Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #211  
Old 03-12-2006, 17:55
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
előbb kivesézem a Deus Ex-et meg a vizsgákat és ZHkat megírom, aztán nyáron gyakorlok és megpróbálom megdönteni :D van rá esély, de ha kínos hallgatás lesz a végeredménye akkor nem ment két hétnyi intenzív speed játék mellett sem :rolleyes: :D :p
(de lejött hogy nem erről szólnak a speed demok de akkor is, és csak azért is! (^_^)b )
Deus Ex jó :)
Aztán nem ám úgy jár szegény HL, mint a készülő szmájlik :P
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
Sponsored Links
  #212  
Old 03-12-2006, 18:30
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Red face

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi
Deus Ex jó
Aztán nem ám úgy jár szegény HL, mint a készülő szmájlik :P
jaj, jó hogy szólsz, már van pár, najó, megvagyok az első ZH banzájjal és befejezem azokat is de tényleg szóljatok rám!
Reply With Quote
  #213  
Old 03-28-2006, 20:14
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default mebocsátok

Quote:
Originally Posted by raplee
na bocsi mar Lama hogy visszaszolok hozzad de ha vegignezzed a hozzaszolasokat akkor be kell vallanod hogy nagy marhasagot szoltal es amugy en elfogadok minden velemenyt, de a tied nem fogadhatom el es nem bosszuallas miatt, hanem beloled uvolt az eloitelet es az orias fanatizmus...
na mindegy en roviden meg mindig hadisnak gnom es varinak orias mellett allok... es ezt tobben is altamasztottak mert itt errol van szo szerintem hogy a tenyeket elemezd es ne a kedvencedet partold... ezt kell meg megtanuld Lama... obiektiven beszelni ha kell es nem lehordani masokat azert mert ok nem azt a fajt partoljak amit te... ha nem ertesz egyet valakivel nyilvanosagra hozhatod... sot nyilvanosagra kell hozni de akkor valamivel tamaszd ala az allitasod mint ahogy mas teszi es ne azt mond hogy ez nem igaz es evvel befejezted... mert lehet valakit erdekel hogy miert nincs igaza az illetonek...
Bocs ha valakit zavartam ezzel es foleg teged Lama!
Hidd el nem sertesnek szantam csak nem tartottam etikusnak a hozzaszolasod...
Sztem inkább belőled árad a gnóm fanatizmus Nézd hadis óriásnak nem kell kocsma, és védve van gyújtogatás, gyilkolás ellen is. Mit tud a Gnóm? Ha ugyanekkora védelmet akar élvezni, akkor nem kevés kocsma kell neki, és akkor egyértelműen az óriásnak lesz nagyobb serege. Ez kb 2000 hekiig így van. Én nem tudom te eddig hol játszottál, de ha 1000 hekin felgyújtanak a gnómot, akkor annak nincs sok esélye, csak ha van elég tartalékuk, de az óriásnak ha van tartaléka, ha nicns, nem tudnak benne nagy kárt okozni tolikkal, ugyanolyan hatásfokkal mint a Gnómnál. Seregbe egyformák, tanyába jobb az óriás, varikba is. 10% laki teki. Ha egy gnómnak nincs 20% kocsmája, akkor egy tolis azt csinál vele amit akar. Most lehet modani hogy a tolist fel lehet fedni, de ha ember nem lehet. Mészárolni se lehet, mert lesz elég esze hozzá, hogy elég messze kerüljön ehhez. A gnóm tolikkal sebezhető, és a laki tekije nem hozza ezt vissza alacsony hekin (<2000) Sztem ez az igazság, ha egyenlő feltételek vannak. Általában az nyer aki jobban játszik/több a pénze, de ideális körülmények között az óriás jobb.

Quote:
Originally Posted by raplee
Nos en beallok hibakeresonek ami szerintem nem lesz jo neven veve es ezert elore elnezeseteket kerem... :P
Eloszor is hadd kerdezzem meg hogy mi ertelme az ilyen dolgoknak hogy szovihaborurol beszel valaki es utana azt irja hogy 2-3 ori rengeti a gnomot es kicsinaljak??? a gnom szovije hol van addig??? szabadsagon?!?!?! ugy meg elhiszem... itt ha szovihaborurol beszelunk akkor a gnom tarol hadiskent az oriassal szemben ezt bebizonyitom ha kell... (1. szovi: 2 hadi orias egy vari orias egy toli fel-elf... 2. szovi: 2 hadi gnom egy vari orias egy toli fel-elf) ha pedig mf-ek es mindketto hadis akkor is a gnom a kiraly...
ha szovihaboru van es varis orikrol beszelunk akkor leteszem az eddigi lantot es az mondanam hogy orias is the winner!!! es ha mf-ek akkor is...

szoval oszefoglalva szovihaborunal egy kicsit komplikalt a dolog reven hogy
S Z O V I haborurol van szo... tehat ha az egyik szovibol gyakjak az egeszen egy tagot az annak a szovitarsai nezzik a filmet es nem szolnak bele akkor az szerintem nem szovihboru.... sot az meg rosszabb mintha mf-et utne egy egesz szovi... :P de mindenkepp hadisnak gnom rulez az orias elott, viszont az orias nyer variskent a gnom elott

megint beidéztem azt a bizonyos hszedet, ami kiváltotta ezt belőlem. Szépen akartalak azzal megkérni hogy bizonyitsd be, mint azt irtad, hogy megteszed ha kell. Hát sztem kell. Azért vicces, hogy nem kapásból a bizonyitást irtad.

És még egy utsó mondat Én miért támasszak alá bármit is ha Te ezt nem teszed? és milyen alapon szólitassz Te fel engem erre?
Reply With Quote
  #214  
Old 03-28-2006, 21:01
raplee
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Lama szamara!!!

no Lama megint felreertetted a dolgot mint mindig vagy en nem irok es fogalmazok elegge tisztan mint mindig...
az elso hozzaszolasomon (Hibakereso) csak azt akartam kihangsulyozni hogy egyesek ne keverjek a szovihaborut az mf-ek kozotti haboruval... amugy szerintem nincs amiert ezt folytassuk te mindenek felett az oriasokat tartod a legjobbaknak en pedig 50-50 hadinak gnom es varinak orias... es hogy miert azt elolvashatod majdnem minden hozzaszolasban ami az Orias vs. Gnom-ban talalsz.
Reply With Quote
  #215  
Old 03-28-2006, 21:47
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nyilván nem lehettek túl meggyőzöek, amugy inkább óriás esetében estek rengetegen a fent emlitett hibába:P én kiváncsi vagoyk hogy te miért tartod jobb hadisnak a gnómot mint az óriást, de tényleg. ott irtad, bizonyitsd be.
Reply With Quote
  #216  
Old 03-29-2006, 09:04
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Csacsi

Mivel Dühöngő a téma neve, akkor dühöngök picit!!

Nem igaz, hogy már 1 teljes hete beteg vagyok, ez is a te hibád, hogy beteg lettem, és nem gyógyulok meg ez nem lehet igaz
Reply With Quote
  #217  
Old 03-31-2006, 12:36
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by lagen
Csacsi

Mivel Dühöngő a téma neve, akkor dühöngök picit!!

Nem igaz, hogy már 1 teljes hete beteg vagyok, ez is a te hibád, hogy beteg lettem, és nem gyógyulok meg ez nem lehet igaz
Mondd azt, h nem vagyok beteg, máris meggyógyulsz.
Reply With Quote
  #218  
Old 03-31-2006, 12:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen
Mondd azt, h nem vagyok beteg, máris meggyógyulsz.
Nem vagy beteg.

Remélem ez segített. ))))))))))
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #219  
Old 03-31-2006, 12:55
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Nem vagy beteg.

Remélem ez segített. ))))))))))
Nem én, Lagen

Én sose vagyok beteg, max, ha hullát támadok.
Reply With Quote
  #220  
Old 04-02-2006, 09:43
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Nem vagy beteg.

Remélem ez segített. ))))))))))
köszi a segítséget, már tényleg nem vagyok beteg
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu