Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #261  
Old 04-20-2008, 23:36
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én ezt az egészet nem értem. Mellesleg.

A topic azért nyílt, mert a jksz topicot Ati bezárta, mikor elég sokan elég hangosan követeltük, hogy tegyen rendet X-ben. Ezekről az orikról volt szó elejétől kezdve (meg egypár másikról), ezeknek az áthelyezését követeltük mint a csalássorozat "kedvezményezettjeiét". Mi köze ennek ahhoz, hogy Serg elől 4 ori fellépett L-be, másik 4 meg anarchba került, és ezáltal ő lett az első. Arwyl, ugye nem gondolod komolyan, hogy a Serg elsősége kedvéért lettek ezek itt áthelyezve?
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
Sponsored Links
  #262  
Old 04-20-2008, 23:45
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 1%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
De kár hogy nem mentem az ilyen dolgokat. Lehet Wandot kéne megkérdezni, mert ő nagyon tudja, hogy mikor ütötted be Suzyt anno, majd vissza. Kár hogy saját klántársam ellen kell "tanúskodni". Persze ezzel a hekifeltolással én is jól jártam mert mentem felfelé én is.

Ha jól emléxem akkor próbáltuk leverni Ákos multis orijait, és megmondtam Cybynek, ha kell őt is beverem hogy közelebb férjek azokhoz az orikhoz.
Amit én bemásoltam az a W ben volt(Ákos ott nem játszik) nem a gyorsban Suzy nekem se klántársam se barátom nem volt és nem szóltam neki hogy megyek és nem 5k ló ütötte be hanem olyan sereg 8 tábival amit nem tudott védeni amúgy tényleg nem sok a különbség...
Reply With Quote
  #263  
Old 04-20-2008, 23:47
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 1%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Én se montam, hogy TE, "pannonföldés kötődésű".
Rajtam kivül senki nincs az X ben a klánból akkor most én vagyok a hülye?
Elmentem aludni mert már lehet nem azt olvasom amit a szemem lát.
Határozatlan vagyok ez ügyben vagy mégsem?
Reply With Quote
  #264  
Old 04-20-2008, 23:48
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Rajtam kivül senki nincs az X ben a klánból akkor most én vagyok a hülye?
Hát lehet azért maradtál egyedül és hagytak cserben a szövijeid és léptek fel....
Reply With Quote
  #265  
Old 04-21-2008, 00:00
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 1%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Rebellis View Post
Hát lehet azért maradtál egyedül és hagytak cserben a szövijeid és léptek fel....
Ez sem ilyen egyszerű:jött egy szövi akiknek már a második nap 4 milliárd volt az orijában lefordulás után ezekkel az X es szövijeim nem akartak harcolni mondván hogy nem győzhetünk ennyi pénz ellen annyival ami nekünk van. Az ellenkezőjéről nem tudtam meggyőzni őket és ezért léptek fel...
Reply With Quote
  #266  
Old 04-21-2008, 00:19
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Ez sem ilyen egyszerű:jött egy szövi akiknek már a második nap 4 milliárd volt az orijában lefordulás után ezekkel az X es szövijeim nem akartak harcolni mondván hogy nem győzhetünk ennyi pénz ellen annyival ami nekünk van. Az ellenkezőjéről nem tudtam meggyőzni őket és ezért léptek fel...
Mondjuk figyelemmel kísértem minden lépését mindenkinek és van némi háttér infóm is...
Nem taglalnám módszert hogyan de nagyon egyszerű tele lenni adott esetben teljesen szabályosan...
De ezt nem is mondtad,hogy nem szabályos volt....
De az már inkább zavart jelen esetben,hogy tudtad X ben mi fog várni és elindulsz nem kipróbált szövikkel törpeként....
Engem elgondolkodtatott mint A ból lefordult ori ráadásul nem is akármelyik klánból ami valahol még kötelez is csalódás volt végig nézni....
Esetleg rá is lehetett volna készülni 200 hekin..

Last edited by Rebellis; 04-21-2008 at 00:22..
Reply With Quote
  #267  
Old 04-21-2008, 00:22
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Én ezt az egészet nem értem. Mellesleg.

A topic azért nyílt, mert a jksz topicot Ati bezárta, mikor elég sokan elég hangosan követeltük, hogy tegyen rendet X-ben. Ezekről az orikról volt szó elejétől kezdve (meg egypár másikról), ezeknek az áthelyezését követeltük mint a csalássorozat "kedvezményezettjeiét". Mi köze ennek ahhoz, hogy Serg elől 4 ori fellépett L-be, másik 4 meg anarchba került, és ezáltal ő lett az első. Arwyl, ugye nem gondolod komolyan, hogy a Serg elsősége kedvéért lettek ezek itt áthelyezve?

Ki az a négy aki fellépett miatta? Kiváncsivá tettél.
Reply With Quote
  #268  
Old 04-21-2008, 00:23
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Ki az a négy aki fellépett miatta? Kiváncsivá tettél.

Félreértesz
Nem miatta léptetek fel, hanem előle. Azaz elhagytátok az X-es pontlistát.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #269  
Old 04-21-2008, 00:44
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 1%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Rebellis View Post
Mondjuk figyelemmel kísértem minden lépését mindenkinek és van némi háttér infóm is...
Nem taglalnám módszert hogyan de nagyon egyszerű tele lenni adott esetben teljesen szabályosan...
De ezt nem is mondtad,hogy nem szabályos volt....
De az már inkább zavart jelen esetben,hogy tudtad X ben mi fog várni és elindulsz nem kipróbált szövikkel törpeként....
Engem elgondolkodtatott mint A ból lefordult ori ráadásul nem is akármelyik klánból ami valahol még kötelez is csalódás volt végig nézni....
Esetleg rá is lehetett volna készülni 200 hekin..
Kiváncsi voltam megy-e még törpével és igen megy, de nem mfként sajna egy mf törpe pénz nélkül csak préda.
Igazad van nem ismertem a szövijeimet eléggé,de nem rossz srácok ők,csak nem akarták a tartalékaikat felélni egy háborúban.Amúgy meg könnyű beszélni,de sajnos akiket hívtam játszani az X be a nagyok közül egyéb elfoglaltságok miatt nem értek rá vagy másik 5 ös csopiban van volt orijuk.Amúgy meg hiába mondom el a történéseket ha már ki van készítve a bizonyítvány...Sajnálom ha csalódást okoztam valakinek,de én is emberből vagyok,van családom és van más dolgom is a hódon kivűl(így is túl sok időt töltök itt a gyerekeim vagy az alvásidőm rovására)
Reply With Quote
  #270  
Old 04-21-2008, 00:58
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Félreértesz
Nem miatta léptetek fel, hanem előle. Azaz elhagytátok az X-es pontlistát.

keversz valakivel, én sem miatta sem előle nem léptem sehova

csak érdeklődtem hátha lemaradtam valamiről
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vampire-The Masquerade MiKoR Fantasy, szerepjátékok 125 07-01-2008 07:20
Hogy,mit és hogyan kell csinálni az elf-el? Gábor Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 10-13-2007 10:38


All times are GMT +1. The time now is 07:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu