Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 01-15-2007, 11:11
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nem, akkor nem adja le a földet, amivel állando marad a föld, csak más viszi, hanem leadja a császárnak. és a következő generációnak fedeznie vagy ütnie kell a plussz földet.

"top1 ba akar kerülni az mar évek óta játszik el fogja érni.Lehet hogy nem 1000 kör alatt de menni fog neki."

ez viszont nem igaz. csak kapcsolatokkal és jksz-el lehet első.
a mondat második fele tök igaz
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Sponsored Links
  #12  
Old 01-15-2007, 11:55
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Grabi ne mondd hogy lehetetlen a top1 be kerülés...Semi sem az.Enyni erőből azt mondanánk a Hodito értelmetlen mert sose leszek 1A ban az eslo mert nem lehet.

Aki barmilyen csopiba a top1 akar lenni az szenvedlyen meg érte.

mellékesen 3-4 szeélyiség után már ugysincs szinte hasznod a következőből
  #13  
Old 01-15-2007, 13:20
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Lehet hogy én vgayok hülye de nem értem amit Synk mondd.

Ha én mondjuk ös csopiban vagyok 1100 hektaron mondjuk a minimumom 900 hktar akkor hogy lépek fel 600 hekin?Azt nem értem.Vagyilyenkor tartanom kell +300 üreset.

Én nem támogatom ezt.Aki tegyük fel a top1 ba akar kerülni az mar évek óta játszik el fogja érni.Lehet hogy nem 1000 kör alatt de menni fog neki.
Már ha csak azt nézem hogy aki max hekin lépked az állandóan a top15-20 ba érkezik meg szinte minden csoportban.Ne már hogy onnan egy kék 5-6 os orinak megoldhatatlan feladat elérni a tetejére.Főleg ugy hogy valószínűleg elég sok ismeőse jó szövije meg miegymása lehet enniy idő után.

Ha vagy 5-ben 1100 hekin, akkor se tudsz 600 hekinél többet vinni magaddal, ha a fene fenét eszik. Én azt mondtam, hogy a fennmaradó 500 hekidet ne tudd leadni ismerősöknek, illetve legfeljebb csak egy részét. A sok számosok meg úgyszintén, vigyék ki a csoportból azt a földmennyiséget amivel rendelkeznek, különben az egész kék számos nehezítéses mizéria egy bazi nagy jksz-be torkollik. Minimum földet már az eredeti megbeszélés kapcsán is javasolt valaki ugyanezen megfontolásból, csak akkor elsiklottunk felette.
  #14  
Old 01-16-2007, 09:50
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha én 5 be 1100 hekin vgayok és ugye 600 on kell lépni világos hogy leadom a földet a cimborámnak. Mindeki ezt csinalja meg ha nem etikus akkoris .Lehet ezt jksz ne hivni vagy barminek de szerintem nem az.
Van egy szövim aki mindehol az es nekem nincs is hasznom belőle ha ő felmegy egyszerűen egy ures orit bever.

Mindeezek mellet ha már ezen fentakadunk akkor sokkal nyilvánvalóbb jksz ek is vannak amikert szinten nem jár bünti.

És hogy nem támogatom az öteletet mert szerintem ne maz a cél hogy egy csoportban mindeki a fellépési területen torlódjon, megértem és valahol ellenzem is a földleadást.
  #15  
Old 01-17-2007, 08:14
porika porika is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 43
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ez jó ötlet. Bár nem százalákban állapítanám meg, hanem maximálisan 1 ütésben. Ha valakit többször megtudnak ütni akkor valami baj van az orijával.
  #16  
Old 01-17-2007, 09:33
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én mar volt hogy utottem nem 1 et és közel se volt semmi megbeszélés.Egyszerűen keresztveretem.Hogyan derited ki hogy ő földet adott nekem vagy én volt jokor johelyen???Szerintem sehogy...
  #17  
Old 01-17-2007, 14:21
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A % tökéletesen mefelel. Ha 5 sereggel keresztbe vernek, akkor se ragadtál csapdába, hogy emiatt nem tudsz fellépni. Szal ennyi földet továbbra is leadhatsz a haveroknak. Viszont ha te 3000 hekin termelsz, max 600-at adj le a többieknek, ne 2400-at. Szerintem.
  #18  
Old 01-17-2007, 16:06
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Synk, nem az alapötlet rossz. Nem technikailag rosz, hanem az vele a baj, hogy azzal ellentétes hatást vált ki,amit te el akarsz vele érni, a termelők meg fentmaradnak és úgy se fognak elmenni onnét, pláne ha nem adhatják le a földjüket.
  #19  
Old 01-17-2007, 19:16
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki View Post
Synk, nem az alapötlet rossz. Nem technikailag rosz, hanem az vele a baj, hogy azzal ellentétes hatást vált ki,amit te el akarsz vele érni, a termelők meg fentmaradnak és úgy se fognak elmenni onnét, pláne ha nem adhatják le a földjüket.

Szerintem akkor se jó megoldás, hogy hagyjunk némelyeket szépen tovább csalni, mert sokkal jobban csalnának, ha változtatnánk a dolgon.
Nézd távlatilag. Mennek felfele a sokszámosok, és visznek fel magukkal iszonyat mennyiségű földeket. Ha leadhatják, gyakorlatilag földbeszállítót csináltunk belőlük a multisoknak, azok meg mehetnek fel 10k hekire 5-ben, meg messze afölé. Így akkor a sokszemes nehezítés elérte a célját?
  #20  
Old 01-18-2007, 03:40
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Szerintem akkor se jó megoldás, hogy hagyjunk némelyeket szépen tovább csalni, mert sokkal jobban csalnának, ha változtatnánk a dolgon.
Nézd távlatilag. Mennek felfele a sokszámosok, és visznek fel magukkal iszonyat mennyiségű földeket. Ha leadhatják, gyakorlatilag földbeszállítót csináltunk belőlük a multisoknak, azok meg mehetnek fel 10k hekire 5-ben, meg messze afölé. Így akkor a sokszemes nehezítés elérte a célját?
Ezzel teljesen egyetértek, amelyik meg esetleg nem szeretne csalni, az adhat le számot, vagy meggebedhet.
A szándékkal is ugyanúgy mint a max földes javaslatnál itt is egyetértek, viszont a reakciók jogosak.
Nem igazán oldaná meg a problémát a javaslat, de hogy őszinte legyek sztem semilyen más sem. Mert a forrása az egésznek az emberkék mentalitásában keresendő. Úgyis mindig a csókos, haver, meg puszipajtás fog, tud odajutni könnyen, illetve küzd keményen az odakerülésért aki nem az.
Az hogy ez egyes csopikban majdnem lehetetlen dolog megint más tészta.
Szinte le van osztva, hogy melyik klán melyik csopiban termel, milyen ellátási csatornája van, ez bármilyen módosításra meg tudna változni?
S ezt nem is a játék, hanem a játékosok alakították ki maguknak így, s bármilyen nemű szabálymódosítást azonnal le is reagálnának a játékosok a saját érdekeiknek legmegfelelőbben.
Ha az mind nem lenne, amit írsz, azt én is sokkal helyesebbnek gondolnám, de nem hiszem, hogy megváltozik valaha.
Marad az egy eszköz, amit lehet tenni, ütni vágni a népet, aztán ha néha becsusszannak dolgok, pl volt kv előtt szabiról felbukkanó mf ori, aki 0 tolival felmért, s lecsapott, akkor az ilyet megkeresni, s még inkább ütni vágni kell.
És lépésnél a plusz földet a császárnak leadni
Múlt hónap végefelé lépkedtem, 3 orival 1950 hekit küldtem a császárnak.
Meglátásom szerint ennél többet nem igen lehet tenni, ha van ötlet én istenbizony elgondolkodom rajta, s ha jó megfogadom.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Maximum föld Synkel Elvetett javaslatok 172 07-12-2007 12:38
A szabadság 72 órás minimum ideje visszaállítva Ati Fontos bejelentések 0 01-02-2007 12:52
Szabadság minimum ideje: 3 óra Ati Fontos bejelentések 0 12-24-2006 12:59
Max föld feletti földvesztés szabin.... Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 25 12-11-2006 23:23
maximális föld jeno Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 11:47


All times are GMT +1. The time now is 18:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu