Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #211  
Old 08-25-2007, 13:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Stoky(Gárdi) NEXUS View Post
na szóval a változtatások mikor lesznem bevezetve?
Minden többi módosítással egyidőben, amikor minden elkészül. (Nincs idő kijelölve erre.)

Nem az a kérdés, hogy mikor kerüljön be, hanem az, hogy mi. Ezzel kapcsolatban megint hatalmas a csend. A már eldöntött kérdésekre jönnek a reakciók utólag, hogy jajj de rossz, olyanoktól, akik eddig még véletlenül se szóltak hozzá a témához, pedig megtehették volna. A még eldöntendő kérdésekhez pedig nem szól hozzá senki. Itt vannak az emberek, mert a már eldöntött dolgokat le tudják szólni, de majd a most még eldöntendő kérdéseket is csak utólag fogják kritizálni. Nehogymár bármi olyan dologhoz hozzászóljon, amihez MOST kell.

Komolyan mondom, hogy lassan tényleg kiveszem a vérdíjat a fenébe a játékból, aztán nincs vele több gond.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #212  
Old 08-25-2007, 13:50
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Minden többi módosítással egyidőben, amikor minden elkészül. (Nincs idő kijelölve erre.)

Nem az a kérdés, hogy mikor kerüljön be, hanem az, hogy mi.
De akkor mi a fene volt az, hogy még 1óráig lehet hozzászólni, ami magában is elég vicces időhatár
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #213  
Old 08-25-2007, 13:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
De akkor mi a fene volt az, hogy még 1óráig lehet hozzászólni, ami magában is elég vicces időhatár
Április 5-én lett a téma nyitva, valóban elég vicces időhatár, hogy 4 és fél hónap után jó volna, ha valaki érdemben hozzászólna végre, ha már az első nap akkora volt iránta a lelkesedés.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #214  
Old 08-25-2007, 13:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
De akkor mi a fene volt az, hogy még 1óráig lehet hozzászólni, ami magában is elég vicces időhatár
Megjegyzem, hogy az újévig való visszaszámlálás is milyen vicces dolog, 10 másodperc van mindig az újévig? Micsoda vicces dolog már ez...

Az azt megelőző 365 napot is mindig el szoktad felejteni, vagy csak akkor, amikor a fejlesztésekről van szó?

Marha vicces dolog, hogy van közel fél év hozzászólni egy témához... Tényleg marha vicces...

Na hagyjuk, ezzel a hozzáállással ezt a témát tényleg kár erőltetni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #215  
Old 08-25-2007, 13:56
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Minden többi módosítással egyidőben, amikor minden elkészül. (Nincs idő kijelölve erre.)


Komolyan mondom, hogy lassan tényleg kiveszem a vérdíjat a fenébe a játékból, aztán nincs vele több gond.
Ne vedd ki, szerintem várj még egy kicsit, hamarosan vége a nyáriszünetnek, biztosan jön még 1-2 korszakalkotó vélemény ezzel kapcsolatban!
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #216  
Old 08-25-2007, 14:00
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Megjegyzem, hogy az újévig való visszaszámlálás is milyen vicces dolog, 10 másodperc van mindig az újévig? Micsoda vicces dolog már ez...

Az azt megelőző 365 napot is mindig el szoktad felejteni, vagy csak akkor, amikor a fejlesztésekről van szó?

Marha vicces dolog, hogy van közel fél év hozzászólni egy témához... Tényleg marha vicces...

Na hagyjuk, ezzel a hozzáállással ezt a témát tényleg kár erőltetni.
Ha hozzá akartam volna szólni, akkor megteszem, de ez nem az én ügyem. Hogy más miért nem szólt hozzá azt nem tudom

Ha jól emlékszem arra kérdeztem csak egy kérdést tettem fel, mert valami nem volt világos

Mindegy én viccesnek találtam
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #217  
Old 08-25-2007, 15:15
belas belas is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Tatabánya
Posts: 701
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sziasztok) Bocs,hogy nemvoltam de nekemis pihennem kell néha

1. Ami megfogalmazodott az ütések száma ill a szines jelzésekkel teljesen egyetértek..
2. Én szerintem nemehessen a vérdijas szabira..
3. és Atinak igazavan sztem ezt az uj vérdijat az alapoktol kéne kezdeni..
Reply With Quote
  #218  
Old 08-25-2007, 15:16
belas belas is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Tatabánya
Posts: 701
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

jahhh és ezteket mostmár tényleg elkéne dönteni,hogy milegyen..
Reply With Quote
  #219  
Old 08-25-2007, 16:33
Fáraó Fáraó is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: London
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Még jó, hogy akkor szóltál hozzá ezekhez a témákhoz, amikor lehetett, és nem utólag szólod le azt, amit mások eldöntöttek helyetted.
Igen Ati, bocs, h nincs annyi idom, h allandoan a kulson logjak es az ilyen-olyan erteku felvetesekhez hozzaszoljak...

volt egy jatekon beluli jatek: verdij, ami arra volt jo, h aki unatkozik, az eltoltse vele az idejet, erre mar abbol is penzt akarnak csinalni /minden bizonnyal ezert is nem volt eleg az yban az 1-10 milla/, mintha nem lenne eleg penzuk az orikban

most attol legyek boldog, h mar szabizni se hagyjatok az orijaim, amikor igy is vipelni kell oket?
Reply With Quote
  #220  
Old 08-25-2007, 16:50
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Fáraó View Post
Igen Ati, bocs, h nincs annyi idom, h allandoan a kulson logjak es az ilyen-olyan erteku felvetesekhez hozzaszoljak...

volt egy jatekon beluli jatek: verdij, ami arra volt jo, h aki unatkozik, az eltoltse vele az idejet, erre mar abbol is penzt akarnak csinalni /minden bizonnyal ezert is nem volt eleg az yban az 1-10 milla/, mintha nem lenne eleg penzuk az orikban

most attol legyek boldog, h mar szabizni se hagyjatok az orijaim, amikor igy is vipelni kell oket?
1.a vérdíjat elveszted, ez miért olyan hatalmas probléma? majd másnap amikortól az új rendszer él bármikor szerezhetsz másikat, ha akarsz!
2.ha nem tudsz ott lenni, vagy nem akarod senkinek se kölcsön adni, akkor nem szerzel vérdíjat!
3.másrészt az y pénzkészleteihez képest az a 100milla max nem lesz valami irdatlanul sok!

ha értelmesen akarsz hozzá szólni, akkor mond meg miben nincs igazam!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu