Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #271  
Old 02-08-2008, 00:31
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
a legtöbb csoportba lehet tudni ki a topp1.
(a pontlista első helyén van, és van előtte egy 1-es !!! )



ha az újítás után mondjuk PÉLDA:ha a 23 dik helytől felfelé nem számítanak az országok a topp számolásába, akkor 22 dik helyen lesz az is topp 1 lesz
meg a 21 dik hely is topp 1 lesz?

és akkor a 24 dik hely a topp második? azt kell megelőzni a topp1 ért?

nem nagyon értem ezt én...

ne értetlenkedj ákos
nem tom ilyen részletkérdésbe minek belekotni
szetintem tisztában vagy vele nagy hekire milyen melo feljutni es mennyi egység kell fedezni még 0%fedezesi aranyu orival is
nem tudom miert gond ha valakik elérnek netán egy kék 9est es 36k hekit akkor esetleg 2-3 orinak is teljen a topkore
amugy meg ha valaki annyira aberralt hogy nagyobb számot szeretne mint ahány személyiseg van annak lessz egy kis gondja az Y-ban a topkorok megszerzésével es ugysem fog tudni kék tizesnél tobbet elérni)
arra garanciát vallalok hogy y-ban 800 folé nem fog tudni folmenni egy kék 10es soha
viszont ahogy most van anarchban
hogy egy kék 4es sem tudna csak soksok év alatt kék otost csinálni azt is csak más emberek segitségével azt éppen nem nevezném korrektnek
és orulok hogy végre felcsillant egy reménysugár hogy ez végre valtozni fog :P

jack
Reply With Quote
Sponsored Links
  #272  
Old 02-08-2008, 02:05
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

remélem ez nem számit offolásnak
ha igen akkor elnézést
de valamilyen szinten a témához tartozik
ugy is lehetne segiteni a fordulokat es a Dcsopit hogy ha egy klánrendszert bevezetnének a D-ben
egy olyan kikotessel hogy a maximális klánméret tegyukfel 30millio értéket a klánpontlistán nem haladhatná meg kulomben automatikusan feloszlik a klán es csak a csaszarnal leadva foldet birnának ujraalakulni
es a taglétszam malus meg a 2 klan kozti orimeret kulombseg malus nem szamolodna mert hogy ez anarch vagy akármi
igazándibol a gigaorik megszuntetését szolgalnák ezek az otletek
ezzel megakadályozhatnánk hogy az eletképtelen orik kimenjenek egykét nagyklánba es elfoglaljak a topot harc nélkul
viszont ha bevállaljaák hogy jatszanak es tapoljak a kisorijaikat azzal bevállalnák hogy uthetove valnak klánszinten
egy 1-2 fos 500k hekis lufiklánt le tudna utni2-5 sereggel (a lufi torony%ának fugvényében) pl egy 5db 100k hekisbol allo klán
ami meg mindig nem neverheto fullos klannak mert 65.535% barakot tud maximum épiteni egy 100k hekis ori
illetve nem tudom vegulis ezt et kéne gondolni egy másik topikban esetleg
hogy a kisorikat ne szolgaltassuk ki a nagyokkal szemben mert az sem lenne korrekt
de akkor lehetne ugy mondjuk hogy a 2 legnagyobb klanori kulomségenél lefele utésnél szamolodjon csak a malus es folfele meg ne legyen malus vagy legyen valamennyi i de nem nagyobb 50%os eredményességgel vagy vmi hasonlo
ezzel mindenkinek segitenénk kisoriknak es nagyoknak is kivéve a gigáknak
de ok megérdemlik ha nem fordulnak le akkor védjék magukat ha tapolni akarnak
es lehetne vmi életet vinni a legfelso anarch csopiba
ha a nagy ertekkulombsegeket kompenzalnank azzal hogy ha egyéniben nincs kit utni akkor tud klanszinten utni akkor talán sikerulne némi életet lehelni a csopiba
sajna nincs ralatasom milyen adatmenyiseget képes a server foldolgozni és menyire megvalosithato ez
de még neked is jo lenne ati mert ha vki klánrakibol akar etetni annak csunyán fizetnie kéne a vipet ha tanyafree orit akar
igazábol nem tudom mekkor tobletbevételt hozahatna ez mert jelenleg halott az osszes csopi de ez neked kell atgondolni és donteni
ez csak egy otlet volt hogy lehetne harcal lejebbszoritani a topot esetleg es eltuntetni a gigákat
persze a gardi 15*os szorzos otlete is teccik nagyon de ugy még mindig csak 5-8k hekiig tud utogetni az ember es onnan kénytelen a felfedezés gombot nyomogatni és neha beszurni egy utest mikor valaki a kozelében van
Reply With Quote
  #273  
Old 02-08-2008, 08:38
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
ugy is lehetne segiteni a fordulokat es a Dcsopit hogy ha egy klánrendszert bevezetnének a D-ben
Ez már sokszor felmerült, lásd eddigi témák. A teljes egyet nem értés miatt megvalósíthatatlan. Én nem fogok cirka fél évet ezen az egy modulon dolgozni, hogy aztán a banda fele szitkozódva itthagyja a játékot. Úgyhogy ez kilőve.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #274  
Old 02-08-2008, 09:56
belas belas is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Tatabánya
Posts: 701
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez már sokszor felmerült, lásd eddigi témák. A teljes egyet nem értés miatt megvalósíthatatlan. Én nem fogok cirka fél évet ezen az egy modulon dolgozni, hogy aztán a banda fele szitkozódva itthagyja a játékot. Úgyhogy ez kilőve.
Pedig Jack ötlete nekem tetszik Megoldodna a gigaorik esete is...
Reply With Quote
  #275  
Old 02-08-2008, 10:00
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by belas View Post
Pedig Jack ötlete nekem tetszik Megoldodna a gigaorik esete is...
Olvasd el, hogy mi történt eddig anarch klánügyben, és szerintem belátod, hogy esélytelen.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #276  
Old 02-08-2008, 10:49
belas belas is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Tatabánya
Posts: 701
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Olvasd el, hogy mi történt eddig anarch klánügyben, és szerintem belátod, hogy esélytelen.
Ati minden régi anarchost átnyálaztam Értem énis a problémád,de sztem Jack nem irt hülyeséget sztem még mindig a klánjellegű csopi lenne a legjobb Azon túl Gárdi megfogalmazásával, teljesmértékben egyetértek még mindig
Reply With Quote
  #277  
Old 02-08-2008, 13:04
Truffie's Avatar
Truffie Truffie is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 32
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Én csak azt szeretném ha visszajönne a 225-ös felefedezés és 100k-s hekihatár. Én csak így látom értelmét az anarchban való játéknak. Ez attól teljesen független, hogy legyen-e klán a 2-es szinten vagy nem. Ezzel a felfedezéssel én unom a játékot. És valószínű nem vagyok egyedül. Ilyen Tamagucsizó játékosokon mint én jönnének fel az agresszívebb játékosok és lenne valamiféle élet, esetleg anyázás a fórumon stb. Viszont igy mindenki hoppon marad és stagnál az élet mindenütt.
__________________
„Akinek humora van az mindent tud, akinek nincs az mindenre képes”
Reply With Quote
  #278  
Old 02-08-2008, 13:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Truffie View Post
Én csak azt szeretném ha visszajönne a 225-ös felefedezés és 100k-s hekihatár. Én csak így látom értelmét az anarchban való játéknak. Ez attól teljesen független, hogy legyen-e klán a 2-es szinten vagy nem. Ezzel a felfedezéssel én unom a játékot. És valószínű nem vagyok egyedül. Ilyen Tamagucsizó játékosokon mint én jönnének fel az agresszívebb játékosok és lenne valamiféle élet, esetleg anyázás a fórumon stb. Viszont igy mindenki hoppon marad és stagnál az élet mindenütt.
A felfedezésről külön téma van, de a 225 katonás javaslat ott is teljesen ki van zárva.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #279  
Old 02-08-2008, 14:53
belas belas is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Tatabánya
Posts: 701
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Truffie View Post
Én csak azt szeretném ha visszajönne a 225-ös felefedezés és 100k-s hekihatár. Én csak így látom értelmét az anarchban való játéknak. Ez attól teljesen független, hogy legyen-e klán a 2-es szinten vagy nem. Ezzel a felfedezéssel én unom a játékot. És valószínű nem vagyok egyedül. Ilyen Tamagucsizó játékosokon mint én jönnének fel az agresszívebb játékosok és lenne valamiféle élet, esetleg anyázás a fórumon stb. Viszont igy mindenki hoppon marad és stagnál az élet mindenütt.
Tru) Ha visszajönne a 225katis fedezés mégnagyobb gigákat csinálnának...
Reply With Quote
  #280  
Old 02-08-2008, 15:22
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 10%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by belas View Post
Tru) Ha visszajönne a 225katis fedezés mégnagyobb gigákat csinálnának...
Kicsoda ??
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tiltások, Anarchba helyezés lll Általános beszélgetés Hódítós témákban 10 08-01-2006 08:38
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 15:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu