Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #271  
Old 01-17-2008, 14:48
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Remy ezzel most nem értek egyet.
EGy tolisnak ez is stratégia hogy ne buktassak le olyan egyszerűen. Fontos stratégiai elem.
Mondom ezt ugy hogy en is ugy vagyok vele mint te, hogy nyitas utan lopok egyből.
Fontos strategiai elem? Egyszer tudod megcsinalni(normalis jatekosok ellen, sot ott lehet egyszer se), utana neznek egy tkt par koronkent, es nezik a nyitott tksok hirnevet lopas utan...

Ugyhogy strategianak nem neveznem
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #272  
Old 01-17-2008, 14:56
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Remy,ezt szeretem,h te tiszta makulátlan ember vagy,és mindnenki alattad van.
Hagyjad hadd mondják el,h ök mit tapasztalnak/szoktak,és nem kötelező megfogadni,attól,h neked nem jött be az élet másnak még bejöhet :wink
Reply With Quote
  #273  
Old 01-17-2008, 15:27
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Fontos strategiai elem? Egyszer tudod megcsinalni(normalis jatekosok ellen, sot ott lehet egyszer se), utana neznek egy tkt par koronkent, es nezik a nyitott tksok hirnevet lopas utan...

Ugyhogy strategianak nem neveznem
Átlagjátékosok ellen bejön
És arrafelé több az átlagjátékos, mint a normál.

És ha már jó taktikánál tartunk, nem tudom, ez miért maradt ki
A szövetségesére kell nyitni a kaput annak, akit lopni akarsz. Ha van a szöviben hulla akkor arra.

Kivéve, ha gerinces vagy, mint Remy, mert akkor ne nyiss hullára a kaput, hanem vállald fel.

Quote:
Viszont lopásnál meg oly mindegy. ott a létszám-beli különbség, meg a pontok számítanak.
ezt meg ne hidd el, a létszámkülönbség nem számít.
Mármint a lopás hatékonyságában nem számít.
__________________
A szenvedélyem

Last edited by Valezius; 01-17-2008 at 16:27..
Reply With Quote
  #274  
Old 01-17-2008, 15:53
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_ View Post
Remy,ezt szeretem,h te tiszta makulátlan ember vagy,és mindnenki alattad van.
Hagyjad hadd mondják el,h ök mit tapasztalnak/szoktak,és nem kötelező megfogadni,attól,h neked nem jött be az élet másnak még bejöhet :wink
Cyby, ezt felesleges volt ideirnod. Ha van ertelmes hozzaszolasod, mondd, ha csak be akarsz szolni, csomo mas lehetoseged van ra. (zoldben, chat topikokban, sot van egy kulon utalom a Remyt topic is :P) Az utolso mondatod pedig mar-mar serto, plane ugy, hogy semmit nem tudsz az eletemrol...
Persze a legviccesebb az, hogy ugy utalsz, hogy a jatekon belul meg nem is talalkoztunk :P
Szoval: egyreszt fogd vissza magad picit (talan a valo eletet nem kellene belekeverni ugy, hogy semmit nem tudsz rola), masreszt keress ennel jobb helyet, ha sertegetni szeretnel...
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 01-17-2008 at 15:55..
Reply With Quote
  #275  
Old 01-17-2008, 16:17
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ilyeneket miert ajanlotok? Mindig is gerinctelennek ereztem ezt a taktikat, es ha nagyon akarnak, ugyis rajonnek, hogy ki az. Amikor tolis orival voltam, mindig vallaltam a tk-im, szoval rogton nyitas utan loptam...

Rendben van, hogy nektek ez rafer az arcotokra, de ajanlgatni azert nem kellenne, szerintem...
nem tartom gerinctelenek azt aki utolsó máspodpercekbe lop másnem megtanulják a játékosok hogy naponta 2* minimum nem árt egy TK federítés de sose figyeltem igazán hogy utolsó körben utolsó másodpercekben lopjak ennyi erővel az is lehet gerinctelen aki a beütő orkot 2 seccel kv előtt kitekizi
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...

Last edited by Dragi; 01-17-2008 at 16:22..
Reply With Quote
  #276  
Old 01-17-2008, 16:58
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ilyeneket miert ajanlotok? Mindig is gerinctelennek ereztem ezt a taktikat, es ha nagyon akarnak, ugyis rajonnek, hogy ki az. Amikor tolis orival voltam, mindig vallaltam a tk-im, szoval rogton nyitas utan loptam...

Rendben van, hogy nektek ez rafer az arcotokra, de ajanlgatni azert nem kellenne, szerintem...
Remy én már a türelmetlenségem miatt sem csináltam soha ezt. De feltettek egy kérdést amire válaszoltunk. Egy kezdő tolis még nem tudja igazán megvédeni magát így különböző trükökkel kell védekeznie.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #277  
Old 01-17-2008, 17:00
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Remy én már a türelmetlenségem miatt sem csináltam soha ezt. De feltettek egy kérdést amire válaszoltunk. Egy kezdő tolis még nem tudja igazán megvédeni magát így különböző trükökkel kell védekeznie.
ez se egy valódi védekezés mivel hogy előtt az orin 10 körig mégiscsak rajta van a TK ha ezt valaki nem veszi észre pedig volt rá 10 kör lehetősége akkor kérem szépen magára vessen és ne a tolis legyen már gerinctelen


remélem nem gond ha egy gondolatot kiírok ide a fórumra amit az előbb kaptam privibe
gerinctelenség még:*vagy kv előtt 1mp-el sereget indítani *

na akkor ki a gerinctelen ? a tolis kockáztatja a bőrét 10 körig a hadis meddig 1-2 másodpercig ? +1 kör de azt elbontással ki lehet küszöbölni hogy ne számítson és ne tudjanak kísérni na én csak ennyit szerettem volna a témához fűzni
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...

Last edited by Dragi; 01-17-2008 at 17:03..
Reply With Quote
  #278  
Old 01-17-2008, 17:14
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
ennyi erővel az is lehet gerinctelen aki a beütő orkot 2 seccel kv előtt kitekizi
Rossz a pelda. De nagyon. De szerintem ezt Te is tudod
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #279  
Old 01-17-2008, 17:16
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Rossz a pelda. De nagyon. De szerintem ezt Te is tudod
lehet Remy, de miért lenne gerinctelen valaki aki utolsó másodpercekbe lelop Tk záródás előtt ? előtte volt 10 köröd hogy lebuktasd ... ha nem tetted akkor az egy mázlista tolis nem pedig gerinctelen

*és nekem tetszett a példa*
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #280  
Old 01-17-2008, 17:17
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
na akkor ki a gerinctelen ? a tolis kockáztatja a bőrét 10 körig a hadis meddig 1-2 másodpercig ? +1 kör de azt elbontással ki lehet küszöbölni hogy ne számítson és ne tudjanak kísérni na én csak ennyit szerettem volna a témához fűzni
Ez megint nem jo pelda. A hadis meg a kronikaban is benne van, es ki is van tamadva....
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tippek törpe országoknak... Stratégiák törpékkel... tohom Stratégia & Tippek 563 06-11-2011 22:07
párbaj stratégiák Half Stratégia & Tippek 82 03-18-2007 10:14
Tippek és trükkök laziga Stratégia & Tippek 155 01-13-2007 13:53


All times are GMT +1. The time now is 11:07.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu