Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 04-15-2008, 07:53
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Taky: Egyszer volt egy rövid aktív időszakom 1/A-ban. Akkor szoktam rá a kv-ra
/Mára már leszoktam róla... 2in1 irodai nescafé készletem csipke szörpre cserélném! /
Bevallom egy darabig érdekes volt és élveztem, aztán jött a széllel szembe szélmalom kombó efekt, na az a legrosszabb része.
Szal játsz egy beton elfel és élvezd inkább a lenti játékot ha az eddig tetszett
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 04-15-2008, 08:20
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
Taky: Egyszer volt egy rövid aktív időszakom 1/A-ban. Akkor szoktam rá a kv-ra
/Mára már leszoktam róla... 2in1 irodai nescafé készletem csipke szörpre cserélném! /
Bevallom egy darabig érdekes volt és élveztem, aztán jött a széllel szembe szélmalom kombó efekt, na az a legrosszabb része.
Szal játsz egy beton elfel és élvezd inkább a lenti játékot ha az eddig tetszett
Azt hiszem itt kell nagyon hevesen bólogatni, velem is ez történt...mostanra eljutottam odáig, hogy ha nincs időm se érdekel, ha van időm, csak nyitva van az ablak, és kész, sokszor rá se nézek.
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #13  
Old 04-15-2008, 08:23
Dr Rozi rendel Dr Rozi rendel is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Magyarország, H-Bihar
Posts: 284
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
Azt hiszem itt kell nagyon hevesen bólogatni, velem is ez történt...mostanra eljutottam odáig, hogy ha nincs időm se érdekel, ha van időm, csak nyitva van az ablak, és kész, sokszor rá se nézek.
Érdekeseket írtok....
Én még nem futottam neki az A-nak, holott felléptem, vártam a nagy kihívás érzését... és még várok kicsinykét, úgy döntöttem
Reply With Quote
  #14  
Old 04-15-2008, 09:19
Taky Taky is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Location: Dunakeszi
Posts: 58
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Dr Rozi rendel View Post
Érdekeseket írtok....
Én még nem futottam neki az A-nak, holott felléptem, vártam a nagy kihívás érzését... és még várok kicsinykét, úgy döntöttem

Ha számodra a nagy kihívás nem az, hogy telnek a körök, fedezgetel és fizeted a VIP-et, ( fúúú de izgi...) és nem az hogy éjjel is fent vagy meg nappal is és karikás a szemed és rettegsz folymatosan, akkor még sokáig nem fox 1A-zni...

Kár hogy nem akkor hódoztam, amikor a gyerek született, na akkor hónapokig nem aludtam, lazán támadgathattam volna két etetés között

Asszem beszélnem kell asszonnyal, nem akar-e még egyet
Reply With Quote
  #15  
Old 04-15-2008, 09:37
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Taky View Post
Ha számodra a nagy kihívás nem az, hogy telnek a körök, fedezgetel és fizeted a VIP-et, ( fúúú de izgi...) és nem az hogy éjjel is fent vagy meg nappal is és karikás a szemed és rettegsz folymatosan, akkor még sokáig nem fox 1A-zni...
be kell lépni egy klánba, és akkor nem kell virrasztani minden éjszaka, hiszen vannak erre mások is. rettegsz A-ban?
hát nem tudom, én sohasem rettegtem A-ban, h mi van ha bevernek. szembe kell menni, ha nem tudod védeni, ennyi
amúgy meg ha van egy kis tartalékod, akkor kb másfél hétig kell intenzíven játszani 1 fős klánban, ennyi idő alatt ugyanis felütöd magad olyan helyre, ahol már nem kell annyira figyelni, mint a sűrűben

(szigorúan magánvélemény, kéretik nem anyázni)
__________________



Reply With Quote
  #16  
Old 04-15-2008, 09:58
Taky Taky is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Location: Dunakeszi
Posts: 58
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Arden View Post
be kell lépni egy klánba, és akkor nem kell virrasztani minden éjszaka, hiszen vannak erre mások is. rettegsz A-ban?
hát nem tudom, én sohasem rettegtem A-ban, h mi van ha bevernek. szembe kell menni, ha nem tudod védeni, ennyi
amúgy meg ha van egy kis tartalékod, akkor kb másfél hétig kell intenzíven játszani 1 fős klánban, ennyi idő alatt ugyanis felütöd magad olyan helyre, ahol már nem kell annyira figyelni, mint a sűrűben

(szigorúan magánvélemény, kéretik nem anyázni)
Klánba vagyok és van távol a nap 24 órájában... pont ebből van elegem!!
Értem én, hogy szembe kell menni? Mikor, hajnali 3-kor? Minden éjjel?
És mi jogon várjam el, hogy csak más virrasszon és riasszon?
Asszem, tényleg betonelfet kell csinálni, csak az nem játék... Inkább veszek egy növényt és locsolgatom, az is nagyobb kihívás.... Áhh, inkább kaktuszt, azt locsolni se kell...
Reply With Quote
  #17  
Old 04-15-2008, 10:02
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Taky View Post
Klánba vagyok és van távol a nap 24 órájában... pont ebből van elegem!!
Értem én, hogy szembe kell menni? Mikor, hajnali 3-kor? Minden éjjel?
És mi jogon várjam el, hogy csak más virrasszon és riasszon?
Asszem, tényleg betonelfet kell csinálni, csak az nem játék... Inkább veszek egy növényt és locsolgatom, az is nagyobb kihívás.... Áhh, inkább kaktuszt, azt locsolni se kell...
na, hát ha klánban vagy, akkor nem probléma, beosztjátok, és nem kell minden éjszaka fent maradni, elég csak mondjuk heti 1szer. de azt is lehet h vállalsz 2 távolt egy éjszaka, és akkor kelsz óra 50kor, távol, 10 perc nézelődés, távol kv után, és alszol. sztem ez kivitelezhető, tapasztalatból mondom.
minden éjjel támadnak? nem kell minden éjjel szembemenni 3kor, nem hiszem h minden éjjel támadnának.
nem kell elvárni, h más virrasszon, megtehetitek, h nincs távol éjszaka, ez van, alszotok egy jót, de ne várjátok el, h így eredményeket érjetek el. és érthető módon hadd legyen már előnyben az, aki rááldoz egy éjszakát h üssön.
__________________



Reply With Quote
  #18  
Old 04-15-2008, 10:05
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arden View Post
na, hát ha klánban vagy, akkor nem probléma, beosztjátok, és nem kell minden éjszaka fent maradni, elég csak mondjuk heti 1szer. de azt is lehet h vállalsz 2 távolt egy éjszaka, és akkor kelsz óra 50kor, távol, 10 perc nézelődés, távol kv után, és alszol. sztem ez kivitelezhető, tapasztalatból mondom.
minden éjjel támadnak? nem kell minden éjjel szembemenni 3kor, nem hiszem h minden éjjel támadnának.
nem kell elvárni, h más virrasszon, megtehetitek, h nincs távol éjszaka, ez van, alszotok egy jót, de ne várjátok el, h így eredményeket érjetek el. és érthető módon hadd legyen már előnyben az, aki rááldoz egy éjszakát h üssön.
Óh és mily csodás mikor megszólal az éj közepén a riasztás hogy te párod a soros, vagy a telefon mert épp vki támad...
És én még aránylag toleráns vagyok
Reply With Quote
  #19  
Old 04-15-2008, 10:11
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
Óh és mily csodás mikor megszólal az éj közepén a riasztás hogy te párod a soros, vagy a telefon mert épp vki támad...
És én még aránylag toleráns vagyok
erre nem tudok mit mondani Goldy
max riasztás miatt lehet telefon éjszaka, ha kijött rád vki.
de nem kötelező felkelni éjszaka, ki is kapcsolhatod a telefont
így azonban nem fogsz nagy hekire eljutni A-ban, ezt te is tudod
vmit vmiért
__________________



Reply With Quote
  #20  
Old 04-15-2008, 10:22
Taky Taky is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Location: Dunakeszi
Posts: 58
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Arden View Post
na, hát ha klánban vagy, akkor nem probléma, beosztjátok, és nem kell minden éjszaka fent maradni, elég csak mondjuk heti 1szer. de azt is lehet h vállalsz 2 távolt egy éjszaka, és akkor kelsz óra 50kor, távol, 10 perc nézelődés, távol kv után, és alszol. sztem ez kivitelezhető, tapasztalatból mondom.
minden éjjel támadnak? nem kell minden éjjel szembemenni 3kor, nem hiszem h minden éjjel támadnának.
nem kell elvárni, h más virrasszon, megtehetitek, h nincs távol éjszaka, ez van, alszotok egy jót, de ne várjátok el, h így eredményeket érjetek el. és érthető módon hadd legyen már előnyben az, aki rááldoz egy éjszakát h üssön.
Hidd el támadnak... Ha nem tiltaná a szabályzat beraknám az eseménylistát, már kínunkban röhögünk azon akit éjjel riasztani kell... Nem akarok magánéleti dolgokat kiteregetni, de szerintem már nem is kell, mindenki tudja mire gondolok még... És szerintem meg pont az teszi tönkre a játékot, hogy az dönt ki tud kevesebbet aludni... vagy kinek van olyan melóhelye, hogy fent van éjjel is.... vagy a föld túloldalán lakik.... Számomra nem érthető, hogy az van előnyben.... Ezzel az erővel mondhatná a betörő is, hogy elnézést, nem volt otthon senki, nehogymá ne lehessen kirámolni a kecót, meg különben is éjszaka volt, ennyi jár nekem az éjszakázásért... szerintem ez a taktika erkölcstelen és orv támadás, és felettébb gyáva jellemre vall... de ezexerint ezek érvényesülnek.... bocsánat attól akit megbántottam, akinek nem inge ne vegye magára....
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 06:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu