Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Szerinted milyen az ötlet?
Tetszik! 0 0%
Van csiszolni való rajta. 11 52.38%
Inkább menjek sörözni minthogy hülyeségeket írok ide 9 42.86%
nem tudom/ nem érdekel/ én nem használok rúnát 1 4.76%
Voters: 21. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 10-29-2006, 23:03
Életfa#2 Életfa#2 is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 195
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha már szavaztam, akkor hozzászólok!

Rúna mindenkinek kell (na jó, hullának nem ), de ha valaki egyetlen személyiségként veszi fel a varázsló személyiséget, akkor az azért teszi, mert sokat akar varázsolni. Ehhez sok varázsló kell, amihez meg sok templom, tehát a mostani termelés mellett is erős rúnatúltermelése van.
Amúgy én védekezőként játszok, ehhez is elég sok vari kell (nem annyi, mint egy szövi varázslójának, de kell), ami miatt A kivételével nekem is sok a rúnám. A javaslatot esetleg úgy lehetne finomítani, hogy nélküle 7, vele 14 rúna / kör / templom, de ez alapvetőn csak a több személyiséggel rendelkezőknek adna tápot, szóval inkább nem javaslom ezt se...
Sponsored Links
  #12  
Old 10-29-2006, 23:37
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Életfa#2 View Post
Ha már szavaztam, akkor hozzászólok!

Rúna mindenkinek kell (na jó, hullának nem ), de ha valaki egyetlen személyiségként veszi fel a varázsló személyiséget, akkor az azért teszi, mert sokat akar varázsolni. Ehhez sok varázsló kell, amihez meg sok templom, tehát a mostani termelés mellett is erős rúnatúltermelése van.
Amúgy én védekezőként játszok, ehhez is elég sok vari kell (nem annyi, mint egy szövi varázslójának, de kell), ami miatt A kivételével nekem is sok a rúnám. A javaslatot esetleg úgy lehetne finomítani, hogy nélküle 7, vele 14 rúna / kör / templom, de ez alapvetőn csak a több személyiséggel rendelkezőknek adna tápot, szóval inkább nem javaslom ezt se...

A varisnak túl sok rúna, a többinek túl kevés. Erre mondtam, hogy jó bevételi forrássá válna, ugyanis a piacon akkor már nem 8-9 aranyért lehetne eladni.
  #13  
Old 10-29-2006, 23:53
Életfa#2 Életfa#2 is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 195
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az a többiek kategória azért nem annyira népes... Kik azok akiket szívat ez a javaslat? A hadiorik, minden szinten; az ember tolvajok és az A (illetve esetleg a D) csoport nagy orijait (ezeket pláne, ha még hadizni, azaz ütni is akarnak)... Viszont hasznot ad a védekezőknek, és a varisoknak, ha felveszik ezt a személyiséget! Amit elsősorban több személyiség mellett ajánlott, még így is, nekik is.
  #14  
Old 10-30-2006, 00:01
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Viszont taktikai elemmé válik, hogy fel tudja-e tenni a védelmet vagy a tisztánlátást valaki vagy sem. Nem fog mindig minden védővari fenn lenni az orin, csak mert a ht felrakja, és nincs vele gond. Ember tolis meg majd ellopja magának
  #15  
Old 10-30-2006, 06:32
Med Med is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 53
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Vicces lenne. Monjuk olyan formában tudnám elképzelni, hogy varis személyiséggel pl 20 rúnát termel 1 körben 1 templom, míg anélkül 5-öt. Faji varikra elég lenne, másra magasabb hekin tuti nem, ugyanakkor a rúna komoly bevételi forrást jelentene a varisoknak, akik ezen a téren nem kevés hiányossággal bírnak.
igazából ezzel értek a leginkább egyet... és azt sem zárnám ki, hogy megjelennek a varázsló személyiségű hadis/tolis orik is, de nem lesz számottevő...

szóval valóban felpezsdítené kicsit a stratégiai oldalt
  #16  
Old 10-30-2006, 12:50
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

És ha ez bejönne, akkor a mostani, 1%-os plusz regenerálódás törlődne, vagy az is maradna? Ha maradna, akkor a tolvajnak is ki kellene találni valamit, ha nem maradna, akkor nem tetszik a dolog. 1% plusz regenerálódás szerintem hasznosabb.
  #17  
Old 10-30-2006, 13:00
big man5
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

De ha ez bejön mindenki csak lopni akarna a harcok kimennének a divatból és mivel élőhalott vagyok ezt nem igazán szeretném.
  #18  
Old 10-30-2006, 13:27
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
És ha ez bejönne, akkor a mostani, 1%-os plusz regenerálódás törlődne, vagy az is maradna? Ha maradna, akkor a tolvajnak is ki kellene találni valamit, ha nem maradna, akkor nem tetszik a dolog. 1% plusz regenerálódás szerintem hasznosabb.
Egy toliakció fixen 4% illetve fél-elfnek 3%, törpének 5%, egy rengetés meg sokkal több azért kissé többet ér egy tolisnak körönte +1% mint egy varisnak, ezt beláthatod.
  #19  
Old 10-30-2006, 13:34
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igen, de 1% plusz a fokozott tekercsirás azért már jóval több igy együtt, mint a sima 1%. Azonkivül ha rádraknak egy halom szárazságot és vihart, akkor igenis elég fontos a gzorsitott regenerálódás.
  #20  
Old 10-30-2006, 13:36
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Igen, de 1% plusz a fokozott tekercsirás azért már jóval több igy együtt, mint a sima 1%. Azonkivül ha rádraknak egy halom szárazságot és vihart, akkor igenis elég fontos a gzorsitott regenerálódás.
Mondjuk varist viszonylag ritkán szárazviharzanak. De ezt csak csendben jegyeztem meg Én személy szerint nem venném el a mostani plusz regenerálódást, még azzal együtt sem fog a felkapottabb személyiségek közé tartozni.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Új személyiség lopások ellen SiMON Megbeszélések 288 02-24-2010 22:21
Mellik a legjobb személyiség? Tyborrex Általános beszélgetés Hódítós témákban 71 03-12-2007 23:46
hadi, vari, toli Burning Általános beszélgetés Hódítós témákban 30 11-15-2006 19:22
1 körös védelem vari Életfa#2 Nem hiba 1 08-10-2006 17:53
Reply: új faj 9 személyiség után?... King Elvetett javaslatok 26 05-14-2006 15:03


All times are GMT +1. The time now is 07:01.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu