Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #261  
Old 08-30-2010, 07:46
Peter Rose Peter Rose is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Szesy View Post
Lehet ez nem is cél
Bizony, realisták vagyunk (Na persze csak ebben a tekintetben )

Viszont ebbe az IP címes dologba nem gondoltam teljesen bele. Ha így a kerek egészet nézem, már nem tudom ellenezni a javaslatot.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #262  
Old 08-30-2010, 09:07
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
Ez a megadni a belépőkódot és belépkedni más országába tilos vagy nem tilos, hát ez nekem kicsit zavaros. Nem kötözködni akarok Ati, de most úgy nyilatkozol, hogy a világon semmi szabálytalan nincs benne, de a nyitó hsz-ben még sűrűn emlegettél anarchba helyezést ez ügyben. Sőt, azt írtad, hogy volt is már anarchba helyezés ilyen miatt, akkor az jogtalan volt?
Ez teljesen jogos nekem is feltűnt a nagy "pálfordulás" bár hozzáteszem örülök neki hogy végre van TISZTA ÚTMUTATÁS! Nem csak a ködös célozgatások anarchról hanem egyértelmű Ati által leírt irányelv.

Namost ennek fényében a javaslatnak mi is a valódi értelme???
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to monro For This Useful Post:
  #263  
Old 08-30-2010, 09:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Namost ennek fényében a javaslatnak mi is a valódi értelme???
???

Így van IGAZÁN értelme.

Vannak emberek, akiket különösebbképp nem érdekel az országuk, ha megy anarchba, akkor megy anarchba, ha ki lesz 168 körre tiltva, akkor ki lesz 168 körre tiltva. Ha törlésre kerül, akkor törlésre kerül. Ha úszik az eddig belefeccölt 7 és, akkor hát úszik. Még ha ez az A top klánjából történik, akkor sem érdekes. Ők esetleg megadják a belépőadataikat másnak.

Aki egy kicsit is komolyabban gondolja a játékot, az soha senkinek nem ad belépőadatokat, még a személyes ismerőseinek sem!

A javaslat célja, hogy ne csak óriási rizikók vállalásával lehessen napi 24 órát lenni klánszinten, hanem az átlagembernek is.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #264  
Old 08-30-2010, 09:45
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

ok ertem. Fel sem teteleztem h van olyan klan ahol mas orijaban kalozkodnanak is ezert nem ertettem az elobb a kulonbseget a javaslat es a mai allapot kozott...

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
???

Így van IGAZÁN értelme.

Vannak emberek, akiket különösebbképp nem érdekel az országuk, ha megy anarchba, akkor megy anarchba, ha ki lesz 168 körre tiltva, akkor ki lesz 168 körre tiltva. Ha törlésre kerül, akkor törlésre kerül. Ha úszik az eddbelefeccölt 7 és, akkor hát úszik. Még ha ez az A top klánjából történik, akkor sem érdekes. Ők esetleg megadják a belépőadataikat másnak.

Aki egy kicsit is komolyabban gondolja a játékot, az soha senkinek nem ad belépőadatokat, még a személyes ismerőseinek sem!

A javaslat célja, hogy ne csak óriási rizikók vállalásával lehessen napi 24 órát lenni klánszinten, hanem az átlagembernek is.
Reply With Quote
  #265  
Old 08-30-2010, 10:45
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Én úgy látom, hogy aki A-ba eljut, az már konyít vmit a játékhoz. Aztán A-ban megismerkedik ezzel a másfajta játékkal, kitanulja ellesi a fortélyokat, fórumokon begyűjti az infókat és tapasztalatokat szerez. Van aki bekerül top klánokba és ott aztán mindent megtanul az A-s játékról, mert ott vannak a legtapasztaltabb játékosok, akik már ezer éve A-ban játszanak.

Sztem az A-ban játszók 80% megszerzi azt a tudást, ami az A-hoz kell és a 60%-uk között az dönt, hogy ki az eredményesebb játékos, hogy ki mennyi időt tud a játékkal tölteni. Nyilvánvaló, hogy a top klánokban lévő tagok sok időt tudnak a Hoddal tölteni, sztem feltétel is a felvételnél, hogy legyél mindig elérhető.

A középmezőnybe tartozó klánoknál a tagok akkor vannak bent, amikor az idejük engedi, éjjel alszanak és ezért vannak csak középszinten.

Ezzel arra akarok rávilágítani, hogy ha ez a javaslat bevezetésre kerül, ezzel megint csak a top klánok járnak jól, ahol 24órában mindig van bent vki, hisz arra rá lehet bízni a klánvezér szerepét és az reagálhat bármilyen eseményre, a klánt nem éri veszteség.

A középszintü klánoknál hiába lesz ez a lehetőség, ha pl. éjjel nincs fent senki, ha napközben is csak akkor tud benézni mindenki, ha az ideje engedi, tehát nem minden körben, így hiába tehet meg mindent a vezér a klánban, ha egyszer nincs bent, akkor nem ér semmit az egész.

Az pedig, hogy így az is bekerülhet top klánba, aki nem tud annyi időt lenni, hát az is csak a topklánnak lesz előny, hogy így már nem kell azt mondania az ismerősnek, aki csak keveset tud lenni, hogy akkor legyél elf és termelsz kaját, de tulajdonképpen az nekünk nem is nagyon kell, hanem lehetsz ork is, elég ha belépsz 2x egy nap felépíted amit előírtunk neked aztán a többit mi majd megoldjuk.

Szóval én nem támogatom ezt a javaslatot!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Olasz For This Useful Post:
  #266  
Old 08-30-2010, 10:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Olasz View Post
Szóval én nem támogatom ezt a javaslatot!
Jól értem, az indoklás szerint azért nem támogatod, mert lenne, aki úgyse tudná kihasználni?

Most megint sarkítok, de ilyen megfontolás alapján töröljük el a varázslókat és a tolvajokat is, mert van, aki nem tudja azokat használni.

__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #267  
Old 08-30-2010, 11:02
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Jól értem, az indoklás szerint azért nem támogatod, mert lenne, aki úgyse tudná kihasználni?

Most megint sarkítok, de ilyen megfontolás alapján töröljük el a varázslókat és a tolvajokat is, mert van, aki nem tudja azokat használni.

Nem azért nem támogatom, mert lenne aki nem tudná kihasználni, hanem azért nem mert a nagy többség nem tudná kihasználni, akik meg így is előnyben vannak a játékban, mert sokkal többet tudnak bent lenni, azoknak lenne még ez is egy nagy kedvezmény. Ezért nem támogatom.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Olasz For This Useful Post:
  #268  
Old 08-30-2010, 11:36
Szesy Szesy is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Mitchelstown
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Olasz View Post
Nem azért nem támogatom, mert lenne aki nem tudná kihasználni, hanem azért nem mert a nagy többség nem tudná kihasználni, akik meg így is előnyben vannak a játékban, mert sokkal többet tudnak bent lenni, azoknak lenne még ez is egy nagy kedvezmény. Ezért nem támogatom.
Szerintem is a nagy, non-stop klánokat erősítené ez a javaslat.
Az, hogy ezzel azok járnának jól akik kevesebbet vannak csak ködösítés.
1 ember 1 ország.
Ez CSAK JÁTÉK! Nyílván fontosabb a való életbeli dolgok.
Leütnek rólam pár száz, ezer hekit?
Majd visszajön

Nem támgatom én sem ezt a javaslatot
Reply With Quote
  #269  
Old 08-30-2010, 11:38
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Szesy View Post
Szerintem is a nagy, non-stop klánokat erősítené ez a javaslat.
A nagy, non-stop klánokat nem erősítené, mivel ők ezt most is megoldják. Számukra az égvilágon semmi változás nem lenne.

Ennek fényében: mi az oka annak, hogy nem szeretnéd, hogy ugyanezzel a taktikai elemmel rendelkezzenek a feltörekvő, kisebb klánok is?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #270  
Old 08-30-2010, 12:21
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A nagy, non-stop klánokat nem erősítené, mivel ők ezt most is megoldják. Számukra az égvilágon semmi változás nem lenne.

Ennek fényében: mi az oka annak, hogy nem szeretnéd, hogy ugyanezzel a taktikai elemmel rendelkezzenek a feltörekvő, kisebb klánok is?
Sztem az a helyzet, hogy a top klánok kifogytak az olyan jelentkezőkből akik 24órából 24-et (de minimum 20-at) tudnak lenni, ezért ez a javaslat igen is segítené őket, mert így jöhetne a klánba a napi 2x belépő ori is, aki viszont semmiképen nem adná ki a belépő adatait.

Nem mondom azt sem, hogy ez a javaslat nem segítene középszintű klánokon is, akik eddig is megoldották a 24órás ügyeletet, de sokszor ha baj volt, nem tudták felkelteni vagy elérni a klántagot, nekik is segítség lenne ez, de én nem hiszem, hogy sok ilyen középszintű klán lenne, mert akik megoldják a 24órás ügyeletet, azok már feltudnak kapaszkodni a topklán kategóriába és nem középszintű klánok.

A nagy átlagnak nincs annyi ideje a játékra, hogy mindig bent legyenek, tehát ez rajtuk nem segít, sztem.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Olasz For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
új szerep a bandknak. Rém Elvetett javaslatok 0 02-25-2007 12:48
Szemelyisegek erositese. SATU Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 15:16
Élőhalott faj erősítése. Rém Elvetett javaslatok 10 07-30-2006 08:29
Szövik erősítése Tyborrex Elvetett javaslatok 4 04-19-2006 20:14


All times are GMT +1. The time now is 15:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu