Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 05-25-2006, 18:46
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

viszont pár értelmes dolgot azért lehetne rajta változtatni..

kéreteik végrebe vezetni, hogy a sereg prioritást hagy lehesen már beállítani!
állandóan kiarkja a tornyos íjjakat, és elitet hagy csak bent..

+ ha már beállíthatom, hogy mennyi szabadhelyet tartson katona képzésnek, akkor valószínű azért állítom 500-ra, mert 500asával jönnek be a kattincsok, amiket képezhet is tovább pl varinak, de ha visszajön sereg és ha már úgyis kirakja, figyelembe vehetné, hogy akarok tartani 500 szabad helyet...
ez esetben nem lépne le minden körben 500 katonám, amíg be nem lépek és elhasználva még 1 piacot ki nem rakok 500 egységet.

azt már meg sem merem elmíteni, hogy ha nem vagyok tele és beállítom a ht-t kaja kivételre, majd vissazjön egy rakás sereg, akkor éhezik az ori, miközben minden körben vesz ki kaját..
a htnek lehetne annyi esze (esetleg egy beállítási lehetősége), hogy pl annyi kaját+ x bálát vegyen ki amennyi az éhezés..
Sponsored Links
  #12  
Old 05-26-2006, 09:24
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

hmmm... azt már ki tudod számolni, hogy mennyit tegyen be/vegyen ki... sokkal hasznosabb lenne hogyha be lehetne állítani a helytartót, hogy hány% telítettségnél pakoljon be a raktárba... pl ha nem akarok egy környi termelésnél töbet a raktárba látni, de a fegyó termelés miatt óriási raktár kell akkor nehogymár 20 környi termelés legyen bent. ezzel sokkal jobb lenne, és az is jó lehetne, hogy a helytartónak azt is meg lehetne mondani, hogy hány egységnél kevesebb esetén vegyen ki valamiből a közös rakiból... gondolom nem kell magyarázni, hogy ez miért lenne hasznos
  #13  
Old 05-29-2006, 15:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tyer
Azt tényleg megtehetné a helytartó, hogy a piacról visszajövő felesleges árut újra kitegye a piacra. Mivel 24+1 órát a piacon van, sok esetben volt, hogy hajnali 2-3 körül jött vissza már sokadik alkalommal a cuccos. Ilyenkor veszítettem 25-50 milkát is. Azért minden nap egy órával tovább fenn lenni kicsit fárasztó, elkótyavetyélni meg nem akarom az árukat, mert van, hogy egyik nap csak (pl.) 95 aranyért megy el a kő, 2-3 nap mulva ugyanez már 1200 aranyért is elmegy. Ez a javaslat szerintem nem rossz, és ha már ugyis azért van a helytartó, hogy ilyen dolgokat intézzen helyettünk, akkor ez simán beleférne.
Szerintem tanulj meg piacolni.
__________________
Hódító * Queosia
  #14  
Old 05-29-2006, 17:23
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Tyer
Azt tényleg megtehetné a helytartó, hogy a piacról visszajövő felesleges árut újra kitegye a piacra. Mivel 24+1 órát a piacon van, sok esetben volt, hogy hajnali 2-3 körül jött vissza már sokadik alkalommal a cuccos. Ilyenkor veszítettem 25-50 milkát is. Azért minden nap egy órával tovább fenn lenni kicsit fárasztó, elkótyavetyélni meg nem akarom az árukat, mert van, hogy egyik nap csak (pl.) 95 aranyért megy el a kő, 2-3 nap mulva ugyanez már 1200 aranyért is elmegy. Ez a javaslat szerintem nem rossz, és ha már ugyis azért van a helytartó, hogy ilyen dolgokat intézzen helyettünk, akkor ez simán beleférne.
hmmm...... lehet arrogáns vagyok és intoleráns, de első hozzászólásnak azt kérni, ami miatt már jópár embert lehurrogtunk, hogy talán a helytartó helyettünk játtszon, hogy napokig be se kelljen lépni, az azért gáz szerintem...

Ati, és az én ötletemhez mit szólsz, hogy a klánrakiba pakolgatást lehessen jobban megadni neki? hmm?
  #15  
Old 05-29-2006, 22:26
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Külön vicces lenne, ha az éheztetős orimban éjfél után visszajön egy nagyobb adag kaja, és a HT hirtelen felindulásból piacra üríti
Amúgy meg nem egyszer volt, hogy nagy mennyiségű nyerset vártam hajnali 4-kor, de aki nagyot akar kaszálni, szerintem áldozzon is érte ha úgy adódik...
  #16  
Old 05-30-2006, 14:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tyer
Igazad van! Nehogy már helyettünk játsszon! Mi a fenének tegye ki a felesleges katonákat a piacra, ugyan miért írja meg azt a fránya tekit. Lépj be, és csináld meg magad. A VIP árát meg költsd el cigire, fagyira, vagy bármi másra.
Te azért vagy VIP, hogy ne kelljen játszanod?

Mert akkor üzletet ajánlok: 10 sms-ért cserébe kapsz egy eseményt, amiben az áll, hogy "Gratulálunk, megnyerted a játékot!"



És akkor nem kell azzal bajlódni, hogy megtámadni másokat, meg felépíteni az országot.

__________________
Hódító * Queosia
  #17  
Old 05-30-2006, 14:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tyer
Ati!

Nem csak ezért vagyok VIP-es, van azért néhány előnye, de itt konkrétan a helytartóról volt szó, és arról, hogy helyettem játsszon. Ne játsszon helyettem! Ja! Ha ilyen könnyen menne a játék megnyerése, nem lenne értelme játszani, nem kötne le ennyire, és nem lennék mindennap pár órát itt.
No de a piacos javaslat például pont olyan, ami alapján azt lehet mondani, hogy nem akarsz igazán játszani.

Nem kell mindig 1 órával később kelned a visszatérő áruhoz, vissza lehet azt vásárolni saját magadnak, akkor, amikor időd van, és úgy időzítve, hogy másnap akkor jöjjön vissza, amikor megintcsak ráérsz.

Én azt gondolom, hogy ez a játék szerves része -- ezt megoldani --, ha ezt a taktikai elemet nem használod, akkor várd meg azt a +1 órát minden nap. De ezzel azt is kockáztatod, hogy elveszik az árud. De ez mindenképp a játék része, nem "rutin". A helytartó a "rutin" dolgokat csinálja meg helyetted, a piacozás semmiképp nem ilyen.
__________________
Hódító * Queosia
  #18  
Old 05-30-2006, 14:44
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Senki
hmmm... azt már ki tudod számolni, hogy mennyit tegyen be/vegyen ki... sokkal hasznosabb lenne hogyha be lehetne állítani a helytartót, hogy hány% telítettségnél pakoljon be a raktárba... pl ha nem akarok egy környi termelésnél töbet a raktárba látni, de a fegyó termelés miatt óriási raktár kell akkor nehogymár 20 környi termelés legyen bent. ezzel sokkal jobb lenne, és az is jó lehetne, hogy a helytartónak azt is meg lehetne mondani, hogy hány egységnél kevesebb esetén vegyen ki valamiből a közös rakiból... gondolom nem kell magyarázni, hogy ez miért lenne hasznos
-összefoglalva: meg lehetne adni mennyi egység felett pakoljon bele a rakiba, hagyjon-e bent valamennyit esetleg berakáskor, vagy hogy mennyi egység alatt vegyen ki a raktárból...


Hmmm.... azt hiszem ez elég konstruktív javaslat ahoz, hogy ne abban vesszen el, hogy leflémelünk egy olyan embert aki felvetett egy olyan dolgot amit már eddig ahány ember megtette, annyit elküldtünk vele nyaralni valahova jó messze... Mindenesetre kiidézem magam, hogy ezzel is foglalkozzunk, ne csak egy, a keresés gombot nem használó embert flémeljünk...

*sorry, de valahogy most nem tudta bevenni az agyam, hogy első hozzászólásként rögtön olyasvalamiért veri a mellét amit már hónapok óta letudtunk, mert nem vette a fáradságot, hogy rákeressen...*

Last edited by Senki; 05-30-2006 at 14:53..
  #19  
Old 05-30-2006, 15:48
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

hát tudod, nem azzal van a baj hogy felvetetted Tyer... a baj azzal hogy előtted már jó sokan, 5-6an is, és mindet lehurrogtuk, te meg meg se nézed, hogy volt-e már az ötlet amit kitalálsz, hanem behasalod... ezt sajnos minden új tagnál végig kell zongorázni, és néha felidegesít.... mint például, hogy azzal megy el az egész topic, hogy téged flémelünk, és már zavar hogy te több oltást kaptál itt, mint ahány reakciót az én javaslatom... legalább szóba kerülne, hogy más hogy látja amit felvetek, de te magadnak elviszed az egészet azzal hogy egy amióta a fórum megvan azóta többször is lehúzott ötletet citálsz elő, mert nem is érdekelt hogy esetleg volt-e már-e... Igen, ez zavar... ez valahol már üti a tapintatlanság fogalmát...
tudom, én reagálom túl, de tényleg zavar hogy értelmes javításokat próbálunk kitalálni és behajítasz ide első postként egy lerágott csontot és kiakadsz hogy legtöbbünk lefújolja....

Igen, nagyon is zavar hogy mind wand, mind az én ötletemre nem jött ki reakció amióta behoztad ide ezt a régóta, többször is elvetett ötletet, és kardoskodsz amellett hogy igenis foglalkozzunk egy olyan dologgal amit már legtöbben régen letudottnak tartottunk. keress rá és olvassad el, ha van új ötleted, akkor ott szólj hozzá.

Tyer: az elsőm, ha jól emlékszem a bemutatkozás topicban volt...

Last edited by Senki; 05-30-2006 at 15:58..
  #20  
Old 05-30-2006, 17:10
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Peace & respect
__________________
Sorry, this account has been suspended
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Seregelhagyás Cassandra Segítség 28 02-23-2007 11:15


All times are GMT +1. The time now is 04:04.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu