Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #251  
Old 01-29-2006, 20:20
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hombres, nyugalom.
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
Sponsored Links
  #252  
Old 01-29-2006, 20:21
Westie Westie is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szeged
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Helló!

Mért nem támadjátok meg őket, ha annyira szúrja a szemeteket?
Ha nem vagytok rá képesek, akkor meg magatokban keressétek a hibát.
Reply With Quote
  #253  
Old 01-29-2006, 20:22
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Roni
Én azt vettem ki Wanax Wand felé irányuló elvárásaiból h azt szeretné ha Wand a bnője ellen harcol. És h ő ezt igenis elvárhatja
ööö... remélem nem értetted félre én csak megvédtelek titeket (bár igazából nem szorultok rá) az alaptalan vádtól... pontosabban csak zavart hogy Süti nem olvas vissza de beleszól... szóval arra gondoltam hogy ti nem vártok el semmit, csak olyan kevés játékkal nem lehet lenyomni titeket mint amivel szeretnének páran.... mind1. Attól függetlenül ugyan nem várhatjuk el hogy ti üssétek egymást, de nem is teljesen fair ahogyjáttszotok azzal hogy titeket bevéd a barakkupac...
Reply With Quote
  #254  
Old 01-29-2006, 20:24
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Westie
Helló!
Mért nem támadjátok meg őket, ha annyira szúrja a szemeteket?
Ha nem vagytok rá képesek, akkor meg magatokban keressétek a hibát.
én spec gőzerővel arra török hogy képes legyek rá.
Reply With Quote
  #255  
Old 01-29-2006, 20:27
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Északföld vbmenu_register("postmenu_930", true);
Junior Member
Belépés dátuma: 06-01-26
Üzenet: 58




Idézet:
Eredeti szerző Ákos
Egyesek könnyen vagdalóznak olyan ötlettel, hogy az 1/A-s játékosokat restartoltatni kéne ezen a szinten. Igen ám, de pl. Flangán sem és a többi ország sem az egyik pillanatról a másikra került fel oda, ahol éppen van. A többiekről nem tudok nyilatkozni, de pl. Flangánt rendkívül szerény állapotban léptettem fel a B-ből, és volt úgy, hogy az A-ban annyira a mezőny végén kullogott, hogy mindössze 13 (betűvel kiírva: tizenháron) ország volt csak nála kisebb (mint pl. a legkisebb Horland a maga 1086 pontjával). A földterülete javát felfedezéssel szerezte, ártalmatlan "tamagocsi" ország volt mindig is. Belegondolni is félelmetes, hogy anno nulla tanyás országként mennyi munka volt őt megnyugtató magasságba felküzdeni. Max. 2-3 órás alvási ciklusaim voltak hónapokon keresztül, de összességében több évről van szó. Pár ifjú titán szerint megoldás lenne rastartolgatni mindenkit. Szerintem nem. Ez értelmetlenné tenné az elmúlt évek munkáját.


Ákos teljesen igazad van, sajnso sokan elfelejtik, milyen az amikor az ember 2 éven ekresztül, nem alszik napi 3-4 óránál többet. Nem csak Flangán, hanem az összes nagy ori, iszonyat munkába, fáradtságba és időbe van a VIP pénzt nem is számolva.


Nem tudom... nekem mindenhonnan az hangzik ki hogy ti mennyire sok idot szantatok erre a jatekra es mi is szanjunk ennyit ra es akkor lehetunk talan -talan hasonlo jatekosok de jobbak soha!!!
__________________
Exhódítós

Reply With Quote
  #256  
Old 01-29-2006, 20:27
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
én spec gőzerővel arra török hogy képes legyek rá.
Csak kisütünk valamit valami finom Sütire gondoltam
megyek is akjálok azthiszem
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #257  
Old 01-29-2006, 20:27
Roni Roni is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
ööö... remélem nem értetted félre én csak megvédtelek titeket (bár igazából nem szorultok rá) az alaptalan vádtól... pontosabban csak zavart hogy Süti nem olvas vissza de beleszól... szóval arra gondoltam hogy ti nem vártok el semmit, csak olyan kevés játékkal nem lehet lenyomni titeket mint amivel szeretnének páran.... mind1. Attól függetlenül ugyan nem várhatjuk el hogy ti üssétek egymást, de nem is teljesen fair ahogyjáttszotok azzal hogy titeket bevéd a barakkupac...
Nem értettem félre, csak pontosítottam De abban tök igazad van, h azt sem várhatjuk el és nem is várjuk, h kevés játékkal verjenek le minket
Arra meg nincs szükségünk h megvédjen minket a barakk kupac, gyertek bátran a nagyklán ellen is
__________________
Roni a kalóz
Reply With Quote
  #258  
Old 01-29-2006, 20:30
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Roni
Nem értettem félre, csak pontosítottam De abban tök igazad van, h azt sem várhatjuk el és nem is várjuk, h kevés játékkal verjenek le minket
Arra meg nincs szükségünk h megvédjen minket a barakk kupac, gyertek bátran a nagyklán ellen is
én megyek viszek csoki-tortát az jó?
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #259  
Old 01-29-2006, 20:31
Westie Westie is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szeged
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én egyszer voltam egy olyan klánban, aki eltervezte, hogy az első helyre tör. Miután végigsöpört rajtuk egy darab ork tudós, tábornok, úgy döntöttem, hogy ez nem fog nekik menni.
Reply With Quote
  #260  
Old 01-29-2006, 20:33
Roni Roni is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az tény h sok időt szántunk rá, asszem ezzel nincs is baj, hiszen nincs a játékban időkorlát h mennyit jácchatunk benne. Az viszont tény hogyha vki fel akarja venni velünk a versenyt, akkor neki is sok időt kell rá szánnia. Asszem ezzel Neked sem lehet semmi bajod, mert érezned kell h töredékmunkával lehetetlen leszedni minket. Azt meg nemtom ki hangoztatja h nem lehet nálunk senki sem jobb. Az asszem tény h nem vagyunk rosszak, de idővel bárki, na jó bárki nem de lehetnek nálunk jobbak is. Persze az is biztod h nem hétfőről keddre. De azt mondom h hajrá, mutassátok meg. Csak ne szócsatákkal!
__________________
Roni a kalóz
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 03:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu