Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 05-18-2008, 10:28
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Dine in HELL View Post
Más: Az 1/A-ban a könnyebb klánbalépésekkel nem jelenhetnek meg rövid időre 1 személyes klánok, akik ütnek egyett és visszaálnak? Kicsit felfordulhat ettől az A teteje...
van egy tippem, hogy szerintem pont ezért került be!
Quote:
Originally Posted by Dine in HELL View Post
Nekem az nem teljesen világos, hogy földfoglalásnál (lehet h fosztogatásnál is), ha szövi help-pel ütök, akkor a részesedés a vitt katonák arányában oszlik meg, ez eddig nem így volt, ez sok mindent megváltoztathat.
Az meg igen kemény lenne, hogy a vit katonák számítanának...mert ha 4 hadis megy is akkor is az egyiknek, aki viszi a sereget 40% jut, a többieknek 20%. Ha meg van egy fullíjjas tolvaj, és varázsló, akkor az egyik hadis kapna 66,6%-ot, a másik a többit. Így igen nehéz lenne ezekkel a szövetségekkel a haladás, így szerintem bejönnének a hadis tolvaj gnómok/elfek, meg a hadis varázsló gnómok/óriások. Ezzel cseppet sem színesedne a játék, sőt... Szerintem ez biztosan nem fog bekerülni a játékba!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 05-18-2008, 10:53
komisz86 komisz86 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 183
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Dine in HELL View Post
Nekem az nem teljesen világos, hogy földfoglalásnál (lehet h fosztogatásnál is), ha szövi help-pel ütök, akkor a részesedés a vitt katonák arányában oszlik meg, ez eddig nem így volt, ez sok mindent megváltoztathat.
Szerintem valamit elnézhettél. Nekem is volt már ilyen, a csata után csodálkoztam, hogy miért kaptam kétszer annyi földet mint a többiek. Aztán persze leesett, hogy az egyik szövimet otthon felejtettem.
Esetleg még az lehet hogy csak 20%-ra van állítva a részesedés.
__________________
A valóság nem más mint az alkohol legsúlyosabb elvonási tünete.
Reply With Quote
  #13  
Old 05-18-2008, 11:02
Dine in HELL Dine in HELL is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Ó valóban!! Bocsi, ezt nagyon elnéztem. Nemrég álltam be egy új szövibe és a tolis földszerzése 5%-ra volt állítva, ezért nem kapott semmit. Bocs mégegyszer és kösz a segítséget!
Reply With Quote
  #14  
Old 05-18-2008, 17:29
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
van egy tippem, hogy szerintem pont ezért került be!


Az meg igen kemény lenne, hogy a vit katonák számítanának...mert ha 4 hadis megy is akkor is az egyiknek, aki viszi a sereget 40% jut, a többieknek 20%. Ha meg van egy fullíjjas tolvaj, és varázsló, akkor az egyik hadis kapna 66,6%-ot, a másik a többit. Így igen nehéz lenne ezekkel a szövetségekkel a haladás, így szerintem bejönnének a hadis tolvaj gnómok/elfek, meg a hadis varázsló gnómok/óriások. Ezzel cseppet sem színesedne a játék, sőt... Szerintem ez biztosan nem fog bekerülni a játékba!
hát igen, ez elég rossz lenne :S
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tippek törpe országoknak... Stratégiák törpékkel... tohom Stratégia & Tippek 563 06-11-2011 22:07
Fél-elf stratégiák & trükkök joyfulpoison Stratégia & Tippek 509 06-08-2009 18:03
25. Kezdési stratégiák Ati Hódító Kézikönyv 6 07-11-2007 16:13
párbaj stratégiák Half Stratégia & Tippek 82 03-18-2007 10:14


All times are GMT +1. The time now is 18:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu