Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 08-30-2007, 12:48
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Silencer nagyon durva lett pár ujj cuccal.... Traxi meg még mindig nagyon sebezhető, de kőkeményen lehet vele farmolni, és mivel hamar megvannak a jó cuccok, a gyengeségét gyorsan ellensúlyozni tudja. Jó kis hősök. Az én kedvenceim:
Ezalor, SK (sandking), VS, Veno, bambi, Slayer, abaddon, bucsi, gobo, tinker, qop, cica, THD...

zeust is szeretem, de az full primitív hős. PRO meccsen is lehet nyomni vele 37/2 statot.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 08-30-2007, 14:32
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Gee, azt hiszem egyszerűbb, ha leírod, mely hősöket nem szereted.

Azt viszont elmagyarázhatnád nekem egyszerű halandó lénynek, hogy miért nem éri meg sentinelesként felmenni és miért van ott 1v2?

Tegnap mindkétszer, amikor elkezdtük a meccset, szépen kivette mindenki a hősét, aztán otthagytátok nekem azt a véget. Valami oka csak van.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #13  
Old 08-30-2007, 17:14
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Igen. Razorral voltál. Azzal el kell imbulni! Magyarul te kétszer gyorsabban fejlődtél mint az a 2 lama, közben viszont aki középen 1v2-zött velünk, azt meg nem hagytuk élni... Így hamar mi kerültünk szintfölénybe. te felül, mi középen. Onnan már csak idő kérdése volt, hgoy mikor nyerünk... Ráadásul ezalorral votlam, amivel köztudottan gyorstolásra specializálódtam. 10. prcnél már második torony se nagyon volt.
Reply With Quote
  #14  
Old 08-30-2007, 21:42
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Igen. Razorral voltál. Azzal el kell imbulni! Magyarul te kétszer gyorsabban fejlődtél mint az a 2 lama, közben viszont aki középen 1v2-zött velünk, azt meg nem hagytuk élni... Így hamar mi kerültünk szintfölénybe. te felül, mi középen. Onnan már csak idő kérdése volt, hgoy mikor nyerünk... Ráadásul ezalorral votlam, amivel köztudottan gyorstolásra specializálódtam. 10. prcnél már második torony se nagyon volt.

Félre ne érts, nem megsérteni akarlak, de Te gobóval voltál. Amúgy tényleg én lettem a legmagasabb a végére(bár azért érdemes lett volna végigjátszani a meccset), de akkor sem értem, miért ketten jöttek fel és miért engem hagytatok felmenni, mikor már az elején, közöltem, hogy mindannyiónk közül én tudok a legkevésbé játszani. Nekem az jött le, mintha a fenti torony valami lepratelep lenne, amit mindenki kerül.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #15  
Old 08-31-2007, 10:25
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Először is nem sértettél meg, annak a meccsnek a remeccsén voltam Ezalor..

Továbbá, azért merntek fel ketten, mert aki középre ment, azt hitte, hogy majd jól elfejlődik. Ez egy taktika, hogy nem 1-2-2 a felállás, hanem 2-1-2. Ez kb fél éve volt menő. Most már szar, mert aki felmegy, az tipikusan ultrabrutális hőssel van. Ergó, ha kicsit is tud játszani, megfog akár kettőt is. PRO meccsen meg aki középen van egyedül, (főleg Sniperrel...) nagyot szív, mert oda azért csak disablerek mennek..

Mellesleg közlöm, hogy a fenti torony meg egy lepratelep...
Atom gagyi, nincs erdőben creep, nem tudsz erőzni, (ha senti vagy, mint a multkor) oldalról a fák közül 3 helyen be tudnak keríteni, a folyóból is mögéd tudnak menni, sőt, feltünés nélkül szinte a 2 torony között is hátba tudnak kerülni...

A fenti játékos a legsebezhetőbb ebből a szempontból.
Lent lehet bújkálni, ha nem bírod az ellenséget, ki lehet járkálni az erdőbe egy kis plusz pénzért meg XP-ért... könnyű kombózni, lehet szivatni az ellenséget... stb.
Középen dettó. Közel vannak az erdőcreepek, nehéz a hátadba kerülni, stb...

A fenti nagyon ki van szolgáltatva.
Oda brutál hősökkel szoktak menni most már csak.
Razor, Tinker, Zeus, Lich, Abaddon, Venomancer, nagy ritkán QOP, VS, Antimage...

Azért Te mentél fel, mert közölted, hgoy nem vagy anynira jó, mint a többi játékos. Viszont 2-en mentek ellened, te gyorsabban fejlődtél. Magyarul, még ha be is szorulsz a töröny mögé, és nem tudsz fejlődni, nem hagynak játszani, stb. addig is 2 ellenséget kötsz le, és ők sem tudnak fejlődni. Tehát közülük csak 3 fejlődött rendesen. Közülünk pedig 4-en fejlődtünk volna rendesen akkor is, ha Te bénázol, és nem bírod tartani...
Tehát taktikai húzás volt.

Viszont szerintem helyt álltál, szépen fejlődtél, és nem hagytad magad megölni. Nagyon jól megtartottad őket, úgyhogy nem csak mi lettünk brutálisak, de Te is.



Szóval ez van. Jók vótunk váze!
Reply With Quote
  #16  
Old 12-31-2007, 13:19
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Néhány hete olvasgattam a dota.retech-en egy Yurnero-hoz írt leírást. Érdekes, tanulságos volt. Yurnero agilitys mivoltából való hp hiányát próbálta eleinte ellensúlyozni és a pörgésre építette a taktikáját...

De utána az egyik hsz-ben említették, hogy Yurnero-nak az attack speedjét kell feltornászni és akkor többet pattog az ultija, mint kellene. A kérdésem arra irányulna, hogy igaz-e ez, illetve a 6.49b mapon is működik-e?

Tudom, kipróbálhatnám én is, de a lustaság nagy úr.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #17  
Old 12-31-2007, 16:00
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

yurnero premium táp:

PT
Kulimáz
2 butter
2 BF

És ezzel a Te kérdésedre is választ adtam.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #18  
Old 12-31-2007, 16:01
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

főleg az új PT-vel......
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #19  
Old 01-01-2008, 11:49
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
yurnero premium táp:

PT
Kulimáz
2 butter
2 BF

És ezzel a Te kérdésedre is választ adtam.
Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
főleg az új PT-vel......
Gee, az ég áldjon meg, hányszor mondjam el, hogy nem vagyok pro?!

Már az problémát okoz, hogy melyik itemet hívod kulimáznak...

De nézzük: PT fontos, mert ad AS-t(bár a pörgés miatt lehet jobban adná az imbát a travel) és az új mapon agilityt.

Még a 2 butter is oké, hisz az is agit ad, meg az a némi evasion sem elhanyagolható(kérdés: ha két butterem van, akkor 60% lesz az evasionom, vagy ez nem adódik össze?)

A 2 battle fury már gondot okoz. Minek? Hp-regen feles(ha már van wardunk, használjuk egészséggel), mana-regen még csak-csak oké, de minek a térre sebzés? Mert most vagy pörögjünk online, vagy menjen a mask of madness és üssünk nagy critet két mkb-val mondjuk.

No meg ott van ugye az én kérdésem is, amire válaszoltál: nem értem, ekkora AS mellett(amit a rengeteg agiból kapunk persze) már többet pattog akkor az ulti?(elég, ha egy igent, vagy nemet dobsz erre, lehet hamarabb felfogom)
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #20  
Old 01-01-2008, 11:58
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amúgy én általában rakok Yurneronak 3 bracert(vagy kettőt, kedv kérdése), utána mask of madness és bos, utána kirakom a travelt és a Sange&Yashát. De tény, hogy olyan igazán még nem sikrült eldurrannom vele(értsd, nem adta még be a 30-0ás imbát).

Pedig lehet vele aranyos dolgokat művelni: valamelyik nap, még tavaly, a fenti vonalra mentem vele scourge-ként. Egy tidehunter jött szembe. Miután úgyis megöltem, hogy felhívott egy sand kinget segíteni, kilépett a meccsből... Nesze nekem haladó game.

Tudom, most kapok a fejemre, hogy miért játszok -em-et és miért nem megyek skilles gamebe. Nos ennek csomó oka van. Nem szeretek normál módot játszani, mert nekem túl lassú, illetve haverjaimmal szoktam játszani és ők is az easy módot szeretik jobban. Pro-ba meg nem megyek, mert már akkor elküldenek a rákba, mikor köszönök. Persze, küzdjek meg az elismerésért, de most akkor kutyafalkát akarunk vezetni, vagy játszani szórakozásból?
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 06:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu