Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #241  
Old 08-29-2010, 13:48
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Elég szomorú, ha Neked a játék csak akkor nyújt izgalmat és csak akkor van sikerélményed, ha az ellenfeled védekezésképtelen.
hát ez kész te gondolom mielőtt támadsz megkérdezed az ellenséges szövit/klánt, hogy mindenki itt van-e? van-e most idejük egy kis háborúval foglalkozni? valakinek nem beteg-e a gyereke? a pénzük elég lesz-e? ugyanugyan, védtelen szövi
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Rob For This Useful Post:
Sponsored Links
  #242  
Old 08-29-2010, 13:55
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Rob View Post
hát ez kész te gondolom mielőtt támadsz megkérdezed az ellenséges szövit/klánt, hogy mindenki itt van-e? van-e most idejük egy kis háborúval foglalkozni? valakinek nem beteg-e a gyereke? a pénzük elég lesz-e? ugyanugyan, védtelen szövi
Nem érted a lényeget, nagyobb izgalom van abba ha valaki visszatámad és taktikázni kell! Például
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #243  
Old 08-29-2010, 13:58
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

és a játékban nincsenek ellenségek csak ellenfelek
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #244  
Old 08-29-2010, 15:04
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
és a játékban nincsenek ellenségek csak ellenfelek
de gyönyörű gondolat, mindjárt sírvafakadok. de csak megértetted mit jelent az ellenség szó tehát te is ilyen velejéig gonosz ellenségeskedő ember vagy mint én.

nem értem a lényeget? én értem és ti is értiktek.
Reply With Quote
  #245  
Old 08-29-2010, 15:08
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Nem érted a lényeget, nagyobb izgalom van abba ha valaki visszatámad és taktikázni kell! Például
az hogy valaki azt mondja, hogy sokszor azért sikeres egy ütés mert valami valahol nem passzol a védekező oldalon ezért gyáva, védtelen klánok kizsigerelőjének titulálják, szerintem nincs rendben. honnan is tudhatná azt a támadó, hogy elaludt valaki a védekezésben? ezt a hülyeséget gyerekek támogatni titeket minősít.

Last edited by Rob; 08-29-2010 at 15:13..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Rob For This Useful Post:
  #246  
Old 08-29-2010, 17:47
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Most tényleg arra vagyok kíváncsi, hogy mi az oka ennek az ellenállásnak egy olyan javaslat esetében, ami sok klánnál most is működik. Ez nem ironizálás, tényleg kíváncsi vagyok, mert lehet, hogy van valami, amit nem vettem figyelembe.

Azt megértem, hogy azok ellenzik, akik maguk ezt csinálják, mert ha más is ezt tudja csinálni, akkor oda az ilyesfajta előny. Marad az, hogy a játéktudás alapján kell jobbnak lenni, az pedig nem biztos, hogy menni fog.

De hogy más miért ellenzi, az egyelőre rejtély számomra, ezért szeretném ezt tényleg megtudni.
nemtudom en ugy erzem hogy ez a javaslat nem biztos hogy jo irányba vinné el a játékot
mert akár azt is meglehetne legálisan csinálni hogy tegyukfel van két cimbim gipsz jakab es kis pisti
mondjuk nekik olyan kornyéken van az orijuk ahol nincs elenséges hadi tevékenység a kornyéken
jo nagy orik a top30 kozepén mondjuk (léteznek ilyenek konkrétan ismerek is olyan orikat akik ideálisak lennének )
mnt rulez senki az égvilágon nem piszkálja oket
ők igazábol nem is jáccanak mert jakab egy olajfurotornyon dolgozik heti 1 nap kimenoje van és csak akkor tud benézni
pityu meg hegymászoőrult es a himalájában turázik éppen
tehát egyikuk sem elérheto soha nagyritkán benéznek
nehogymár az inaktiv orijukkal lehessen egyénibe es klánban is védeni jo nagy seregeket és kedvemre utogetni klánban akár 3-4et is a két bekukucskálasuk kozben
es sokezer hektárt elhozni ugy hogy gyakorlatilag 1 ember irányitja a klánt
és ők ugy szerezhessenek tobbezer hektárt hogy az orijukban sem jártak utések kozott csak a végeredményt látván bemásznak az A-események topikba és megkoszonik a gratuláciokat
az ilyentol a hideg kiráz és nem hiném hogy akik támogatják ezt a javaslatot orulnének neki mikor egy ilyen fantomklán betolja oket 2-3-5k hekire
nyilván nem azzal van bajom hogy kirakják a szovik egymásnak az egységeket es egyéb vagyontárgyakat a piacra mikor a beteg gyerekét viszi orvoshoz vagy hasonlok
és nem azért ellenzem mert nekem ebbol elonyom származna
mert igazábol ez lehet segitség is lenne sokaknak ahogy irtátok is
de akik eddig is csaltak azok is ujabb fegyvert kapnának a kezukbe azzal hogy ezentul teljesen legálisan megtehetik hogy utnek mint a gép a haverjaik országaival (klánban)
nekem ezért nem szimpatikus ez a javaslat egyáltalán és ezért nem is támogatom
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #247  
Old 08-29-2010, 17:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
nehogymár az inaktiv orijukkal lehessen egyénibe es klánban is védeni jo nagy seregeket és kedvemre utogetni klánban akár 3-4et is a két bekukucskálasuk kozben
es sokezer hektárt elhozni ugy hogy gyakorlatilag 1 ember irányitja a klánt
és ők ugy szerezhessenek tobbezer hektárt hogy az orijukban sem jártak utések kozott csak a végeredményt látván bemásznak az A-események topikba és megkoszonik a gratuláciokat
Ezt most is meg lehet csinálni. A JAVASLATOT miért nem támogatod?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #248  
Old 08-29-2010, 18:02
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Rob View Post
hát ez kész te gondolom mielőtt támadsz megkérdezed az ellenséges szövit/klánt, hogy mindenki itt van-e? van-e most idejük egy kis háborúval foglalkozni? valakinek nem beteg-e a gyereke? a pénzük elég lesz-e? ugyanugyan, védtelen szövi
felfelé ujjat kaptál,mert ezt az állapotot már tisztelni kell
amúgy szerintem ő számolni szokott és úgy támad hogy akkor is beférjen ha gépnél van az ellen
ami szerintem alap egy sokezer hekis klánütésnél is!!nem kimegyünk hogy biztos alszanak és majd lesz valami
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Killer For This Useful Post:
  #249  
Old 08-29-2010, 18:14
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Remélem sokan felteszik a kezüket, mert:
Ez a megadni a belépőkódot és belépkedni más országába tilos vagy nem tilos, hát ez nekem kicsit zavaros. Nem kötözködni akarok Ati, de most úgy nyilatkozol, hogy a világon semmi szabálytalan nincs benne, de a nyitó hsz-ben még sűrűn emlegettél anarchba helyezést ez ügyben. Sőt, azt írtad, hogy volt is már anarchba helyezés ilyen miatt, akkor az jogtalan volt?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Takanohana For This Useful Post:
  #250  
Old 08-29-2010, 18:20
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
felfelé ujjat kaptál,mert ezt az állapotot már tisztelni kell
amúgy szerintem ő számolni szokott és úgy támad hogy akkor is beférjen ha gépnél van az ellen
ami szerintem alap egy sokezer hekis klánütésnél is!!nem kimegyünk hogy biztos alszanak és majd lesz valami
az előzményeket sikerült elővasni?

emlékeztetőül:
Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
"
Ugyanis pont az emberi gyarlóság lesz kivéve a játékból..Ugyanis szerintem pont attól szép az 1/A is mert eddig voltak olyan ütések amik azért sikerültek, mert
ad 1 az egyik játékos bealudt és nem nézett távolba
ad 2 az egyik tag éppen elfelejtett piacolni és nem cserélt sereget
ad 3 az egyik játékos uram bocsá nem bontott mert elaludta vagy éppen orvosnál volt , értekezlet volt vagy meló vagy bármi.....

tehát az emberi tényezö ami szinesebbé tenné a játékot.. :
Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Elég szomorú, ha Neked a játék csak akkor nyújt izgalmat és csak akkor van sikerélményed, ha az ellenfeled védekezésképtelen.

szerinted, kedves taszi, ez így frankó?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
új szerep a bandknak. Rém Elvetett javaslatok 0 02-25-2007 12:48
Szemelyisegek erositese. SATU Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 15:16
Élőhalott faj erősítése. Rém Elvetett javaslatok 10 07-30-2006 08:29
Szövik erősítése Tyborrex Elvetett javaslatok 4 04-19-2006 20:14


All times are GMT +1. The time now is 23:06.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu