Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #2781  
Old 11-16-2011, 21:35
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Tegyünk tisztába pár dolgot, amit nem sikerült megértened:
1. A vélemény != Érvvel alátámasztott megállapítással. Sőt, még csak érv nélküli megállapítással sem. Ne keverjük már a dolgokat. Én nem azt mondom, hogy nincs igaza, én azt mondom, hogy üres vélemények alapján ne jöjjön létre javaslat. Sosem történt ilyen.
2. Vitatkozhatunk azon, hogy mit ér a 10 személyiség. Ezt inkább hanyagolnám most. Tény és való, hogy jobban játszik nálam Pool. Nagyszerű. De ennek mi köze az egészhez? Semmi. Köszi.
3. Most hogy az istenbe sikerült idekeverni az én véleményemet a témáról (pláne, hogy fogalmad sincs, hogy mi az)? Komolyan. Amúgy szerintem hülyeség az egész javaslat, mert tegnap almás pitét ettem. Ez ilyen szintű volt. Külön leírtam, hogy szándékosan nem írtam/írok oda, de úgy látszik elolvasni nem sikerült. Ezek után jössz ide osztani azt észt, hogy az övé jobban számít az enyémnél. Őszintén: kit érdekel?

És megint elment olyan irányba az egész, aminek egyébként az égvilágon aztán semmi köze az eredetekhez. Köszönjük. Mi lenne, ha nem képzelnétek (akinek nem inge...) teljesen másról szóló dolgokat az egész mögé, hanem mondjuk inkább vinnétek előre a javaslatot, ahelyett, hogy velem meg Poollal foglalkoztok?
1. Ok, és?
2. Sokat ér, de nem itt a fórumon, hanem a játékban, szóval te nem tudhatod, mennyit is Jobban játszom, mert többet láttam a játékban, mint Te, sztem jobban át is látom...
3. A Te véleményedet nem keverte senki ide, nem is volt

Ui.: Ebben a topicban nem kell "Megbeszélés" szinten gondolkoznunk
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2782  
Old 11-16-2011, 21:38
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Ez a Dus amúgy tényleg kezd meghülyülni...
Igaz, aki már akkora zseni, hogy most kapkodnak érte munkaügyben, attól meg is értem...
De mégis, miért nem marad meg valaki olyannak, amilyen volt?

pl. mint én
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #2783  
Old 11-16-2011, 21:47
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default Azért én csak megkérdezem újra. :)

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Megbeszélések... nem a privát véleményed alapján kell továbbalakítani a játékot, hanem érvek alapján.

Amúgy kifejezetten szórakoztató, hogy ennyire odafigyelsz, hogy melyik hozzászólásodra nyomok nem tetsziket. Komolyan... ennél még egy 10 éves gyereket is nehezebb felbosszantani. Szerintem tök vicces.
Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Emésszed csak magad egyedül. Elég volt belőled. Tiltólista.
Akkor most ki a vicces?
Reply With Quote
  #2784  
Old 11-16-2011, 21:57
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Akkor most ki a vicces?
én az vagyok....
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to csabi For This Useful Post:
  #2785  
Old 11-17-2011, 08:43
Vent Vent is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Zsid - Zalaegerszeg
Posts: 398
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Fedezd fel a Keszthelyi-hegység titkait!
Reply With Quote
  #2786  
Old 11-17-2011, 22:06
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Saját kezét is megvágta az a fiú, aki szerdán délelőtt életveszélyesen megsebesítette egyik iskolatársát a tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium és Szakképzőiskolában. A rendőrség előzetes tájékoztatása szerint ketten sérültek meg a késelésben, ekkor még azt lehetett tudni, hogy egy harmadik társuk fogta kezében a vágóeszközt. A nyakán és hátán életveszélyesen megsérült tizenhárom éves fiút mentőhelikopter szállította kórházba, állapota a szerdai műtét után gyorsan javult. A penge csak egy centiméterrel kerülte el a nyaki artériát, és a fiú szerencséjére a légcsövét sem érte.
A rendőrség a késelés után kihallgatta a könnyebben sérült 14 éves fiút, aki ellentmondásba keveredett saját vallomásával, később elismerte, valójában csak ketten voltak a második szünet után a félemeleti fiúmosdóban, és ő volt az, aki nyakon, majd kétszer hátba döfte fiatalabbik társát. A kamasz vallomásában elmondta, hogy a bűncselekmény elkövetésére őt egy „Counter Strike” elnevezésű számítógépes játék inspirálta, amelyet mintegy másfél éve játszik rendszeresen – hozta nyilvánosságra a megyei rendőr-főkapitányság kommunikációs irodája. „Teljesen úgy éreztem mintha játékban lennék”, idézték a támadót.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya emberölés kísérlete miatt folytatott eljárásban a jó családi körülmények között elő, helyi fiatalkorú fiút gyanúsítottként hallgatta ki, majd bűnügyi őrizetbe vételéről határozott, és a cselekmény tárgyi súlyára és a bűnismétlés veszélyére tekintettel kezdeményezte előzetes letartóztatásának indítványozását, tájékoztatott a kommunikációs iroda.


Nálunk is már az alsósok is olyan "hedsátokat" adnak, hogy csak na...
Engem mindig lelőnek
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #2787  
Old 11-17-2011, 22:16
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Nálunk is már az alsósok is olyan "hedsátokat" adnak, hogy csak na...
Engem mindig lelőnek
Most még csak kézzel, és puffantani kell hozzá. Ki tudja, mikor nem kell már puffantani...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #2788  
Old 11-17-2011, 22:18
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Most még csak kézzel, és puffantani kell hozzá. Ki tudja, mikor nem kell már puffantani...
Fenét, a szgépen játszanak velem a napközis időben a sztechben
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #2789  
Old 11-17-2011, 22:20
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Most még csak kézzel, és puffantani kell hozzá. Ki tudja, mikor nem kell már puffantani...
nincs olyan szerencsénk
Reply With Quote
  #2790  
Old 11-19-2011, 09:02
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Re: A rasszizmus és a nacionalizmus terjedésének okai

HozzászólásSzerző: dylac » 2011. nov.. 18., 19:33
Egy kisebbségi (sváb) levele zsidó és cigány polgártársaihoz
Őseim a ti őseitekhez hasonlóan évszázadokkal ezelőtt ezt az országot választották hazájuknak. Mivel minket senki nem kényszerített arra, hogy itt éljünk, ezért jogosan várta és várja el a befogadó ország, hogy elfogadjuk : első a magyarok érdeke. Mi svábok nem érezzük magunkat elnyomottnak, hiszen beszélhetünk, tanulhatunk németül, ápolhatjuk hagyományainkat. Ahogy ti is.
Természetesen nem felejtettük el azt a sötét, kommunista korszakot, amikor a svábokat tömegesen deportálták, málenkij robotra hurcolták őket, házaikat elvették, sokukat névmagyarosításra kényszerítették. Akkor persze liberálisok, fajvédők, népszavás idióták nem tiltakoztak. Gusztosokban és mohácsikban nem keltett félelmet a Munkásőrség, a kommunisták felfegyverzett, bakancsos, egyenruhás párthadserege.
Nagyszüleimtől is mindent elvettek. Anyu így lett Brauer helyett Bányai, és ráadásként a középiskolából is kirúgták. Mégsem lettek megélhetési bűnözők. Kemény munkával előlről kezdték az életüket, ahogy még nagyon sok sváb. Híresek is a svábok a spórolásukról. Persze országokat még ma sem tudunk felvásárolni.
Vallom, hogy minden fajnak, rassznak, etnikumnak és nemzetiségnek vannak jellemző tulajdonságai. Nem vagyunk
egyformák. Ez a különbözőség az egyik fontos része a kriminológiában alkalmazott profilalkotásnak.
Milliárdos ingatlanpanama, tőzsdespekuláció - zsidóbűnözés.
Színesfémlopás, emberölés különös kegyetlenséggel 200 Ft-ért, csoportosan elkövetett garázdaság kapákkal és kaszákkal felfegyverkezve - cigánybűnözés.
Ha majd a svábok között is elszaporodik egyfajta bűnelkövetési módszer, én nem fogok tiltakozni a svábbűnözés szóösszetétel használata miatt. Sőt, elsőként fogok elhatárolódni a bűnöző életmódot folytató
sváboktól. Fiamat a tisztességes, becsületes életre nevelem. Kitűnő tanuló és nem szokott "gyerekcsínyt" elkövetni.
Zsidók és cigányok! Szörnyű lehet itt élnetek, hiszen mindenkit gyűlöltök és nem értitek miért gyűlöl meg benneteket mindenki. Vajon én, mint sváb származású, miért nem érzékelem a kirekesztést? Mert mi elfogadtuk a szabályokat.
Megszerettük ezt az országot, Magyarországot a hazánknak tekintjük. Ti csak egy gazdatestnek, amin parazitaként
élősködtök.
Ha nem érzitek itt jól magatokat, gondoljatok ex-miniszterelnökötök szavaira : "El lehet innen menni!".


A karpatinfo egyik fórumán olvastam.
Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to Sami For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 13:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu