Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 03-03-2006, 23:40
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by spirit..
Egyetértek :D
ja, ez a csoki, egy kész lángész!! :P :P

szóval, még mindig vannak olyanok, akik szeretnék, ha maradna a piac? :)
Sponsored Links
  #22  
Old 03-04-2006, 08:05
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem erről van szó. Csak ha már újítunk, adjunk neki valami használható szerepet. Mert tényleg egyszerűbb kiosztani pár milkát, mint átépíteni a fél országot a morálért.
  #23  
Old 03-04-2006, 11:04
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by director
ja, ez a csoki, egy kész lángész!! :P :P

szóval, még mindig vannak olyanok, akik szeretnék, ha maradna a piac?
Csak kemény vagyok
__________________
Sorry, this account has been suspended
  #24  
Old 03-05-2006, 10:00
Lali Lali is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 76
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

szerintem is menjünk az eredeti irányba: piac, mint épület: új funkció, ami nem veszi el a vip értelmét, a kereskedelemhez van köze és nem jelenti a játék jelentős változtatását.

a karaván helyettesítése is eszembe jutott, az a mintájára, de nem hiszem, hogy ezt nem jelentős módosításnak kellene tekinteni :P
viszont a karaván veszteségét csökkenthetné. vagy esetleg a távolabbi szövitársaknak rövidebb idő alatt lehetne karavánt küldeni.
ha már a visszatérő árú el nem vesztése nem aratott érdemi reakciót
  #25  
Old 03-06-2006, 23:08
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

mit szólnátok ha piacra lépés nélkül kiírná az árakat..5%--egyik piac..10%--kettő..15% mind3 piac árait..de nem tudnál vásárolni meg eladni ugye..csak árakat látod..(lehet százalékokat cskkenteni kéne,sőt biztos,de lusta vok visszamenni:P )..LePiduS <3 CaRmen ..4G and BFK 4ever

ui.:nagyon s**r ötlet?
  #26  
Old 03-07-2006, 16:34
spirit..
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by Lepidus
mit szólnátok ha piacra lépés nélkül kiírná az árakat..5%--egyik piac..10%--kettő..15% mind3 piac árait..de nem tudnál vásárolni meg eladni ugye..csak árakat látod..(lehet százalékokat cskkenteni kéne,sőt biztos,de lusta vok visszamenni:P )..LePiduS <3 CaRmen ..4G and BFK 4ever

ui.:nagyon s**r ötlet?(
Az előbb akartam írni de kilökött a fórum. Remélem most befejezhetem
Én mint ötletet is elvetném. gondolj csak bel,ezzel azt érnéd el,hogy a piaci árakat a csillagos égig felhúzod. Miért is? Azért mert ugyebár nem egy olyan VIP ország van akinek van egy jópárszáz millája. Egy körben elég 5 percet az országával foglalkozni,a többit eltölti ott és azt figyeli,hogy mikor megy le az ára valaminek. Akkor megveszi. A nagy felvásárlási lázban mindenki megvesz mindent ami olcsó és kirakja drágán. Van aki majd azzal is próbálkozik,hogy a cucc 1/5-ét kirakja jóval magasabb áron,a másik addig szépen felveszi,majd azon az áron kirakja,ami már igen magas. Jönnek a gondok,hogy nem veszi meg senki,ugyebár nagyon drága,de az felrakó ország nem engedhet meg magának 100-200 milka mínuszt,ezért felveszi azt amit az előtte lévő magas áron kirakott. Aztán felrakja. Újra. Elég 3 ország hogy ezzel el tudjanak játszani. És ebből kinek lesz haszna? Akinek nincs is túl nagy szüksége rá.
  #27  
Old 03-07-2006, 17:23
drhb
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Úgy is túl tsok pénz forog a játékban, be lehetne vezetni a piaci adó(vagy árrés) fogalmát, ami azt jelentené, hogy ha mondjuk 2000-ért megveszik az árudat, akkor csak 800-at kapsz meg belőle. Ezt az adót csökkenthetné a piacok aránya az országokban, és 5% piacnál már egyáltalán nem lenne adó.
  #28  
Old 03-07-2006, 17:24
drhb
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ja, nem 800-at, hanem 1600-at, olyan 20%-ra gondoltam, csak elírtam.
  #29  
Old 03-07-2006, 17:34
spirit..
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by drhb
Úgy is túl tsok pénz forog a játékban, be lehetne vezetni a piaci adó(vagy árrés) fogalmát, ami azt jelentené, hogy ha mondjuk 2000-ért megveszik az árudat, akkor csak 800-at kapsz meg belőle. Ezt az adót csökkenthetné a piacok aránya az országokban, és 5% piacnál már egyáltalán nem lenne adó.
Én ezt semmi esetre sem vezetném be. Nekem ha bele döglök sem lesz piacom,kell a hely az eliteknek.
  #30  
Old 03-07-2006, 18:49
Lali Lali is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 76
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by spirit..
Én ezt semmi esetre sem vezetném be. Nekem ha bele döglök sem lesz piacom,kell a hely az eliteknek.

de ha lenne értelme, megfontolnád. éppen azért vetettem fel a témát, mert most az 5. szinten pár 2 körös ori kivételével senkinek nincs piaca, akinek van esze.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Piac mint raktár változtatása (avagy jó ez így) Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 44 01-16-2008 01:18
A Hódító, mint körökre osztott stratégiai játék kg-- Általános beszélgetés Hódítós témákban 53 08-02-2007 23:45
Vip Hétvégi Játékban Katona Piac megszűntetése. Rém Megvalósult javaslatok 252 02-18-2007 18:37


All times are GMT +1. The time now is 15:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu