Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #281  
Old 08-10-2006, 15:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by majomkirály
hát mit ne mondjak..van még javítani való az uj dizájnon ..:-( ráadásul a forum szövegböl csak akkor látok valamit ha áthuzom felette az egeret mintha másolni akarnám.tök szokatlan,hogy nem alul hanem oldalt vannak a megszokott dolgok..3 percembe is került mire megtaláltam valamit.:P
Tyűűűűűűűűű
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #282  
Old 08-10-2006, 15:11
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Lehet a politikában is csak dizájnváltásra lenne szükség, és akkor mindenki egyetértene abban, hogy a jelenlegi rendszer nem jó. Ezután már csak egy közös fejlesztési fórum kéne, ahol mindenki felvethetné az ötleteit, amit Gyurcsány előbb-utóbb megvalósítana. Egyhamar megoldódna Magyarország minden baja
Reply With Quote
  #283  
Old 08-10-2006, 15:49
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Lehet a politikában is csak dizájnváltásra lenne szükség, és akkor mindenki egyetértene abban, hogy a jelenlegi rendszer nem jó. Ezután már csak egy közös fejlesztési fórum kéne, ahol mindenki felvethetné az ötleteit, amit Gyurcsány előbb-utóbb megvalósítana. Egyhamar megoldódna Magyarország minden baja

Magyarország V.6 ? Hát ez jó!

Eredeti téma:
Egyébbként eleinte átkoztam az egész stábot! Ma már kifejezetten tetszik és elég sok kényelmi funkció bekerült!
Persze egy kicsit vesztett a játék a "primkó kinézetű, de jó" vonzalmából. Eleinte pont a kinézete tetszett meg.(mármint az, hogy milyen egyszerű)
Ha kilábalja a kezdeti nehézségeit ami már megis történt ill. még finomítás alatt van, mindenki hozzá szokik. Ami probléma sok játékosnál, hogy hirtelen jött, sok hibával és persze ismét lehet valamit szidni és fikázni

Én a v.6.-tól mondjuk egy nagyobb játékbeni változást is vártam nem csak design váltást. pl. mint a mészárlás bevezetése vagy egy új épület stb
DE VÉGRE MÁR ATI NEM HIVATKOZHAT A NAGY TITKOS PROJECTRE ÉS VÁLTOZÁSOKRA, IGY AKTíVABB LEHET A MEGBESZÉLÉS TOPIC
Reply With Quote
  #284  
Old 08-10-2006, 15:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Colony
DE VÉGRE MÁR ATI NEM HIVATKOZHAT A NAGY TITKOS PROJECTRE ÉS VÁLTOZÁSOKRA, IGY AKTíVABB LEHET A MEGBESZÉLÉS TOPIC
Öööö, de simán hivatkozok rá, mert ez nem az volt. Az még fenn is maradt a történelem oldalon.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #285  
Old 08-10-2006, 16:06
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Öööö, de simán hivatkozok rá, mert ez nem az volt. Az még fenn is maradt a történelem oldalon.
A kis titokzatos.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #286  
Old 08-10-2006, 18:21
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Öööö, de simán hivatkozok rá, mert ez nem az volt. Az még fenn is maradt a történelem oldalon.
Természetesen amint elolvastam ezt a hsz-t, azonnal átolvastam kétszer a történelm menüt Lehet együgyűségemből adódik, de nem lettem okosabb azon a téren, hogy mi következik. Én csak egyet kérek: Atti vazzeg, ha új faj kell küldj egy körlevelet és onnantól le nem jövök a fórumról
Reply With Quote
  #287  
Old 08-10-2006, 18:24
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Természetesen amint elolvastam ezt a hsz-t, azonnal átolvastam kétszer a történelm menüt Lehet együgyűségemből adódik, de nem lettem okosabb azon a téren, hogy mi következik. Én csak egyet kérek: Atti vazzeg, ha új faj kell küldj egy körlevelet és onnantól le nem jövök a fórumról
Nincs ilyesmi tervezve, hiszen nincs rá szükség. Poénból felmerültek ilyenek, hogy vámpír meg hasonlók, de ezek a mókán kívül másra nem lennének jók, úgyhogy ezek nyilván csak ilyen szintem maradtak.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #288  
Old 08-11-2006, 19:40
xander xander is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Menü nagyon nem jó helyen van!

Nekem úgy összeségében tetszik meg elismerésm Atinak de a menüvel valamit csinálni kéne!
Na meg persze a betűk
Reply With Quote
  #289  
Old 08-12-2006, 18:53
penge555
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Lightbulb

ÖÖöö
Lenne 1 kérdésem.
Nem lehetne esetleg olyat változtatni a párbajba hogy legyen helytartó?
Vagy lehetne olyan vip hétvégi játék amire van nevezési díj és ott is az első 3 kapná meg a vippeket.
Persze itt is mint a párbajba levonná a hódító a nevezési vipkörök 30%-át. És a maradék 70% kerülne kiosztásra az első 3 helyezet között.
Reply With Quote
  #290  
Old 08-12-2006, 19:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by penge555 View Post
ÖÖöö
Lenne 1 kérdésem.
Nem lehetne esetleg olyat változtatni a párbajba hogy legyen helytartó?
Vagy lehetne olyan vip hétvégi játék amire van nevezési díj és ott is az első 3 kapná meg a vippeket.
Persze itt is mint a párbajba levonná a hódító a nevezési vipkörök 30%-át. És a maradék 70% kerülne kiosztásra az első 3 helyezet között.
Ez a topic egy általános véleményelmondó téma a 6-os verziójú Hódítóról. Ha javaslatod, felvetésed van, akkor kérlek, hogy a Fejlesztések, megbeszélések részben nyiss egy témát rá, itt:

Megbeszélések
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Démontojás, és más érdekességek a Hódító gyerek korából... Wanax Általános beszélgetés Hódítós témákban 446 02-10-2011 17:39
Függőség avagy Hódító mindenekfelett track Általános beszélgetés Hódítós témákban 363 04-18-2008 18:22
Boldog születésnapot Hódító:))) Milán™ Általános beszélgetés Hódítós témákban 52 11-17-2006 17:05
Hódító Sakk Bajnokság lll Szabadidő, Sport 27 05-08-2006 05:53
Hódító, a világhódító játék(?) Skolt Általános beszélgetés Hódítós témákban 46 02-10-2006 00:12


All times are GMT +1. The time now is 07:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu