Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

View Poll Results: Melyiket támogatnád?
Megnövelt lépéshatárok az alsóbb csoportokban 2 4.17%
1/A teljesen kihagyható 3 6.25%
1/A az első fordulás után kihagyható 3 6.25%
Nehezített fordulás B-ből 4 8.33%
Könnyített fordulás A-ból 12 25.00%
Maradjon ahogy van 15 31.25%
Valami más megoldást kell keresni 9 18.75%
Voters: 48. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #191  
Old 02-11-2010, 06:46
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Igen persze, de ha egy egybefüggő elf klán mellett vagy, akkor nem biztos,hogy olyan könnyü ez. Nagyon sok elf klánnál is megvan a 24órás távol és figyelés, mert lentebb amúgy aktiv játékosok. odáig egyszerü,hogy olyan orit épitesz ami beveri őket,végülis nem kell hozzá más, csak pénz,de a támadás gomb náluk is ott van, és hát nem kell nagy bátorság,vagy kockázat,hogy egy kitámadott orira kimenjenek 2-3an zsebhoki seregekkel... Eléggé patt helyzet amikor látod,hogy kiszurták...ha koptatsz te se mész be,ha támadott ori otthon marad és még az se biztos,hogy nem-e akkora sereggel jönnek ki amivel így is átütnek,ugye ha meg nem koptatsz akkor akár 5sereget is benyalhatsz fejenként. 1v1-ben rendben hogy le tudod verni, de az A nem erről szól. Nem szabad úgy gondolni az A-s Elf klánokra,hogy csak tamagocsiznak és nem figyelnek. ha csak napi 2x néz be vki 20percekre, azzal is már le van fogva 4távol. és hát 10en vannak egy klánban,arról nem beszélve,hogy a legtöbb elfklán mostanság tart 1törpét is,amire viszont már figyelniük is kell... de ha megnézed,van itt 1-2 elég aktiv fórumozó is nagyobb elf klánból,nehezen hinném el,hogy eközben nem nézegetnek be A-ba... (ugye Pepa és a legjobb fej???)
teljesen igazad van, sőt én kisebb elfklánban vagyok, de kb 8-10 távolt ellövök, mert csak A-ban van elfem...
és bár nem vagyunk egymás mellett, azért sok szembe menetel, vagy kísérés volt már
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gabro For This Useful Post:
Sponsored Links
  #192  
Old 02-12-2010, 18:18
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

én nem értem mi a bajotok az elfekkel azokat a legjobb beverni, és állítom szinte a legkönnyebb
Reply With Quote
  #193  
Old 02-12-2010, 18:22
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by tisztelet63 View Post
én nem értem mi a bajotok az elfekkel azokat a legjobb beverni, és állítom szinte a legkönnyebb
Öhm... hol? A csoport alján? Mivel? Orkkal? Speciel egy gnómnak, törpének, vagyis bármiféle hadisnak az orkok kívül marhára nem egyszerű.

Azért mert volt 2-3 rosszul felépített elf a környékeden, attól még nem mind olyan.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #194  
Old 02-12-2010, 18:26
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Öhm... hol? A csoport alján? Mivel? Orkkal? Speciel egy gnómnak, törpének, vagyis bármiféle hadisnak az orkok kívül marhára nem egyszerű.

Azért mert volt 2-3 rosszul felépített elf a környékeden, attól még nem mind olyan.
hát nem tom mikor elmentem annó kb 350k érték mellett volt kb 50-60 jól felépített elf, és orkal 50-60%-nyi barakkal verhetőek voltak.. minél kiélezettebb az elf, annál jobban verhető.. mert annál gyengébb variban meg toliban.. nem attol jó hadis egy ork, mert max egységgel be tud venni egy elfet, hanem mert gondolkodik is
Reply With Quote
  #195  
Old 02-12-2010, 18:44
siQ siQ is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 233
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by tisztelet63 View Post
hát nem tom mikor elmentem annó kb 350k érték mellett volt kb 50-60 jól felépített elf, és orkal 50-60%-nyi barakkal verhetőek voltak.. minél kiélezettebb az elf, annál jobban verhető.. mert annál gyengébb variban meg toliban.. nem attol jó hadis egy ork, mert max egységgel be tud venni egy elfet, hanem mert gondolkodik is
hát én nem tudom milyen Orkkal akarsz mondjuk 7% elf templomot ártózni vagy 7% elf kocsmát tolizni, de enniy épület mellett 20% házzal + 2%egyéb épülettel számolva is van egy elfnek 64% területe.

28% barakk és 28% torony mellett jut neki 8% tanyára. Ezzel azért elég szépen elboldogul.

Ahogy én látom 70% barakk alatt nem sok mindent tudnak az Orkok csinálni azokkal az elfekkel akik bent tartják a sereget. De majd te feljössz és leütsz mindenkit
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to siQ For This Useful Post:
  #196  
Old 02-12-2010, 19:27
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by siQ View Post
hát én nem tudom milyen Orkkal akarsz mondjuk 7% elf templomot ártózni vagy 7% elf kocsmát tolizni, de enniy épület mellett 20% házzal + 2%egyéb épülettel számolva is van egy elfnek 64% területe.

28% barakk és 28% torony mellett jut neki 8% tanyára. Ezzel azért elég szépen elboldogul.

Ahogy én látom 70% barakk alatt nem sok mindent tudnak az Orkok csinálni azokkal az elfekkel akik bent tartják a sereget. De majd te feljössz és leütsz mindenkit
érdekes amit írsz 7% kocsma mellett még ha a tanya lent is van az intézőbe, elég könnyen el lehet tüntetni a tornyokból az embereket nem számoltam ki ez csak egy példa.. lehet én fogom fel rosszúl és nem is írok inkább többet, megyek vissza játszani, további jó sírást neked
Reply With Quote
  #197  
Old 02-12-2010, 19:48
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by siQ View Post
De majd te feljössz és leütsz mindenkit

erre meg csak azt tudom mondani, hogy még van itt 500 köröm, és ha az meglesz majd akkor hozom fel a következő orimat, és csak a te kedvekért a lehető legtöbb elfet ütöm be
az előző hsz-emre meg az nyomja az első lefelé ujjacskát, aki ugyan ezt megteszi
Reply With Quote
  #198  
Old 02-12-2010, 19:59
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by tisztelet63 View Post
erre meg csak azt tudom mondani, hogy még van itt 500 köröm, és ha az meglesz majd akkor hozom fel a következő orimat, és csak a te kedvekért a lehető legtöbb elfet ütöm be
az előző hsz-emre meg az nyomja az első lefelé ujjacskát, aki ugyan ezt megteszi
nem ugy volt, h mész játszani?

jah és nem én nyomtam az első lefelé ujjat.. én a második voltam..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
  #199  
Old 02-12-2010, 19:59
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tisztelet63 View Post
az előző hsz-emre meg az nyomja az első lefelé ujjacskát, aki ugyan ezt megteszi
Nem kell sértegetni másokat, akkor jobb lesz a véleményem.
__________________

Reply With Quote
  #200  
Old 02-12-2010, 22:04
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by tisztelet63 View Post
érdekes amit írsz 7% kocsma mellett még ha a tanya lent is van az intézőbe, elég könnyen el lehet tüntetni a tornyokból az embereket nem számoltam ki ez csak egy példa.. lehet én fogom fel rosszúl és nem is írok inkább többet, megyek vissza játszani, további jó sírást neked
Elmesélhetnéd a folyamatot, amivel egy 7-7% kocsmát, templomot, 28-28% barakkot, tornyot tartalmazó elfből kiszeded a tornyos embereket.

Nem volt egy szó sem arról, hogy van melletted valaki, tehát mit csinálsz?
- ártózod?
- gyújtogatod?
- mészárlod?

Ha mondjuk nagyon rágyúrsz kocsmákra, és kv előtt legyújtod, akkor kevesebb a barakkod, és ha nem úgy sül el, akkor bizony nem férsz be. Így még mindig szerencsejáték.

Előfordultam, hogy kimaradt valami, de gyorsan írtam
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:37.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu