Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 11-27-2008, 08:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
A másik hogy az ori anarchba került ahogy irtad. Most öszintén, mit lehet még csinálni?? Elolvassák a jelentésed és max ujra átdobják anarchba?? vagy kitiltják x körre?? vagy törlik
A játékból való átmeneti kitiltás, az írási lehetőség elvétele, illetve a játékból való törlés, ami ilyenkor következhet, termésetesen attól függően, hogy mennyire ítéljük súlyosnak vagy visszaesőnek az esetet. (Törlés ellen a VIP tagság ugyan 99%-ban megvéd, de ilyenkor hosszabb kitiltás, és az írási lehetőség elvétele a "jutalom".)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 11-27-2008, 09:14
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 10%
Longevity: 94%
Default

Vagy szól nekünk az ANARCHBAN és mi megszeretgetjük
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #13  
Old 11-27-2008, 09:15
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A játékból való átmeneti kitiltás, az írási lehetőség elvétele, illetve a játékból való törlés, ami ilyenkor következhet, termésetesen attól függően, hogy mennyire ítéljük súlyosnak vagy visszaesőnek az esetet. (Törlés ellen a VIP tagság ugyan 99%-ban megvéd, de ilyenkor hosszabb kitiltás, és az írási lehetőség elvétele a "jutalom".)

Írásjog elvétele aktuálisan mit jelent? Régen egyedül szövifórumra tudodtt írni akinek elvették, se üzenetet nem tudott küldeni, se belső fórumokra nem tudott írni.

Most akiknek elvették ahogy látom tud írni belsőfórumokra. Amnesztia van, vagy rosszul láttam?
Reply With Quote
  #14  
Old 11-27-2008, 09:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Írásjog elvétele aktuálisan mit jelent? Régen egyedül szövifórumra tudodtt írni akinek elvették, se üzenetet nem tudott küldeni, se belső fórumokra nem tudott írni.

Most akiknek elvették ahogy látom tud írni belsőfórumokra. Amnesztia van, vagy rosszul láttam?
Mivel a belső fórumokon a fórum gazdája dönti el, hogy milyen stílust enged meg, ezért elképzelhető, hog yvannak olyan fórumok, ahol teljesen természetesnek veszik, hogy valaki minden második szavával anyáz, minden harmadikkal pedig nemi közösülésre szólít fel. Ha az adott fórumközösségnek ez jó, akkor használhatja azt a fórumot. Ha az adott fórumközösségnek ez nem jó (és remélem, hogy ez van többségben ), akkor onnan saját döntés alapján ki letet tenni az illetőt. Természetesen minden ilyen esetben az adott fórum gazdái döntik el, hogy meddig engedik elmenni az adott embert, például egy "de buta vagy"-ra már kiteszik, esetleg tolerálják, hogy tudják, hogy csak illuminált állapotban van, és adnak neki mégegy esélyt. Ez minden ilyen esetben (a nyilvános fórumok lehetnek ez alól kivételek) az adott fórum gazdáinak egyedi döntése.

Követi a szövifórum analógiáját, ahol ugyanez működött eddig is: ha nem tetszett az illető stílusa, akkor kitették a szűrét. Ez működik most a fórumokon is.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #15  
Old 11-27-2008, 09:48
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mivel a belső fórumokon a fórum gazdája dönti el, hogy milyen stílust enged meg, ezért elképzelhető, hog yvannak olyan fórumok, ahol teljesen természetesnek veszik, hogy valaki minden második szavával anyáz, minden harmadikkal pedig nemi közösülésre szólít fel. Ha az adott fórumközösségnek ez jó, akkor használhatja azt a fórumot. Ha az adott fórumközösségnek ez nem jó (és remélem, hogy ez van többségben ), akkor onnan saját döntés alapján ki letet tenni az illetőt. Természetesen minden ilyen esetben az adott fórum gazdái döntik el, hogy meddig engedik elmenni az adott embert, például egy "de buta vagy"-ra már kiteszik, esetleg tolerálják, hogy tudják, hogy csak illuminált állapotban van, és adnak neki mégegy esélyt. Ez minden ilyen esetben (a nyilvános fórumok lehetnek ez alól kivételek) az adott fórum gazdáinak egyedi döntése.

Követi a szövifórum analógiáját, ahol ugyanez működött eddig is: ha nem tetszett az illető stílusa, akkor kitették a szűrét. Ez működik most a fórumokon is.

Tehát tervben van hogy valamikor a nyilvános fórumokon visszatér a régi rend szerinti szabályozás?
Reply With Quote
  #16  
Old 11-27-2008, 09:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Tehát tervben van hogy valamikor a nyilvános fórumokon visszatér a régi rend szerinti szabályozás?
Olyan esetben, amikor a fórum miatt történik az eltiltás, akkor ez már most is a legtöbb esetben így működik.

Az "áthelyezettek" fórum megjelenésével az áthelyezéseket követő fellángolások is megszűnnek az amúgy nyilvános fórumokon. A többi fórum tagsága azonban továbbra is megmarad.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #17  
Old 11-27-2008, 13:40
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post

Igazábol csak azért irtam, hogy ne vedd fel az ilyeneket, le van ejtve (inkább verd meg nagyon a játékbaDD).
hidd el, visszahoztam pár orimat a közlében anarchban, és azt is hidd el, hogy nem lehet neki ártani, mert nincs mi veszítenie, nincs se egysége, se pénze, semmije...nem veszem én magamra, mert tudom, hogy miért kapom az anyázást (modi vagyok egy fórumon, és azt hiszi, én raktam át anarchba, mert nem érzi a különbséget modi és admin között), az zavar, hogy jelentem, és nincs büntetése.
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #18  
Old 12-03-2008, 10:21
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A játékból való átmeneti kitiltás, az írási lehetőség elvétele, illetve a játékból való törlés, ami ilyenkor következhet, termésetesen attól függően, hogy mennyire ítéljük súlyosnak vagy visszaesőnek az esetet. (Törlés ellen a VIP tagság ugyan 99%-ban megvéd, de ilyenkor hosszabb kitiltás, és az írási lehetőség elvétele a "jutalom".)
kimaradt hogy reggel egy ujat és anyáz abbolDD
ilyenkor jön az hogy kiüritjük az oriját DD az jobb meg élvezetesebb mint hogy láttom elveszik az irásjogát
Reply With Quote
  #19  
Old 12-03-2008, 10:24
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli View Post
hidd el, visszahoztam pár orimat a közlében anarchban, és azt is hidd el, hogy nem lehet neki ártani, mert nincs mi veszítenie, nincs se egysége, se pénze, semmije...nem veszem én magamra, mert tudom, hogy miért kapom az anyázást (modi vagyok egy fórumon, és azt hiszi, én raktam át anarchba, mert nem érzi a különbséget modi és admin között), az zavar, hogy jelentem, és nincs büntetése.
akkor tiltsd leDD
amugy meg majd megunjaD én ugy fogom fel ilyenkor hogy jo uton járokD
Reply With Quote
  #20  
Old 12-03-2008, 10:25
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
az jobb meg élvezetesebb mint hogy láttom elveszik az irásjogát
Ezt látni nem nagyon látod, hacsak nem akarsz írni neki. Egyedül olyankor jelzi, hogy a címzett nem fog tudni válaszolni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ip-vel kapcsolatos kérdés. Grangel Általános beszélgetés Hódítós témákban 49 04-03-2008 15:04
Ütéssel kapcsolatos kérdés? fáy Segítség 17 12-30-2007 15:21
Nem elfogadható hangnem - Szövifórum Feper Általános beszélgetés Hódítós témákban 15 11-14-2007 11:58
Mészárlással kapcsolatos kérdés fáy Segítség 23 05-28-2007 10:17
JKSZ-el kapcsolatos kérdés bpeet Segítség 13 01-31-2006 14:24


All times are GMT +1. The time now is 21:49.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu