Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

View Poll Results: Torkig vagyok azzal, hogy Gee soha nem toleráns!
Én már nagyon unom őt! 6 66.67%
Ruhadtul utálom! 1 11.11%
Még annál is jobban utálom! 2 22.22%
Voters: 9. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 09-20-2007, 09:11
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi View Post
Most nem azért, de ez itt rohadtul nem a Kossuth tér.
Nekem pl. abból van elegem.
Ne haragudj, de hogy jön ide a Kossuth tér? Ez nem egy politikai topic!




Ati:
Ha valami felett szemet húnyok, attól az még nem szűnik meg!
Ha bekötik a szemem, és érzéstelenítenek, majd levágják a lábam, attól még nincs lábam. Hiába nem érzem, és látom annak hiányát.
Attól hogy én leignorálok valakit, aki agyonvág egy topicot, attól a topic még agyon lesz vágva, csak én nem látom. Szerintem hosszú távon ez nem megoldás. (Ez persze csak magánvélemény.)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 09-20-2007, 09:17
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Ne haragudj, de hogy jön ide a Kossuth tér?
Nem haragszom
Mikor Téged olvaslak, sokszor ez jut eszembe. De biztos jó ez így.

Quote:
Ez nem egy politikai topic!
Miért, állította valaki az ellenkezőjét?
__________________
Sorry, this account has been suspended

Last edited by Csokibácsi; 09-20-2007 at 09:17.. Reason: Ja, nem haragszom
Reply With Quote
  #23  
Old 09-20-2007, 09:21
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Már engem is utáltok?
Nem hiszem. Bár ki tudja? Mostanában divat lett mindenkit utálni! (Én nem utálok senkit!)
Reply With Quote
  #24  
Old 09-20-2007, 09:25
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Nem hiszem. Bár ki tudja? Mostanában divat lett mindenkit utálni! (Én nem utálok senkit!)
na
he, akkor hogyisvanezmostan??
nem úgy volt hogy akkor magadat húúúúdenagyon utálod?
Reply With Quote
  #25  
Old 09-20-2007, 09:26
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Attól hogy én leignorálok valakit, aki agyonvág egy topicot, attól a topic még agyon lesz vágva, csak én nem látom. Szerintem hosszú távon ez nem megoldás. (Ez persze csak magánvélemény.)

A topic attól lesz agyonvágva, hogy egy esetleg viccesnek szánt megjegyzésen 2-3-4 ember elkezd lázongani, majd azon újabbak és újabbak. Azt ne mondd, hogy ilyen esetben nem vagy ugyanolyan aktív résztvevője a téma agyonvágásának, mint az, aki egy poénos megjegyzéssel nyitott. Sőt, talán mégjobban, hiszen tovább szítod azt a hangulatot, aminek semmi keresnivalója az adott témában.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #26  
Old 09-20-2007, 09:34
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi View Post
Nem haragszom
Mikor Téged olvaslak, sokszor ez jut eszembe. De biztos jó ez így.

Végülis a probléma gyökere megegyezik.

A fórum tökéletesen megegyezik a kossuth térrel jelen esetben.


Mert mi van az országban? Valaki valami nagyon rosszat csinált. Ez ellen voltak, akik felemelték a hangjukat, és nem tetszésüket kinyilvánították. A végén ki lett a rohadék? Nem az, aki tönkrevágott egy országot, hanem az, aki ezt szóvá merte tenni...

Mert mi van a topicban? Ereszkedő színvonal, a hozzárétők/régiek inkább már hozzá se szólnak a legtöbb dologhoz, topicokat már nem nagyon nyitnak, így a feltörekvő idiotizmus teret hódít. (És ezt most nem Harcosoknak címzem!) Mert fél éve, egy éve 100-ból 1 volt 'mumus', mostanában inkább azt veszem észre, hogy 10-ből 1. Ez ellen ki mertem nyitni az arcom. Ki lett a rohadék a végén? Nem az, aki tönkreteszi a fórumot, hanem az, aki a tönkretevők vesztét érzi igazságosnak...

Ebben a tekintetben semmi különbség a Kossuth tér, és a forum.hodito között.

Megfordult a világ, manapság a hülyék vannak többen, ezért a hülyeség kezd normális lenni, az eddigi normálisok meg kezdenek lassan kisebbségbe szorulni.

Én így látom, nekem ez a véleményem.
Aki meg ezzel nem ért egyet, az nyugodtan igénybe veheti a szavazást, és ledorgálhat engem.
Reply With Quote
  #27  
Old 09-20-2007, 09:36
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A topic attól lesz agyonvágva, hogy egy esetleg viccesnek szánt megjegyzésen 2-3-4 ember elkezd lázongani, majd azon újabbak és újabbak. Azt ne mondd, hogy ilyen esetben nem vagy ugyanolyan aktív résztvevője a téma agyonvágásának, mint az, aki egy poénos megjegyzéssel nyitott. Sőt, talán mégjobban, hiszen tovább szítod azt a hangulatot, aminek semmi keresnivalója az adott témában.
Sztem semmi gond a veszekedős topicokkal ha azok nem valami fejlesztős topicban vannak. Hiába erőlködünk a fórum "tisztaságával" és a jó hangulat megteremtésével ha genetikailag arra vagyunk kódolva, hogy imádjuk ha bizonygathatjuk az igazunkat.

Könnyen belátható, hogy ez így van csak meg kell figyelni a topicok látogatottságát amikor "bunyó" van Minden topic ahol összevesznek hirtelen látogatókkal telik meg akik szeretnék kifejteni a véleményüket annak ellenére, hogy amit olvasnak az éppen tetszik e nekik vagy sem. Nem tudunk mit tenni ha MINDENKIT ÉRDEKEL A CSATA! És ezek a veszekedések bizony csaták
Reply With Quote
  #28  
Old 09-20-2007, 09:45
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A topic attól lesz agyonvágva, hogy egy esetleg viccesnek szánt megjegyzésen 2-3-4 ember elkezd lázongani, majd azon újabbak és újabbak. Azt ne mondd, hogy ilyen esetben nem vagy ugyanolyan aktív résztvevője a téma agyonvágásának, mint az, aki egy poénos megjegyzéssel nyitott. Sőt, talán mégjobban, hiszen tovább szítod azt a hangulatot, aminek semmi keresnivalója az adott témában.
Egy darab viccesnek szánt beíráson szerintem még senki nem lázongott. De amikor egy usernek 100 beírásából 85 ökörség, akkor azt nem lehet poénkodónak nevezni. Az kártevő.

Láttam már értelmes hozzászólások tömkelegét beíró embertől vicces hozzászólást, nem szóltam be neki. És más sem. Vannak, akikkel lehet értelmesen vitatkozni, mert a nézőpontok különbségét nem engedtük elfajulni. Sok emberrel szólalkoztam már itt össze, mindenkivel sikerült a végére emberi hangnemben, jó viszonyban elválni, sőt, a legtöbb esetben közös nevezőre jutottunk, és a fórum hasznát szolgáltuk. Volt hgoy nézeteltérésünket privát üzenetben vezettük le, hogy ne zavarjuk a fórumot, majd megegyezés után közösen erősítettük a topicot. És olyan is volt, hogy a vita vége zöld tégla lett, mert tényleg hasznos volt megbeszélni a dolgokat.

De aki bemegy egy topicba, és 5-8-10-15 értelmetlen hozzászólást beleír, azzal hogy lehet értelmetlenül vitázni? Sehogy. Mert ha azt mondod neki, hgoy értelmetlen/hülyeség amit írt, akkor rádszáll, hogy mit képzelsz magadról. És hogy 2-3-4 (esetleg 5-6-7-8..stb) ember elküldi a fenébe, az lehet, hogy nem a 2-3-4 (5-6..stb) ebmer hibája, mert ha nem lenne miért elküldeni a fenébe, akkor az 'elküldők'-nek nem lenne (jogos-) alapja tovább OFFolni valamit.

Mindenki meg úgysem tud ignorálni... Főleg nem az, aki ma regisztrált ide, hogy valami infót gyűjtsön be.

És ezután lehet a 2-3-4 .. embert csitítani, meg visszafogni... Azzal csak a másik oldalkerül indokolatlan erőfölénybe, hiszen azt tapasztalja, hogy bármit megtehet, mert egy idő után senki nem fog ellenállni.

(De lehet, hogy csak én látom így!)
Reply With Quote
  #29  
Old 09-20-2007, 09:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Sztem semmi gond a veszekedős topicokkal ha azok nem valami fejlesztős topicban vannak. Hiába erőlködünk a fórum "tisztaságával" és a jó hangulat megteremtésével ha genetikailag arra vagyunk kódolva, hogy imádjuk ha bizonygathatjuk az igazunkat.
A probléma az, hogy a fejlesztős témákból indul ez ki a legtöbb esetben.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #30  
Old 09-20-2007, 09:50
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Egy darab viccesnek szánt beíráson szerintem még senki nem lázongott. De amikor egy usernek 100 beírásából 85 ökörség, akkor azt nem lehet poénkodónak nevezni. Az kártevő.
Hát még milyen kártékony, amikor mind a 85 beírásra elkezd valaki tomboló üzeneteket írni, és mind a 85 ilyen tomboló üzenetre másvalaki elkezdi lecsitítani, majd elindul a témák negyedében valami beszélgetés (flama-háború) arról, hogy ki miért csinálja, amit csinál. A 85 beírásból lett máris 500, és máris kissebbségben van az az egy, aki miatt az egész indult.

Kifejezetten kártékonynak tartom a fórumon történő egymás anyázását, különösen olyankor, amikor egy értelmes téma van ezzel teljesen szétoffolva.

Ilyenkor nemcsak az eredeti beíró a hunyó, sőt, meg merem kockáztatni, hogy ő a legkevésbé hunyó.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 06:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu