Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #231  
Old 01-30-2008, 15:40
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nemtom, szabad-e itt nekem mint anarchban nem játszónak megszólalnom ( remélem igen, mert lehet a jövőben fogok ott is játszani), de szerintem Gárdi ötlete jó, és ami legalább ilyen fontos, egyszerű is. Tetszik.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
Sponsored Links
  #232  
Old 01-30-2008, 15:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Stoky(Gárdi) NEXUS View Post
Az 1/A és a 2/D csoportban személyiségek számától függetlenül csak a top30%-ban szükséges eltöltened a 336 kört.
Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Nemtom, szabad-e itt nekem mint anarchban nem játszónak megszólalnom ( remélem igen, mert lehet a jövőben fogok ott is játszani), de szerintem Gárdi ötlete jó, és ami legalább ilyen fontos, egyszerű is. Tetszik.
Erre gondolsz? Vagy melyikre? Mert volt már jópár ötlet itt...

Ha valaki valamire közli, hogy tetszik az ötlet, és előtte 4-5 variáció fel volt sorolva, akkor az egyértelmnűség kevdéért érdemes azt is megírnia, hogy MELYIK ötletről van szó.

__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #233  
Old 01-30-2008, 15:47
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jogos.
Arra az ötletre gondolok, hogy csak bizonyos hekiig számítsanak bele a pontlistába a topos orik.
Veled ellentétben engem az se zavarna, ha az anarchosok könnyebben szerezhetnének esetleg kék számot mint a normálosok, mert a normál játékot ez semmiben nem befolyásolja.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #234  
Old 01-30-2008, 16:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Jogos.
Arra az ötletre gondolok, hogy csak bizonyos hekiig számítsanak bele a pontlistába a topos orik.
Akkor pláne tessék idézni, mert így még a javaslattevő személye se stimmelt, és így beazonosítani, hogy mit támogatsz, nem túl egyszerű.

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Egy másik lehetőslg, hogy a csoportlétszám meghatározásával játszunk el, vagy a topX% ne az első helytől, hanem egy adott hektárszám ALATT kezdődjön. Persze ez minden csoportra kihatással lenne, ezért ezzel csak óvatosan lehet babrálni...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #235  
Old 01-30-2008, 16:45
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Akkor pláne tessék idézni, mert így még a javaslattevő személye se stimmelt, és így beazonosítani, hogy mit támogatsz, nem túl egyszerű.
jogos Ati ötlete én csak továbogndoltam hogy hogyan is lenne jó
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
  #236  
Old 01-30-2008, 18:11
Ricsi Ricsi is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Én remek ötletnek tartom Gárdi ötletét (AZAZ hogy ne az egész csoport számítson bele a topba, hanem csak egy maxhektárfüggő mennyiségük), már látni lehetne az alagút végét
Én annyival kiegészíteném a módosítást, hogy bizonyos számú kékszám felett a 90 napos lépési kényszer nőjjön valamelyest, mert pl a 3/H-ban ettől még fél évet kell eltölteni egy kék négyesnek mire lépni tudna, és lesznek kék ötösök is idővel.
Egyik javaslatom, hogy ahányas kék száma van, annyiszor 10 nappal tovább maradhasson az adott szinten, AMENNYIBEN a topköre nincs meg (mint tudod, vannak íratlan szabályok minden szinten, azaz pl Yban 600, Mben 1100, Hban 1700 heki felett nincs ütés). Ha megvan a topkör vagy esélyes hogy meglesz, akkor maradjon a 90 nap.
Második lehetőségként szintenként 10 nap grátisz igénybevehető lenne, azaz nem kékszám méretétől lenne függő, hanem szinttől, a 4. szinten 10 nap plusz, a 3. szinten pedig 20 nap plusz lehetne, de kékszám meglétéhez kötődne, nem minden orira értendő.
Vagy 3. lehetőségként honorálni, ha valaki csaták során jutott elég magasra, és mondjuk X %-os (mondjuk 60 vagy 40%) fedezési arány mellett jutott fel valameddig, és akkor igénybe vehető lenne 10 nap "maradási" jutalom, függetlenül attól, hogy később még mennyit kell fedeznie.
Mindenesetre valamit kéne tenni a 90 napos lépési kényszerrel.
Ricsi
Reply With Quote
  #237  
Old 01-30-2008, 18:25
Kics Kics is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Arden View Post
15szörös szorzóval:

1 személyiséges ori topban 7300 hekitől kb.
2 személyiséges ori topban 8900 hekitől kb.
3 személyiséges ori topban 11600 hekitől kb.
4 személyiséges ori topban 15800 hekitől kb.

ez is elfogadható, úgy érzem

Szintén támogatom, akár a 15szörös szorzóval is.
Reply With Quote
  #238  
Old 01-30-2008, 21:20
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ricsi View Post
Én annyival kiegészíteném a módosítást, hogy bizonyos számú kékszám felett a 90 napos lépési kényszer nőjjön valamelyest, mert pl a 3/H-ban ettől még fél évet kell eltölteni egy kék négyesnek mire lépni tudna, és lesznek kék ötösök is idővel.
Egyik javaslatom, hogy ahányas kék száma van, annyiszor 10 nappal tovább maradhasson az adott szinten, AMENNYIBEN a topköre nincs meg (mint tudod, vannak íratlan szabályok minden szinten, azaz pl Yban 600, Mben 1100, Hban 1700 heki felett nincs ütés). Ha megvan a topkör vagy esélyes hogy meglesz, akkor maradjon a 90 nap.
Második lehetőségként szintenként 10 nap grátisz igénybevehető lenne, azaz nem kékszám méretétől lenne függő, hanem szinttől, a 4. szinten 10 nap plusz, a 3. szinten pedig 20 nap plusz lehetne, de kékszám meglétéhez kötődne, nem minden orira értendő.
Vagy 3. lehetőségként honorálni, ha valaki csaták során jutott elég magasra, és mondjuk X %-os (mondjuk 60 vagy 40%) fedezési arány mellett jutott fel valameddig, és akkor igénybe vehető lenne 10 nap "maradási" jutalom, függetlenül attól, hogy később még mennyit kell fedeznie.
Mindenesetre valamit kéne tenni a 90 napos lépési kényszerrel.
Ricsi
szerintem ennek a témának nyiss külön topikot
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
  #239  
Old 01-31-2008, 04:40
Ricsi Ricsi is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Ez a téma szerintem eléggé ki lett vesézve, itt már a legnagyobb javaslat az lehet, hogy valaki azt mondja, hogy ne 15, hanem 14 vagy teszemazt 16X-os szorzó legyen
Szerintem ha másik topikot nyitok, azok lesznek ott maximum, akiket most is érint, de itt se vagyunk többen 6-8 embernél! Én már szembesültem a kék négyes problémájával és gondoltam arról szól a fórum, hogy a kék számos orikkal hogy lehet könnyebben fordulni, de ha mást nem érint a jövőben sem a téma, akkor nem szóltam
Reply With Quote
  #240  
Old 01-31-2008, 08:40
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Ricsi View Post
Szerintem ha másik topikot nyitok, azok lesznek ott maximum, akiket most is érint
Ha itt kezdesz másik témáról beszélni, akkor viszont többet nem fórumozol, úgyhogy ezek közül lehet választani.

Tessék már végre megtanulni, hogy adott témáról való megbeszélés során nem teljesen más témákat kell felvetni. Arra is megvan a lehetőség, másik téma nyitásával.

Köszönöm.

Az itteni téma az anarchosta csoportban való fordulás esetleges könnyítése, a D-ben levő giga-országok jelenléte kapcsán.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tiltások, Anarchba helyezés lll Általános beszélgetés Hódítós témákban 10 08-01-2006 08:38
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 15:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu