Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #241  
Old 10-22-2007, 10:47
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Hogy a témánál maradjunk. A rengeteg JKSZ miatt nem lehet feljutni A-ba. Már 2 országot töröltem 4. szintről, mert egyszerűen úgy ledarálnak, mint az állat. Akármilyen fajú, személyiségű, beállítottságú országgal megyek oda, mindig megfognak. Ha valaki lepattan földön, még aznap tele van az eseménylistám, hogy "infót tudtak meg x-y kör távolságból" És már jön is a nagyobb sereg. (nyilván MF-ek...) Tehát majd ha újra lehet játszani az 5-2 szinteken, akkor majd megyek A-ba én is. Most a 3. országgal vagyok 4-ben. Ez most elf. Eddig ott lekaptak 1 gnómot, 1 óriást, 1 élőhalottat, meg már nem is tudom, hogy mit... Eleinte csak újrázgattam az orikat fajváltás miatt, most már egyből törlök.
Tehát jelenleg számomra elérhetetlen az A, hiú ábránd lenne, ha oda vágynék.
Annyi féle fajjal játszottál és mégse ment? Akkor nem biztos hogy a JKSZ-el van a baj. Tudod miért gömbölnek messziről? Azért mert túl nagyok a távolságok és alig lehet kit ütni. Én volt hogy 30 körre mentem ki támadni és mégse azért mentem mert azt akire mentem nem tudták beütni.
A románban más a játék mint magyarban. Meg kell állnod a helyed úgy hogy nincs a piacon se egység, se nyersi, a teki meg nagyon drága. (legtöbb szinten ígyvan)
Próbálkozzál, előbb-utóbb tuti sikerülni fog
Reply With Quote
Sponsored Links
  #242  
Old 10-22-2007, 11:06
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Hogy a témánál maradjunk. A rengeteg JKSZ miatt nem lehet feljutni A-ba. Már 2 országot töröltem 4. szintről, mert egyszerűen úgy ledarálnak, mint az állat. Akármilyen fajú, személyiségű, beállítottságú országgal megyek oda, mindig megfognak. Ha valaki lepattan földön, még aznap tele van az eseménylistám, hogy "infót tudtak meg x-y kör távolságból" És már jön is a nagyobb sereg. (nyilván MF-ek...) Tehát majd ha újra lehet játszani az 5-2 szinteken, akkor majd megyek A-ba én is. Most a 3. országgal vagyok 4-ben. Ez most elf. Eddig ott lekaptak 1 gnómot, 1 óriást, 1 élőhalottat, meg már nem is tudom, hogy mit... Eleinte csak újrázgattam az orikat fajváltás miatt, most már egyből törlök.
Tehát jelenleg számomra elérhetetlen az A, hiú ábránd lenne, ha oda vágynék.
Én is ott vagyok a 4. szinten az élmezőnyben jelenleg az 1. a nem szabis orik között, most amig a szöviben voltam folyamatsona mentünk fel hogy feltudjuk vinni a fedezőhatárt, most 1000 heki fölött vagyok kb 3 hete a 4. helyezett fedezőhatárja 812 heki volt. Az a baj a románnál hogy rengetegen szabin vannak így nem lehet följebb menni csak 5-6 körös ütésekkel s akkor sem biztos hogy beférsz mert elfek beíjazzák magukat s szöviben se igen férsz be hozzájuk. Annyit mondok hogy fedezz vagy üss s gyere feljebb mert mi is lassan megyünk feljebb s akkor megint visszaesik a fedezőhatár. egyébként az a legnagyobb probléma hogy 5. szintről 20.000 értékkel lépkednek fel a nagy semmibe az orik azt ott meg x*rban vannak mert ott ütni nem tudnak fedezni meg drága. Románokban az lenne a megoldás ha a top nem helyhez lenne kötve hanem földhöz, így mindenki rákényszerülne hogy igenis addig menjen fel amig el nem éri azt a bizoynos földmennyiséget. pl 5. szintről csak a maximális föld 80% val rendelkezőknek kéne mennie a topnak ami 480 heki lenne, így még mindig marad 2 hét 336 kör hogy magasabbra lépkedjen fel

Last edited by Peti; 10-22-2007 at 11:08..
Reply With Quote
  #243  
Old 10-22-2007, 17:00
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

20k ponterteknel meg nem draga a fedezes. hekinkent kb 20-22 kati kell csak hozza.
Reply With Quote
  #244  
Old 10-22-2007, 17:31
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
20k ponterteknel meg nem draga a fedezes. hekinkent kb 20-22 kati kell csak hozza.
én nem is a katikra értettem hogy drága hanem a nyersre
Reply With Quote
  #245  
Old 10-23-2007, 06:11
Hege's Avatar
Hege Hege is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Martfű
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
Én is ott vagyok a 4. szinten az élmezőnyben jelenleg az 1. a nem szabis orik között, most amig a szöviben voltam folyamatsona mentünk fel hogy feltudjuk vinni a fedezőhatárt, most 1000 heki fölött vagyok kb 3 hete a 4. helyezett fedezőhatárja 812 heki volt. Az a baj a románnál hogy rengetegen szabin vannak így nem lehet följebb menni csak 5-6 körös ütésekkel s akkor sem biztos hogy beférsz mert elfek beíjazzák magukat s szöviben se igen férsz be hozzájuk. Annyit mondok hogy fedezz vagy üss s gyere feljebb mert mi is lassan megyünk feljebb s akkor megint visszaesik a fedezőhatár. egyébként az a legnagyobb probléma hogy 5. szintről 20.000 értékkel lépkednek fel a nagy semmibe az orik azt ott meg x*rban vannak mert ott ütni nem tudnak fedezni meg drága. Románokban az lenne a megoldás ha a top nem helyhez lenne kötve hanem földhöz, így mindenki rákényszerülne hogy igenis addig menjen fel amig el nem éri azt a bizoynos földmennyiséget. pl 5. szintről csak a maximális föld 80% val rendelkezőknek kéne mennie a topnak ami 480 heki lenne, így még mindig marad 2 hét 336 kör hogy magasabbra lépkedjen fel

Nem értem minek kellene nehezíteni a játékot, mikor így is kevesen vagyunk!

Aki tud jácccani, az sztem eddig is felment akkora hektárra, amennyire szeretett volna. Aki pedig csak most bontogatja szárnyait az lehet azért lépett kis hektárral, mert örült, h egyáltalán lépni tudott. Most h drága a nyers, relatív dolog. Ezért találták ki a bányákat, alkalmazkodni kell a csoporthoz és máris ballaghat tovább.
__________________
Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.
Russell, Bertrand
Reply With Quote
  #246  
Old 10-23-2007, 09:39
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Hege View Post
Nem értem minek kellene nehezíteni a játékot, mikor így is kevesen vagyunk!

Aki tud jácccani, az sztem eddig is felment akkora hektárra, amennyire szeretett volna. Aki pedig csak most bontogatja szárnyait az lehet azért lépett kis hektárral, mert örült, h egyáltalán lépni tudott. Most h drága a nyers, relatív dolog. Ezért találták ki a bányákat, alkalmazkodni kell a csoporthoz és máris ballaghat tovább.
ez így van, ez egy ideig jó is, csak mikor B-be lépnek akkor van egy kis meglepi (58-61.000) ponttal amikor látják hogy a top 30% 2000 heki felett van ök meg 1200 hekin vannak, s ott már nem 20-22 kati kell a fedezéshez hanem sokkal több, s nagy nehezen felverekedik magukat 80k pontra éppen annyi pénzzel hgoy tudjanak katit képezni, s feljön egy erős szövi maximális 1700 hekivel s leveri őket. onnantól meg megy a szabi s még több szabisa lesz a csoportnak.
Reply With Quote
  #247  
Old 10-23-2007, 14:33
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
ez így van, ez egy ideig jó is, csak mikor B-be lépnek akkor van egy kis meglepi (58-61.000) ponttal amikor látják hogy a top 30% 2000 heki felett van ök meg 1200 hekin vannak, s ott már nem 20-22 kati kell a fedezéshez hanem sokkal több, s nagy nehezen felverekedik magukat 80k pontra éppen annyi pénzzel hgoy tudjanak katit képezni, s feljön egy erős szövi maximális 1700 hekivel s leveri őket. onnantól meg megy a szabi s még több szabisa lesz a csoportnak.
Én B-ben alig több mint 1200 hekivel vagyok, akkor most töröljek azonnal vagy várhatok kicsit hátha szerencsém lesz?
Reply With Quote
  #248  
Old 10-23-2007, 16:19
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hege View Post
Ha ettől többen lesznek szerintetek A-ban, akkor én is feltétlenűl támogatom a 90 nap eltörlését. Bár, h ezek az országok VIP nélkül mennyire tudják majd megállni a helyüket itt, azt nemtom.
Talán többen lesznek, de mindenesetre ez nem lesz már indok.
Hogy mennyire tudják megállni a helyüket az már csak tőlük függ, szerintem ki lehet építeni egy olyan szövit ami be tudja verni keresztbe az ellent, ha az kimegy rá ütni. Azaz szerintem a lehetőség így is megvan. Inkább tudás, aktivitásbeli gondokat látok.

De bármikor bárki kérdez tőlem vagy szerintem Robintól is akár, válaszolni fogunk a kérdésekre. ( ha tudunk )
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #249  
Old 10-23-2007, 16:37
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Én B-ben alig több mint 1200 hekivel vagyok, akkor most töröljek azonnal vagy várhatok kicsit hátha szerencsém lesz?
hát igen feltétlenül Robin
Reply With Quote
  #250  
Old 10-24-2007, 15:26
Vice Vice is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Ma egy erdekes , mozgalmas nap volt a Roman 1/A-ban
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:30.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu