Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #221  
Old 08-28-2010, 21:56
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ricsi MUD View Post
Nyilván nem lehet mindent szűrni, de ami egyértelmű, azért járjon már anarch és ne legalizáljuk.
Ehh, pedig azt hittem érthetően fogalmazok. Akkor talán még érthetőbben:
Az egymáshoz való belépkedés mindennek mondható, csak egyértelműnek nem... három kattintás, és máris be tudok lépni a klántagomhoz, anélkül, hogy kiderülne, hogy én voltam. Meg utólag is három kattintás... Persze, ez egy belépésre vonatkozik, ezt sem lehet hosszútávon ismételni, mert az azért már feltűnő.

Nah, inkább nem koptatom feleslegesen a billentyűzetet. Tessék utánaolvasni, hogy hogy is működik az egész. Fél évig el lehet szórakozni vele, mire elkezded megérteni a dolgokat.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #222  
Old 08-28-2010, 22:08
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Maradjunk annyiban, hogy én a természet pártján vagyok, a nemesítés pedig erősen relatív. Ha valamit, teszem azt egy növényt kell 'nemesíteni' mondjuk génmódosítással, az onnantól természetellenes, semmiképpen nem nemes.
Na a génmódosítást ne bántsuk Amúgy sem rosszabb mint a nemesítés
Reply With Quote
  #223  
Old 08-28-2010, 22:10
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Na a génmódosítást ne bántsuk Amúgy sem rosszabb mint a nemesítés
Ezt már kiveséztük Egy fél Ts rosszabb mint egy egész és kész
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to RRRrrr For This Useful Post:
  #224  
Old 08-28-2010, 22:11
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 10%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Ezt már kiveséztük Egy fél Ts rosszabb mint egy egész és kész
Köszönöm szépen
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #225  
Old 08-29-2010, 10:17
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Na a génmódosítást ne bántsuk Amúgy sem rosszabb mint a nemesítés
De, rosszabb.

Ami meg az egymás orijába való lépkedést jelenti, ellenzem teljes mértékben.
Az egy dolog, ha másnál belépsz a SAJÁT országodba, mert mondjuk nem otthon vagy. De hogy bárhol belépj bárki más országába, az számomra akkor is azonnal anarch, hogyha az a "más" az valakinek a barátja/barátnője/testvére/stb..
Attól meg teljesen ki vagyok bukva, hogy hatalmas erkölcscsősz 1/A-sok egymás országába lépkednek be, mondván, hogy "hát épp nem tud gépnél lenni, és ha nem lépek be, akkor elúszik XY áru, akkor meg nagy kár érné a klánt..."

Ja, és erre a legjobb megoldás, ha turkálsz már országában. Anarch. Azonnal.

Igen, érje kár a klánt! Akármekkora is az a kár! Mert a másik klánban nem lépkednek át egymás országába, és ha ott is ilyen szituáció van, akkor ott elúszik a pénz! Innentől kezdve nem egyforma eséllyel játszanak klánok, ezért én ezt CSALÁSNAK értékelem!
Meg hogy a klánvezér beléphet mindenki országába.
Akkor mi a különbség aközött, hogy én vagyok a klánvezér, és 9 másik országba lépkedek be, és játszom velük, minthogy én egyedül irányítok egy 10 fős klánt?
Hát már nem sok a különbség... Mindkét esetben 10 külön e-mail cím kell, mindkét esetben 10 külön IP cím kell, mindkét esetben 1 ember elég a klán irányításához.
Tényleg... Van egyáltalán különbség?

Na ezért gyűlölöm a normált... A sok anti-csaló erkölcsmágus, akik üvöltve anyázzák a csalókat, azok ilyeneket csinálnak, sőt, ilyen javaslatokat tesznek, hogy ez legyen szabályos.....

Éljen a normál! Blöe.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
  #226  
Old 08-29-2010, 10:46
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
De, rosszabb.

Ami meg az egymás orijába való lépkedést jelenti, ellenzem teljes mértékben.
Az egy dolog, ha másnál belépsz a SAJÁT országodba, mert mondjuk nem otthon vagy. De hogy bárhol belépj bárki más országába, az számomra akkor is azonnal anarch, hogyha az a "más" az valakinek a barátja/barátnője/testvére/stb..
Attól meg teljesen ki vagyok bukva, hogy hatalmas erkölcscsősz 1/A-sok egymás országába lépkednek be, mondván, hogy "hát épp nem tud gépnél lenni, és ha nem lépek be, akkor elúszik XY áru, akkor meg nagy kár érné a klánt..."

Ja, és erre a legjobb megoldás, ha turkálsz már országában. Anarch. Azonnal.

Igen, érje kár a klánt! Akármekkora is az a kár! Mert a másik klánban nem lépkednek át egymás országába, és ha ott is ilyen szituáció van, akkor ott elúszik a pénz! Innentől kezdve nem egyforma eséllyel játszanak klánok, ezért én ezt CSALÁSNAK értékelem!
Meg hogy a klánvezér beléphet mindenki országába.
Akkor mi a különbség aközött, hogy én vagyok a klánvezér, és 9 másik országba lépkedek be, és játszom velük, minthogy én egyedül irányítok egy 10 fős klánt?
Hát már nem sok a különbség... Mindkét esetben 10 külön e-mail cím kell, mindkét esetben 10 külön IP cím kell, mindkét esetben 1 ember elég a klán irányításához.
Tényleg... Van egyáltalán különbség?

Na ezért gyűlölöm a normált... A sok anti-csaló erkölcsmágus, akik üvöltve anyázzák a csalókat, azok ilyeneket csinálnak, sőt, ilyen javaslatokat tesznek, hogy ez legyen szabályos.....

Éljen a normál! Blöe.
belépkeséses rész felfelé ujj, normál csopik szidása lefelé ujj. kioltották egymást, így nem nyomtam semmit.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Rob For This Useful Post:
  #227  
Old 08-29-2010, 11:00
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
De, rosszabb.

Ami meg az egymás orijába való lépkedést jelenti, ellenzem teljes mértékben.
Az egy dolog, ha másnál belépsz a SAJÁT országodba, mert mondjuk nem otthon vagy. De hogy bárhol belépj bárki más országába, az számomra akkor is azonnal anarch, hogyha az a "más" az valakinek a barátja/barátnője/testvére/stb..
Attól meg teljesen ki vagyok bukva, hogy hatalmas erkölcscsősz 1/A-sok egymás országába lépkednek be, mondván, hogy "hát épp nem tud gépnél lenni, és ha nem lépek be, akkor elúszik XY áru, akkor meg nagy kár érné a klánt..."

Ja, és erre a legjobb megoldás, ha turkálsz már országában. Anarch. Azonnal.

Igen, érje kár a klánt! Akármekkora is az a kár! Mert a másik klánban nem lépkednek át egymás országába, és ha ott is ilyen szituáció van, akkor ott elúszik a pénz! Innentől kezdve nem egyforma eséllyel játszanak klánok, ezért én ezt CSALÁSNAK értékelem!
Meg hogy a klánvezér beléphet mindenki országába.
Akkor mi a különbség aközött, hogy én vagyok a klánvezér, és 9 másik országba lépkedek be, és játszom velük, minthogy én egyedül irányítok egy 10 fős klánt?
Hát már nem sok a különbség... Mindkét esetben 10 külön e-mail cím kell, mindkét esetben 10 külön IP cím kell, mindkét esetben 1 ember elég a klán irányításához.
Tényleg... Van egyáltalán különbség?

Na ezért gyűlölöm a normált... A sok anti-csaló erkölcsmágus, akik üvöltve anyázzák a csalókat, azok ilyeneket csinálnak, sőt, ilyen javaslatokat tesznek, hogy ez legyen szabályos.....

Éljen a normál! Blöe.
persze persze..
hogy különbözteted meg, hogy én lépek be a saját orimba mástól vagy más lép be hozzám?
mindegy.. nem rég történt, hogy klántársam orijába, vki ismeretlen épp egy támadás ideje alatt "betévedt".. most ilyenkor mikor vmi ... belép hozzád még rakjanak is anarchba?
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to none For This Useful Post:
  #228  
Old 08-29-2010, 11:05
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
persze persze..
hogy különbözteted meg, hogy én lépek be a saját orimba mástól vagy más lép be hozzám?
mindegy.. nem rég történt, hogy klántársam orijába, vki ismeretlen épp egy támadás ideje alatt "betévedt".. most ilyenkor mikor vmi ... belép hozzád még rakjanak is anarchba?
Betévedt... Azért tudott belépni, mert tudta a belépési adatokat. Innentől a klántársad is ugyanolyan hibás.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to tdomo For This Useful Post:
  #229  
Old 08-29-2010, 11:07
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
persze persze..
hogy különbözteted meg, hogy én lépek be a saját orimba mástól vagy más lép be hozzám?
mindegy.. nem rég történt, hogy klántársam orijába, vki ismeretlen épp egy támadás ideje alatt "betévedt".. most ilyenkor mikor vmi ... belép hozzád még rakjanak is anarchba?
regisztráció olvasd el újra

segítek_:
4 A játékba való belépéshez ezen az oldalon választhatsz egy felhasználói nevet és egy jelszót. Csak ezen adatok birtokában fogsz tudni a Hódítóba belépni. Ezen adatok titokbantartása a te feladatod és felelősséged. A regisztrációs szabályok elfogadásával kijelented, hogy teljeskörű felelősséget vállalsz minden olyan személy tettéért a játékon belül, aki a felhasználói adataiddal belép a játékba. A felelelősség másra semmilyen módon át nem hárítható, akkor sem, ha ezek az adatok bármilyen módon illetéktelen kezekbe kerülnek.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Hex For This Useful Post:
  #230  
Old 08-29-2010, 11:44
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
regisztráció olvasd el újra

segítek_:
4 A játékba való belépéshez ezen az oldalon választhatsz egy felhasználói nevet és egy jelszót. Csak ezen adatok birtokában fogsz tudni a Hódítóba belépni. Ezen adatok titokbantartása a te feladatod és felelősséged. A regisztrációs szabályok elfogadásával kijelented, hogy teljeskörű felelősséget vállalsz minden olyan személy tettéért a játékon belül, aki a felhasználói adataiddal belép a játékba. A felelelősség másra semmilyen módon át nem hárítható, akkor sem, ha ezek az adatok bármilyen módon illetéktelen kezekbe kerülnek.
grat a semmit mondó hsz-edhez
__________________
same old song..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 08:12.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu