Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 02-11-2012, 19:44
Nigel Nigel is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mi a konkrét kérdés? Mit szeretnél?

Van egy könnyített fordulási lehetőség, hogy aki nem akar az A-ban "tamagocsizni", az is élvezetes játékhoz juthasson, és még időt is nyerjen.

Azt írod, hogy ezzel a lehetőséggel nem akarsz élni.

Lehet az A-ban is élvezetes csatákat vívni, és úgy jutni el a teljesértékű fordulásig.

Azt írod, hogy ezt sem szeretnéd.

Lehet felfedezgetni, és csak fedezni, semmi mást nem csinálni. Ez lassú és unalmas, de idővel biztos fordulási lehetőséget ad.

Van bőven választási lehetőség, hogy mit csinálhatsz az A-ban, attól függően, hogy milyen játékstílus áll a legközelebb Hozzád, illetve mennyire szereted az 1/A pörgősebb, intenzívebb játékát.

a konkrét dolog az hogy mindezekkel a lehetőséggekkel van egy kis probléma ami az egyszerű de logikusan gondolkodó embernek nem fekszik rendesen.

Ad 1 4000 hektáron pocsékolás fordulni hiszen ismét kell ha kell a jutalom""

ad2 9000 hektáron minek forduljak mikor van lehetősébem topba jutni (elvileg)
ahol majd a kis országaimmal tudok fordulgatni lentről...ezzel megkönnyítve a saját magam dolgát ha nem akarok bonyodalmat az A ban.

és akk itt jön a gond hogy a harcok az A ban lehetetlen egy egyszerű játékosnak mert egyértelmű hogy nem tudok szembeszálni a többivel. másrészt...a topba bejutni nehéz egy olyan csoportba ahol a létszám folyamatosan csak csökken és semmi érdeke az embereknek ott lenni.


azzal hogy bejönn a kis hektárról fordulás megnehezett a topba jutás ami nagyon nagy hátrány. azért ezt lássuk be. hiszen mindenki azt hiszi mennyivel jobban jár holott nem ezt láthatjuk. és nem jönnek annyian ahányan lelépnek mert az első teszem azt kb 50 ember változatlanul az első 50 ember marad és nyilván akik utánnauk jönnek már nem akarnak kicsúszni és fedenek tovább eléd ezzel neked esélyed sincs bejutni a topba.


a konkrét dolog az hogy szerintem nem lenne enhéz dolog beépíteni egy olyan segítséget/ könnyítést azoknak akik hasonlóan szenvednek a topba jutásba hogy teszem azt heti lebontásban simán lehetne nézni hogy az emberek a csoportlétszámhoz képest mennyit haladnak a ranglistán a top vonalához. nem hinném hogy nagyon sok lesz azoknak akik fedeznek, mert már nincs más remény/ választásuk.

eszerint ha az az érték nem nagyon változik +- akkor simán lehetne hogy egy hét után 1% all nő a topban letöltendő idejük tehát 31%ot kéne elérjenek. nyilván ez sem menni az utóbbi dolog miatt....de ez már egyfajta kiindulás a segítség felé. szerintem


ha nem is eféle de a gondolat maga értékelhető szerintem és simán megérne egy ilyesfajta segítséget pár ember.

Nigel
Sponsored Links
  #12  
Old 02-11-2012, 19:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,205
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Nigel View Post
de ez már egyfajta kiindulás a segítség felé. szerintem
Az A-ból való sokkal-sokkal könnyebb fordulást a 4000 hektáros fordulási lehetőség biztosítja. Ez egy már most is létező segítség, amivel már nagyon sokan éltek eddig is, és biztos vagyok benne, hogy fognak is élni a jövőben is.
__________________
Hódító * Queosia
  #13  
Old 02-11-2012, 19:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,205
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Nigel View Post
Ad 1 4000 hektáron pocsékolás fordulni hiszen ismét kell ha kell a jutalom""
Ha nem akarsz A-ban érdemben játszani, akkor nyersz vele egy évet, de elf esetén talán még többet is. Innentől kezdve relatív, hogy ki mit nevez pocsékolásnak.
__________________
Hódító * Queosia
  #14  
Old 02-12-2012, 20:17
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

500kör alatt voltam fent a top-ban. A klánunk 3 éves, mondjuk úgy tápos klán. Tehát 3 év alatt el lehet érni azt is, hogy fájdalom legyen a top-ban maradni, vagy azt is, amit nekünk sikerült.
Stratégiai játék ez, nem tamagocsi. Ha fedezgetni akarsz, és forgatni az alsó országokat, akkor fedezgess a top után. Ha ez nem megy, akkor el kell gondolkodni azon, hogy 9000 hektáron lefordulsz, és ezzel ráadáasul nem is tolod feljebb a top 30%-nak az alját, mert arról, hogy ott van most, ahol, Ti, a fedezgetős elfek tehettek. Folyamatosan egymás felé fedezve értétek el azt, hogy ott legyen.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #15  
Old 02-12-2012, 21:47
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
500kör alatt voltam fent a top-ban. A klánunk 3 éves, mondjuk úgy tápos klán. Tehát 3 év alatt el lehet érni azt is, hogy fájdalom legyen a top-ban maradni, vagy azt is, amit nekünk sikerült.
Stratégiai játék ez, nem tamagocsi. Ha fedezgetni akarsz, és forgatni az alsó országokat, akkor fedezgess a top után. Ha ez nem megy, akkor el kell gondolkodni azon, hogy 9000 hektáron lefordulsz, és ezzel ráadáasul nem is tolod feljebb a top 30%-nak az alját, mert arról, hogy ott van most, ahol, Ti, a fedezgetős elfek tehettek. Folyamatosan egymás felé fedezve értétek el azt, hogy ott legyen.
azért, ha 10 teljesen járatlan játékos lép fel B-ből, átlagos országokkal, barakk fullon + max pénz, 3 év alatt nem tudnak eljutni oda, ahol Ti és más klánok vagytok, hogy 500 kör alatt egy orkot fel tudnak üttetni a topba. Szerintem.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
  #16  
Old 02-12-2012, 22:21
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
azért, ha 10 teljesen járatlan játékos lép fel B-ből, átlagos országokkal, barakk fullon + max pénz, 3 év alatt nem tudnak eljutni oda, ahol Ti és más klánok vagytok, hogy 500 kör alatt egy orkot fel tudnak üttetni a topba. Szerintem.
Szerintem tévedsz. Ha valaki gondolkodik is, nincs baj. De ha gondolsz azokra a diplomáciai hirdetésekre, hogy 1-2 klán varázslót keres, stb, akkor ne is várjon egy klán semmit... Vagy ha nem tart bent normális mennyiségű egységet, és leverik, akkor se csodálkozzon... Ja, ez nem vág ide, ez ellen lehet védekezni...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
  #17  
Old 02-13-2012, 05:04
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
azért, ha 10 teljesen járatlan játékos lép fel B-ből, átlagos országokkal, barakk fullon + max pénz, 3 év alatt nem tudnak eljutni oda, ahol Ti és más klánok vagytok, hogy 500 kör alatt egy orkot fel tudnak üttetni a topba. Szerintem.
nézd meg a fekete lyuk klánt, együtt indultam velük A aljáról. top10 klánba benne vannak. Mindent lehet, csak akarni kell és együtt elég jól nyomják, persze nem 500 kör alatt jutottak fel oda, de a kicsiknek, kezdőknek követendő példa lehetne szerintem. És azért az alsó 4 szinten elég sok mindent meg lehet tanulni, az A-s dolgokra meg a kezdők fórumán rá tudnak kérdezni és biztos, hogy ott választ is kapnak.

Plusz a régi nagy klánokkal bármilyen összehasonlítás szerintem eleve szóba sem jöhet. Pár nagy klán szinte változatlan tagokkal már rég elég magasan an, ők anno megvívták a saját csatáikat, hogy ott lehessenek, hogy mennyi vagyonuk lehet, azt csak ők tudhatják, de nekik sem az ölükbe pottyant ez és eleve szerintem hibás dolog erre mutogatni. Kis taktikával összefogással, A alján tartalékgyűjtéssel és utána elindulni, sok klánnak van esélye a top10-be kerülésre. A top2 klán szinte befoghatatlan, de ők tettek is anno ezért, hogy ott lehessenek, ahol most vannak.

Last edited by Hex; 02-13-2012 at 05:14..
  #18  
Old 02-13-2012, 06:56
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
azért, ha 10 teljesen járatlan játékos lép fel B-ből, átlagos országokkal, barakk fullon + max pénz, 3 év alatt nem tudnak eljutni oda, ahol Ti és más klánok vagytok, hogy 500 kör alatt egy orkot fel tudnak üttetni a topba. Szerintem.
szerintem meg de.
mi anno ha jól emlékszem kb 1.5 év alatt juttattuk a sarkvidékieket kis klánocskából folyamatosan top 5-be lévő pozícióba.ráadásul ha jól emlékszem messze nem volt minden oriba max lé!! én 2x is megújráztam a 3 yardomat klánérdekből.
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
The Following User Says Thank You to Killer For This Useful Post:
  #19  
Old 02-13-2012, 16:03
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Hozzáteszem, és A-ban járatlan emberekről beszéltem. Szerintem Ti nem először léptetek A-ba.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
  #20  
Old 02-13-2012, 18:31
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Hozzáteszem, és A-ban járatlan emberekről beszéltem. Szerintem Ti nem először léptetek A-ba.
De. Magamról el tudom mondani, hogy igen. Ez az országcsere volt a második fellépésem.

De nem ez a főszereplő a beszélgetésbe. Nekem 8, akkor nem lehet 3 év alatt elérni A-ban semmit, de az, aki versenyt fedez a topban maradásért, és ez az ÖSSZES cselekedete, azt sajnálom, de csak nekik lettek kedvezmények bevezetve.

Ne hagyjuk már kinevettetni magunkat. Naponta egyszer megnyomják a gombot, oszt csókolom. Mi, a többiek a top-ban (bocsánat az összes elftől, aki elé bevágtam, és kiszorítottam) játszunk. Szervezett 24 órás figyelés, klánütések, éjszakázás, stb. Nehogy már nekik legyen még nagyobb könnyítés.

Olvasd el az első postot újra. Könnyítést szeretne, hogy 1 év után végre tudjon fordulni a lenti országával.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szintlépés előtt Kisangyal86 Stratégia & Tippek 59 01-13-2009 18:38
22. Szintlépés Ati Hódító Kézikönyv 15 04-14-2008 14:14
szintlépés vityu Segítség 30 03-22-2008 23:02
Szintlépés! Dragi Segítség 79 03-20-2007 09:56
1A Szintlépés Csocsó Megvalósult javaslatok 163 02-23-2007 23:19


All times are GMT +1. The time now is 01:23.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu