Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 01-22-2007, 16:02
Lara Baba's Avatar
Lara Baba Lara Baba is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
Lara Baba, ha eljutsz 1/A-ig, akkor mar vagy annyira jo jatekos (azt hiszem), hogy egy ejszaka tamadast ki tudjal vedeni
Tedd tele ijjasokkal az oridat, ha jol fel van epitve, nem valoszinu, hogy befognak tudni ütni, bár lehet
Meg kell szerintem szervezni klanszinten vagy lejjebb akar szoviszinten a non-stop tavolozast.
Igen Szecsa, tele teszem az orimat íjjászokkal, ha van 80 miliárd az orimba, amit sok sok országommal szettem össze különböző szinteken
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 01-22-2007, 16:04
Bea Baba's Avatar
Bea Baba Bea Baba is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 193
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Lara Baba View Post
Fogalmam sincs, hogy te ki vagy
De te sem tudod hogy én ki vagyok
majd ha eljutsz egyszer az A-ba és nem fordulsz le rögtön eljutsz mondjuk top50-be sok sok érdekes dolgot tapasztalsz majd )
És akkor vagy te is olyan leszel, hogy nonstop készültség, vagy elgondlkozol azon amit én írtam D

de ez már egy másik történet...
Én nem vagyok A ban, nem is voltam még, de azok alapján amit olvastam és hallottam eddig A ról, akinek szándékai voltak abban a csopiban, eddig is áldoztak rá időt, és mostantól is fognak... úgy éjjel mint nappal..
__________________
Don't worry, beeee happy!!

Bea Baba (#336994) itt megtaláltok
Reply With Quote
  #23  
Old 01-22-2007, 16:09
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Cool

Quote:
Originally Posted by Lara Baba View Post
Igen Szecsa, tele teszem az orimat íjjászokkal, ha van 80 miliárd az orimba, amit sok sok országommal szettem össze különböző szinteken
80 mrd?
Bár fogalmam sincs ki vagy, merre vagy, de vagy nagyon magas szinten vagy, vagy teljesen felrebeszelsz.
Az ejszakai tamadasokbol egyreszt joval kevesebb van akarmerre vagy, masreszt gondold csak el, hogy faradtan az ember magas hekin nem vallalja be csak nagyn szukseges esetben a tamadast.
S amit itt mar irtak masok is, azokra nem gondolsz, akik mondjuk az USA-bol jatszanak? Asszem 8-9 ora az eltolodas, igy amikor itt hajnal van ott delutan vagy kora este.
Reply With Quote
  #24  
Old 01-22-2007, 16:12
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
80 mrd?
Bár fogalmam sincs ki vagy, merre vagy, de vagy nagyon magas szinten vagy, vagy teljesen felrebeszelsz.
Az ejszakai tamadasokbol egyreszt joval kevesebb van akarmerre vagy, masreszt gondold csak el, hogy faradtan az ember magas hekin nem vallalja be csak nagyn szukseges esetben a tamadast.
S amit itt mar irtak masok is, azokra nem gondolsz, akik mondjuk az USA-bol jatszanak? Asszem 8-9 ora az eltolodas, igy amikor itt hajnal van ott delutan vagy kora este.
Szecsa ő csak a saját oriját nézi Az hogy valaki külföldről játszik sztem nem nagyon izgatja neki nem tetszik hogy éjszaka ütik és ezen akar változtatni De ha nem tetszik hogy éjszaka ütik legyen többet gépnél vagy stb....

Elnézést ha bunkó voltam .
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #25  
Old 01-22-2007, 16:17
Lara Baba's Avatar
Lara Baba Lara Baba is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
80 mrd?
Bár fogalmam sincs ki vagy, merre vagy, de vagy nagyon magas szinten vagy, vagy teljesen felrebeszelsz.
Az ejszakai tamadasokbol egyreszt joval kevesebb van akarmerre vagy, masreszt gondold csak el, hogy faradtan az ember magas hekin nem vallalja be csak nagyn szukseges esetben a tamadast.
S amit itt mar irtak masok is, azokra nem gondolsz, akik mondjuk az USA-bol jatszanak? Asszem 8-9 ora az eltolodas, igy amikor itt hajnal van ott delutan vagy kora este.
Dede ezért is írtam, hogy árral szembe és lezártam magamba az ötletet.
Magas szinten, vagy fogalmatlan... ezt döntsd el te

Dragon...szamár vagy de majd tanulsz

Bea sok sikert
én bevállaltam egyszer, többet nem kérek belőle..csak lazán ez a hódítós mottóm
Reply With Quote
  #26  
Old 01-22-2007, 16:17
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lara Baba View Post

Dragon...szamár vagy de majd tanulsz
Nem én vetettem fel a javaslatot
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #27  
Old 01-22-2007, 16:22
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

nah skacok

akkor ez a felvetés tuti kukába kerül
megkérnék minden kedves embert, hogy tartsa be a topic szabályait és ne offoljátok össze vissza

00:00-tól 6:00-ig lehet akármiről beszélni itt
Reply With Quote
  #28  
Old 01-22-2007, 16:23
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Nekem csupán annyi a hozzászólásom a témához, hogy ne csak 1 oldalúan nézzük...mi van azokkal, akik éjszaka dolgoznak, és nappal alszanak? azoknak nappal legyen plusz védelmük? vagy váltsanak munkahelyet a játék miatt, vagy csak diszkrimináljuk őket negatívan?
Maga az elképzelés érthető, meg is értem a javaslatot, csak éppen kivitelezhetetlen
Ennyi
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #29  
Old 01-22-2007, 16:24
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amúgy te Lara ha gondolod én azért benézhetek éjszakára
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #30  
Old 01-22-2007, 16:25
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by lagen View Post
nah skacok

akkor ez a felvetés tuti kukába kerül
megkérnék minden kedves embert, hogy tartsa be a topic szabályait és ne offoljátok össze vissza

00:00-tól 6:00-ig lehet akármiről beszélni itt
igen, én is akartam tanácsolni, de a javaslattevő írta az elején, hogy nem tudja hogy kell topicot létrehozni
így már tök mindegy, majd szépen megkérjük Atit, hogy tegye külön topicba...ennyi
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Éjjeli Bagoly (00-06-ig) lll Chat 2364 10-22-2021 23:25
Kombinált támadás Pepa Elvetett javaslatok 4 12-31-2006 16:19
a felfelé támadás mikor érvényesül? solven Segítség 17 08-18-2006 08:15
Támadás színtlépéskor Babszemjankó Segítség 7 08-15-2006 18:49
Felfele/lefele támadás? Nikol Segítség 46 02-03-2006 10:29


All times are GMT +1. The time now is 22:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu