMT +1. The time now is 02:01.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu