Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #201  
Old 03-09-2008, 09:26
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Körönkénti kopásal több kopik, ez tény.
Synk, azért ez a ténytől messze van.
Nem kopik többet körönkénti kopásnál, ha nincs a piacon tartalékod.
Nem kopik többet körönkénti kopásnál, ha egyféle tekiben tartod a teki tartalékod és azt mindig visszateszed a piacra, amikor visszajön.
Nem kopik többet körönkénti kopásnál, ha egyféle tekiben tartod a teki tartalékod és azt általában visszateszed a piacra, amikor viszajön, de időnként nem tudod visszatenni. Ekkor néhány körön keresztül kopik, de összességében kevesebbet, mintha ilyenkor egyszerre egy nagyobbat kopna.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Sponsored Links
  #202  
Old 03-09-2008, 12:59
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Synk, azért ez a ténytől messze van.
Nem kopik többet körönkénti kopásnál, ha nincs a piacon tartalékod.
Nem kopik többet körönkénti kopásnál, ha egyféle tekiben tartod a teki tartalékod és azt mindig visszateszed a piacra, amikor visszajön.
Nem kopik többet körönkénti kopásnál, ha egyféle tekiben tartod a teki tartalékod és azt általában visszateszed a piacra, amikor viszajön, de időnként nem tudod visszatenni. Ekkor néhány körön keresztül kopik, de összességében kevesebbet, mintha ilyenkor egyszerre egy nagyobbat kopna.
De útálok egyet érteni
Szal jó lenne ha Ati döntene ez ügyben és le zárná kérdést mert itt már csak ismételgetések vannak meg szájtépés:-))
De lehet én látom rosszul és érdemi vita folyik még
  #203  
Old 03-10-2008, 06:49
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Synk, azért ez a ténytől messze van.
Nem kopik többet körönkénti kopásnál, ha nincs a piacon tartalékod.
Nem kopik többet körönkénti kopásnál, ha egyféle tekiben tartod a teki tartalékod és azt mindig visszateszed a piacra, amikor visszajön.
Nem kopik többet körönkénti kopásnál, ha egyféle tekiben tartod a teki tartalékod és azt általában visszateszed a piacra, amikor viszajön, de időnként nem tudod visszatenni. Ekkor néhány körön keresztül kopik, de összességében kevesebbet, mintha ilyenkor egyszerre egy nagyobbat kopna.
Senki sem egyfajtában tartja a tekercseit. Hiába próbálod magyarázni, akkor is sokkal több a bukta körönkénti kopásnál kivéve a tamagocsijátékosoknál akik csak szaladgálnak körbe körbe. Megértem, hogy nekik jobb ha a többieknek sincs tartalékuk... de így még unalmasabb lesz a játék ..
  #204  
Old 03-10-2008, 07:35
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Betelgeuse View Post
Senki sem egyfajtában tartja a tekercseit. Hiába próbálod magyarázni, akkor is sokkal több a bukta körönkénti kopásnál kivéve a tamagocsijátékosoknál akik csak szaladgálnak körbe körbe. Megértem, hogy nekik jobb ha a többieknek sincs tartalékuk... de így még unalmasabb lesz a játék ..
Synk azt állította, hogy tény, hogy körönkénti kopással többet kopnak a tekik. Hozzászólásommal csak azt bizonyítottam, hogy ez nem tény, mert vannak esetek, amikor kevesebbet kopnak.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
  #205  
Old 03-10-2008, 10:59
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 10%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Betelgeuse View Post
Senki sem egyfajtában tartja a tekercseit. Hiába próbálod magyarázni, akkor is sokkal több a bukta körönkénti kopásnál kivéve a tamagocsijátékosoknál akik csak szaladgálnak körbe körbe. Megértem, hogy nekik jobb ha a többieknek sincs tartalékuk... de így még unalmasabb lesz a játék ..
De hisz mindenki ezt csinálja .. nem? Ez a játék célja. Akkor ez mindenkinek jó na hagyom ..
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #206  
Old 03-10-2008, 12:16
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha a tekijeit valaki otthon tartja, és a kopást a mostani 19-ed részében szabjuk meg, akkor összességében kevesebb kopik körönkénti kopással 19 kör után, mint most. (inverz kamatos kamat)
Ha nagy tételed van piacon, akkor vagy felkelsz piacolni, vagy nem. Ha felkelsz, mindegy hogyan kopik. Ha nem, akkor úgyis bekopik az előbb leírt módon kisebb mértékben.
Összességében tehát szerintem mindenki jobban járna a körönkénti kopással.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #207  
Old 03-10-2008, 12:28
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Synk, azért ez a ténytől messze van.
Nem kopik többet körönkénti kopásnál, ha nincs a piacon tartalékod.
Nem kopik többet körönkénti kopásnál, ha egyféle tekiben tartod a teki tartalékod és azt mindig visszateszed a piacra, amikor visszajön.
Nem kopik többet körönkénti kopásnál, ha egyféle tekiben tartod a teki tartalékod és azt általában visszateszed a piacra, amikor viszajön, de időnként nem tudod visszatenni. Ekkor néhány körön keresztül kopik, de összességében kevesebbet, mintha ilyenkor egyszerre egy nagyobbat kopna.
Átgondoltam nemrég a dolgot, és én is mellette vagyok mostmár! Annyi, hogy egyfajta tekercsben kell tárolni a pénzt. Így az ember elesik a gyors, instant pénztől, és így egy kicsit többet tart otthon, hátha kell. Szerintem fellendülnének magasabb szinten a hadi események. És ez is csak azokat érinti inkább akik eddig tartalákoltak, mert aki nem, annak ugyanannyi lesz, őt nem fogják gyakrabban támadni.
Van egy tekercsíróm, és rá is álltam arra, hogy egyfajta tekercset írjak tartalék gyanánt. Ha éppen mégsem lenne ez a fejlesztés, akkor meg majd lecserélem több fajtára.
  #208  
Old 03-10-2008, 14:14
Paliking Paliking is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Szerintem fellendülnének magasabb szinten a hadi események.
Kíváncsi lennék mi alapján jutottál erre a következtetésre
  #209  
Old 03-10-2008, 17:55
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Ha a tekijeit valaki otthon tartja, és a kopást a mostani 19-ed részében szabjuk meg, akkor összességében kevesebb kopik körönkénti kopással 19 kör után, mint most. (inverz kamatos kamat)
Ha nagy tételed van piacon, akkor vagy felkelsz piacolni, vagy nem. Ha felkelsz, mindegy hogyan kopik. Ha nem, akkor úgyis bekopik az előbb leírt módon kisebb mértékben.
Összességében tehát szerintem mindenki jobban járna a körönkénti kopással.
Csak azt felejted el, hogyha valaki gnóm, akkor nem kell azonnal visszaraknia, ahogy hazaér. Mondjuk 35körönkét rakja vissza, míg ha körönként kopik, akkor 26körönként kell visszarakni.

Tényleg mindenki jobban jár?
__________________
A szenvedélyem
  #210  
Old 03-10-2008, 18:18
ddjjm ddjjm is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Csak azt felejted el, hogyha valaki gnóm, akkor nem kell azonnal visszaraknia, ahogy hazaér. Mondjuk 35körönkét rakja vissza, míg ha körönként kopik, akkor 26körönként kell visszarakni.

Tényleg mindenki jobban jár?
ehhez miért kell gnómnak lenni? bocs, nem közözködni akarok, de ezt most nem értem..
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Nyári szünet vége: körülmények változása Ati Fontos bejelentések 0 09-04-2007 10:44
Tekercskopás Gepard Elvetett javaslatok 1 01-10-2007 08:59
Tekercskopás Életfa#2 Elvetett javaslatok 29 12-07-2006 15:00
tekercskopás körének jelölése a tanácsadókban skiti Elvetett javaslatok 12 12-02-2006 21:05


All times are GMT +1. The time now is 00:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu