Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #211  
Old 01-31-2007, 10:47
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amennyiben tényleg így volt akkor én sem tartom hadisarcnak. Mint mondtam a te eredeti 2 írásod az ami alapján furcsa volt a dolog.

Last edited by Everlasting; 02-01-2007 at 00:09..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #212  
Old 01-31-2007, 10:56
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
Amennyiben tényleg így volt akkor én sem tartom hadisarcnak. Mint modtam a te eredeti 2 írásod az ami alapján furcsa volt a dolog.
Igen, akkor azt írtam, hogy aki fizet, felhúzzuk, aki meg nem, az soha nem fordul az A-ból.. Valóban ezt írtam...

Látva a passzivitást, látva a nem győzni akarást, és tudva, hogy ha valaki egyéniben felfedez a közelünkbe, azt vagy Remyék, vagy mi leütjük. Ez alapján egyértelmű, hogy csak az fordulhatott, akit a 2 szövi valamelyike fel nem karol...
Tehát ezért írtam azt, amit írtam..
Ha nem kerül be egyik klánba sem, akkor tehát soha nem fog bejutni a top30%-ba (legalábbis záros határidőn belül nem).
És ahhoz, hogy a 2 klán valamelyikébe bekerüljön, vagy pénz, vagy ismeretség szükséges...

Ja, és nem is beszéltünk arról, hogy a 4600 hektár beépítése is további 4-5 mrd beépíteni.. de az már aprópénz a 170 mrd-hoz képest
Reply With Quote
  #213  
Old 01-31-2007, 10:57
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
Monró amit te írsz az is igaz. HA visszalépnénak ezek az orik sok minden megoldódna.Csak ezek az orik jelentős része nagyon sokat próbálkozott a továbbjutással (SZABÁLYOSAN) és nem sikerült.Mint Arwylnak is írtam nem olyan könnyű megitélni ennyi As játékod után,hogyan érzi magát pár tucatnyi -gyakran tényleg jó,évek óta játszó- játékos aki kilátástalannak látta a helyzetet.
Akkor most megkérek szépen mindenkit akinek van SZK-s orija az hozza be a játékba legyen oly kedves, hogy segítse azokat akik tovább szeretnének lépni. Miattunk nem kell visszajönniük, mert mi maradni fogunk fenn. Ezt a lépést saját maguk jövőbeni játékáért és azok mostani boldogulásáért tegyék meg akik most szeretnének fordulni az 1A-ból.
Reply With Quote
  #214  
Old 01-31-2007, 11:03
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Akkor most megkérek szépen mindenkit akinek van SZK-s orija az hozza be a játékba legyen oly kedves, hogy segítse azokat akik tovább szeretnének lépni. Miattunk nem kell visszajönniük, mert mi maradni fogunk fenn. Ezt a lépést saját maguk jövőbeni játékáért és azok mostani boldogulásáért tegyék meg akik most szeretnének fordulni az 1A-ból.
Az a baj Monro, hogy sokan vannak, akiknek lejárt a 90 nap... Tehát ezen orik mindegyikének szinte VIP-elnie kellene az oriját...
Ez a megoldás tök jó lenne, ha a 90 napot eltörölnénk az A-ban!

Goldy, töröljük el a francba a 90 napot, és mindenki boldog lesz...
Reply With Quote
  #215  
Old 01-31-2007, 11:44
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

korabban is a penzrol szolt az a csoport, ezzel a felfedezes nehezitessel meg mar vegkepp az. marcsak ezert sincs kedvem oda bekerulni, a top akarkie is. 1 evig meg fedezgessen aki akar en biztos nem. akkor jatszoik vmi olyannal ami erdekes is es nem foglalkozok azzal, hogy naponta 1szer benezzek, elinditsak katikepzest meg 4-8 heki felfedezest. kb. 1 even keresztul...

en mar toroltem az a-s orimat es semmi kedvem meg1szer odajutni. akkor sem ha tomegnek kellene. azert nem fogok vegigmenni 4 csoporton, hogy tomeg legyek. ehh...
Reply With Quote
  #216  
Old 01-31-2007, 12:10
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
en mar toroltem az a-s orimat es semmi kedvem meg1szer odajutni. akkor sem ha tomegnek kellene. azert nem fogok vegigmenni 4 csoporton, hogy tomeg legyek. ehh...
Ezaz mutasd a jó példát okoska. Inkább törölsz nehogy másnak segíts azzal hogy otthagyod az orit... Ha így is gondolod akkor sem biztos, hogy ezzel a mentalitással kell butítani a népet. Sírdogáljunk tovább az a jó irány grat!
Reply With Quote
  #217  
Old 01-31-2007, 12:12
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Az a baj Monro, hogy sokan vannak, akiknek lejárt a 90 nap... Tehát ezen orik mindegyikének szinte VIP-elnie kellene az oriját...
Ez a megoldás tök jó lenne, ha a 90 napot eltörölnénk az A-ban!

Goldy, töröljük el a francba a 90 napot, és mindenki boldog lesz...
Ha a 90 nap a gond azért nincsenek játékban, akkor viszont valóban el kell törölni ezt. Én még nem találtam magam szembe ezzel a 90 napos problémával talán ezért is nem látom át ezt a részt
Reply With Quote
  #218  
Old 01-31-2007, 12:55
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha nincs 90 nap mindenképp megyek vissza-igaz én vip vagyok- mivel tudom hogy sok haverom is játszani fog újra.
Reply With Quote
  #219  
Old 01-31-2007, 13:21
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ezaz mutasd a jó példát okoska. Inkább törölsz nehogy másnak segíts azzal hogy otthagyod az orit... Ha így is gondolod akkor sem biztos, hogy ezzel a mentalitással kell butítani a népet. Sírdogáljunk tovább az a jó irány grat!
en bizony nem azert mennek fel, hogy masoknak segitsek. ha nem tudom teljesiteni, akkor inkabb torlok. menjel fol te tomegnek. fizesd a vipet aztan fedezzel 1 evig. biztos tok izgi.


amugy hol volt ebben a siras? te sirsz itt mindenkinek, hogy menjen fol tomegnek. ezennel en is felszolitok mindenkit, hogy menjen fol az a-ba emberbarati szeretetbol, hogy a 2 topklan minden orija legyen a topban,ne csak 18. esetleg ezen a 20 orin kivul meg jusson 2-3-nak. mar ha felmennek meg ugy 25-30-an ezert...
Reply With Quote
  #220  
Old 01-31-2007, 13:42
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ha a 90 nap a gond azért nincsenek játékban, akkor viszont valóban el kell törölni ezt. Én még nem találtam magam szembe ezzel a 90 napos problémával talán ezért is nem látom át ezt a részt
A lényeg, hogy a szint kezdetétől fogva 90 napod van rá (korábban 45 nap volt), hogy teljesítsd, és szintet lépj.
Ha letelt a 90 nap, és nincs VIP-ed, vagy VIP-elsz, vagy feljebb mész, vagy újraindulsz.
Sajnos az is gond, ha már kezdetektől van vip-ed, és mondjuk 150 nap után lejár a vip-ed...
Akkor megbénul az országod (mintha ki lennél tiltva a modik által), amíg nem vipeled újra, vagy a fent említett dolgokat nem teszed (fellépsz, újraindulsz, vipelsz).

Kb.. de ha nem így van valaki cáf!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Szerinted milyen az új fórum? robogo A fórumról... :) 93 03-28-2007 08:49
angol VIP Wolfschanze Segítség 11 12-03-2006 23:22
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 13:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-01-2006 23:31


All times are GMT +1. The time now is 01:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu