Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #2901  
Old 12-05-2007, 15:07
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Bar nem tudok semmit az egeszrol, ha valoban ket korosek voltak az utes pillanataban, nem gratulalnod kellene, hanem kollektive szegyellnetek magatokat, hogy nem hasznaltatok ki ezt a jackpot lehetoseget, amit talcan kinaltak Nektek...
Remy
nem lehet mindenki ott minden támadásnál, gondolom, ha ott lettek volna és tudnak visszamennek lehet, hogy nem is távoloztak ez egy játé ne vedd ilyen komolyan :P
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2902  
Old 12-05-2007, 15:09
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
Remy
nem lehet mindenki ott minden támadásnál, gondolom, ha ott lettek volna és tudnak visszamennek lehet, hogy nem is távoloztak ez egy játé ne vedd ilyen komolyan :P
Pont ezt akartam én is írni
Reply With Quote
  #2903  
Old 12-05-2007, 15:20
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Én nem ismerem a klán tagjait, de ez egy játék. Én egyáltalán, sőt határozottan nem értek veled egyet.
Úgy gondolom, régen rossz ha egy játékban szégyenkeznem kellene, mert nem nyertem. Vagy mert vesztettem valamit.
Lehet hogy nem voltak gépnél. Lehet hogy nem volt pénzük lovakra...
A gratulációja meg követendő, ezért én adok egy zöldet.
Neked (es a tobbieknek). En (mar) nem veszem komolyan. Nos, lehet a szegyenkezes kicsit eros, probald jatekbeni szegyenkezesre forditani.
Szerintem egy 1/A-beli nagyon magasan levo klannak egyszerre nem lehet megengedni az alabbi dolgokat:

-nincs penz a klanban
-nem figyelnek raallast
-nem tavoloznak
-egyseg sincs a klanban

Ha nincs penz, legyen egyseg, ha nincs egyseg, legyen penz. Tavolozni sajnos, szinte muszaj, es ha sokan vannak, ez nem olyan nehez feladat.
Esetleg lehet figyelni a rivalis klanokat, epulgetnek-e, stb... (ha mindbol eltunik a torony, az pl gyanus...)

Ez nem lehordas. Egyszeruen elkepesztett hogy ilyen nagy klanok ugy mennek klantutni, hogy 2 korosek a beutes pillanataban! De ennel sokkal jobban elkepesztett, hogy ezt a tamadott klan nem hasznalta ki.

Remelem igy mar erthetobb a beirasom...

Persze, lehet jatszani a "majd csak lesz vmi" mentalitassal is, csak akkor tobb kudarc fogja erni az embereket, amikor a "fuggok" leverik oket...

Ismetlen, nem szidtam senkit, egyszeruen marhara meglepett az, amit Fegya irt... Nem gondoltam volna, hogy ilyen magassagokban ez lehetseges.

Hat ennyi.. :P
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #2904  
Old 12-05-2007, 15:28
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Neked (es a tobbieknek). En (mar) nem veszem komolyan
Én se veszem már komolyan a játékot.. értem, hogy mire gondolsz.. gondolom, hogy nem lehordás de, hogy nagy klán figyeljen :P nem annyira nagy klán.. hogy figyelnie kelljen látod.. megy ez így is :P igazából a játék élménye a kikapcsolodás számít.. nem az, hogy lessem görcsösen a körváltást az amugy is megvan

jó ez a játék.. így ahogy van.. a magam részéről hálás vagyok, hogy van :P mondjuk néha, sok időmet elvette.. de most pont jó és végülis, itt úgy látom minden teljesítményért gratula jár.. ez szép dolog a gesztus számít, hogy gratulál a "vesztes" (erkölcsileg morálisan nyert ) a nyertesnek ... szép volt. ha visszamegy akkor meg szemfüles lett volna.. :P

Last edited by sutike31005; 12-05-2007 at 15:32..
Reply With Quote
  #2905  
Old 12-05-2007, 19:04
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Bar nem tudok semmit az egeszrol, ha valoban ket korosek voltak az utes pillanataban, nem gratulalnod kellene, hanem kollektive szegyellnetek magatokat, hogy nem hasznaltatok ki ezt a jackpot lehetoseget, amit talcan kinaltak Nektek...
Szerintem Remy nincs igazad...
Ez 1 játék ahol hibázni is szoktak a játékosok, másrészről sok logikus oka is lehet , h nem használták ki ezt a jackpotot..

szerintem ebben a játékban azoknak kell szégyelni magukat, akik JKSz-vel v Több ori irányításával tesznek tönkre országokat...
__________________
LotR
Reply With Quote
  #2906  
Old 12-05-2007, 19:13
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Szerintem Remy nincs igazad...
Ez 1 játék ahol hibázni is szoktak a játékosok, másrészről sok logikus oka is lehet , h nem használták ki ezt a jackpotot..

szerintem ebben a játékban azoknak kell szégyelni magukat, akik JKSz-vel v Több ori irányításával tesznek tönkre országokat...
Nem tudom, miert irtad Te is, de akkor olvasd vissza, amit par beirassal elobb irtam. Amugy pedig, aki jkszt vagy multit kialt, 90%-ban nincs igaza...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #2907  
Old 12-05-2007, 19:15
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Szerintem Remy nincs igazad...
Ez 1 játék ahol hibázni is szoktak a játékosok, másrészről sok logikus oka is lehet , h nem használták ki ezt a jackpotot..

szerintem ebben a játékban azoknak kell szégyelni magukat, akik JKSz-vel v Több ori irányításával tesznek tönkre országokat...
Remy általában nagyon sarkosan fogalmaz, de sztem legtöbbször igaza is van.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #2908  
Old 12-05-2007, 19:20
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nem tudom, miert irtad Te is, de akkor olvasd vissza, amit par beirassal elobb irtam. Amugy pedig, aki jkszt vagy multit kialt, 90%-ban nincs igaza...
Tehát szted nem létezik? :O

tudok neked konkrét példát...
ne haragudj nincs kedvem kodfejtőként olvasni az üzeneteidet...
ha vkit beütnek és nem kísér,, sztem nem feltétlen van szégyenkezni valója, ezt körülbelül a top3 klánnál nem tudnám elfogadni...
__________________
LotR
Reply With Quote
  #2909  
Old 12-05-2007, 19:22
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Tehát szted nem létezik? :O

tudok neked konkrét példát...
Ha szerintem nem letezne, akkor 100%ot mondtam volna, nem?
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #2910  
Old 12-05-2007, 22:02
Paliking Paliking is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 545
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Neked (es a tobbieknek). Egyszeruen elkepesztett hogy ilyen nagy klanok ugy mennek klantutni, hogy 2 korosek a beutes pillanataban! De ennel sokkal jobban elkepesztett, hogy ezt a tamadott klan nem hasznalta ki.
Na egy kis háttér.
Pontszám szerint a ráállás utáni körben 3 köröseknek kellett volna lennünk, nem tudom miért maradtunk két körösek, de remélem az öreg rókák majd megmagyarázzák . Két klán közé álltunk be, akik 18k pontra voltak egymástól, úgyhogy arra is kellett figyelnünk, hogy a ráállás után nehogy az alsóra 2 körre kerüljünk. Mások kiszagolták a klántámadást, úgyogy még az utsó bontásnál sereget is kellett elengedni, és a bontás beállításnál még nem tudtuk mennyi sereget kell majd elengedni. Az elengedésnek köszönhetően az egyik csapat hiénát sikerült fogni, a másikat nem.
Hozzátenném, hogy a klánban senki nem játszik régen az A-ban támadó stílusban, ez volt a 6. ütésünk. Ehhez mérten viszonylag sokan vagyunk a klánban, egyrészt nehéz összeszervezni ütést, másrészt amikor ilyen akció van és a pillanat törtrésze alatt kell dönteni és cselekedni, hát ehhez nincs még meg a rutin.
Szóval sem a játékban, sem azon kívül nem szégyellem sem a magam, sem a klántagok cselekedeteit. ha túl lennénk párszáz klánütésen, és így alakulna, akkor talán elgondolkoznék rajta.
Mellesleg mi legalább próbálunk játszani azzal ami van, és abból ami van.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 25 (0 members and 25 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:19.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu