Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Ha megszünne a hodito egyik napról a másikra!?
Keresnél valami hasonlót??? 20 46.51%
Ha tuti nem lenne többet felhagynál az ilyen jellegű játékokkal!?? 23 53.49%
Voters: 43. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 03-21-2007, 15:36
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Persze, a virágnak megtiltani nem lehet, de mindjárt másképp állok a dologhoz, ha tudom hogy mondjuk nem szabad. Pl még azt is el tudnám képzelni, hogy abban az esetben nem teszek ilyet..

És akkor itt a következő etikai lépcsőfok: ha mondjuk azért tolom át a pénzt, hogy azt A-ban leújrázza párszor a tag, akkor szégyellnünk kell magunkat? Ugyanis evvel kapcsolatban több rosszalló véleményt is hallottam már, hivatalosat viszont még nem.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 03-21-2007, 15:37
Herr M. Herr M. is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

De ha valaki törli magát, onnantól kezdve ő már nem szövetséges. És ha ujra indit egy másik országot, az már nem ugyanaz mint a régi országa, és eliveleg egy uj teljesen más szövetséget támogatott.
Reply With Quote
  #13  
Old 03-21-2007, 15:44
casper
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Wink részletek

de te a részleteken lovagolsz nem??
utána felmászik és visszalép abba a szövibe és a saját pénzét kapja vissza ezt nem tiltja egyetlen egy szabály sem mint ahogy az ujjrát sem ati azt mondta rá "ha valaki erre szurja el hát had tegye mindenki más is megteheti" ugyanez ennél is ezt is mindenki megteheti amugy meg nem értem miért zavar ez téged ha olyan a piac akkor akár töbszörösét is elcsezsheti ezzel hogy felmásszon pl 300 hekire... az én véleméynem ami nincs szabályban és nem is büntetnek érte viszont pár embernek bántja a piciny lelkét az sajna nyugodjon bele vag terjessze elő felvetésnek ..... :P
Reply With Quote
  #14  
Old 03-21-2007, 15:45
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Herr M. View Post
De ha valaki törli magát, onnantól kezdve ő már nem szövetséges. És ha ujra indit egy másik országot, az már nem ugyanaz mint a régi országa, és eliveleg egy uj teljesen más szövetséget támogatott.
a pénz ugye átkerült a volt szövetségeséhez és onnantól kezdve ő rendelkezik vele ergo ha te újra belépsz a szövibe küldhet neked pénzt hogy könnyebben fejlődj De nem tudom ezen mi a felháborító ?
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #15  
Old 03-21-2007, 16:39
casper
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking igaz

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
a pénz ugye átkerült a volt szövetségeséhez és onnantól kezdve ő rendelkezik vele ergo ha te újra belépsz a szövibe küldhet neked pénzt hogy könnyebben fejlődj De nem tudom ezen mi a felháborító ?
más szemszögböl de ez a legigazságosabb
Reply With Quote
  #16  
Old 03-21-2007, 16:48
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nezzuk. Karavanolni szabalyos. Szovibe belepni szabalyos. Orit torolni szabalyos.

Ezeket tetszoleges sorrendben csinalni szabalyos...

(persze az 1ori/szint megkotessel)


__________________
Remedy
Reply With Quote
  #17  
Old 03-21-2007, 17:09
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nezzuk. Karavanolni szabalyos. Szovibe belepni szabalyos. Orit torolni szabalyos.
Ezeket tetszoleges sorrendben csinalni szabalyos...
(persze az 1ori/szint megkotessel)
Oké, akkor:
Piacon árut eladni szabályos. Venni szintén az. Ergo ily módon a pénzátjátszás piacon szintén megengedett lehetne. Pedig az Állásfoglalás tiltja.. (ellenszolgáltatás nélküli hadisarc néven)

Last edited by Princ; 03-21-2007 at 18:34.. Reason: hogy érthetőbb legyen
Reply With Quote
  #18  
Old 03-21-2007, 17:18
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Oké, akkor mivel piacon árut eladni szabályos, venni szintén az, ezért ily módon a pénzátjátszás piacon szintén megengedett lehetne, közben meg az Állásfoglalás tiltja..
??? eztet nem értem
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #19  
Old 03-21-2007, 18:43
casper
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking ilyen nincs

Quote:
Originally Posted by Herr M. View Post
De ha valaki törli magát, onnantól kezdve ő már nem szövetséges. És ha ujra indit egy másik országot, az már nem ugyanaz mint a régi országa, és eliveleg egy uj teljesen más szövetséget támogatott.
mr herr
akkor ki fejteném a többieknek miről is van szó...
azzal kezdődött az egész hogy egy xy csopiban el kezdődött egy háború vagyis mi azt hittük 300 hekin két gnóm tudós 6k paci 1.5k ijj 3.7k vari 2.4k toli mi ketten.
jött a szövi beléjük kötöttünk majdnem ugyan evvel (2 gnom tudós, 1 törpe full ugyan így néztek ki kicst kevesebbel) a paraméterekkel sőt ...
el kezdődött a részünkről a háború be találtuk a varist erre ők arra sem méltattak hogy vissza jöjjenek mi hagytuk őket erre el kezdtek sértegetni üziben erre foglaltak hekit mi utánuk mentünk annak rendje módja szerint küldtünk hadüzit ütöttük tovább a varist erre ahelyett hogy kaptunk volna jött az üzi hogy tuti multisok vagyunk a nevünk miatt meg hogy ennyire hasonlít az
orink és hogy nem háboruznak velünk arra nem voltak képesek hogy a varisnak ijjat küldjenek védeni és váltig állítottak mikor msnen beszéltünk velük hogy 1 személy irányítja az orikat és ebből fakadt ez a topic is mert hogy hogy lehet hogy a "tanítványnak" régebbi sorszáma van mint nekem és hogy biztos már a lentebbi csoportban csaltunk .....
csak azért irom ezt meg mert mióta el kezdtem játszani és az nem ma volt ilyet nem láttam még ilyennel nem találkoztam de ma is tanultam valamit
Köszönöm

Last edited by casper; 03-21-2007 at 18:45..
Reply With Quote
  #20  
Old 03-21-2007, 18:54
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by casper View Post
mr herr
akkor ki fejteném a többieknek miről is van szó...
azzal kezdődött az egész hogy egy xy csopiban el kezdődött egy háború vagyis mi azt hittük 300 hekin két gnóm tudós 6k paci 1.5k ijj 3.7k vari 2.4k toli mi ketten.
jött a szövi beléjük kötöttünk majdnem ugyan evvel (2 gnom tudós, 1 törpe full ugyan így néztek ki kicst kevesebbel) a paraméterekkel sőt ...
el kezdődött a részünkről a háború be találtuk a varist erre ők arra sem méltattak hogy vissza jöjjenek mi hagytuk őket erre el kezdtek sértegetni üziben erre foglaltak hekit mi utánuk mentünk annak rendje módja szerint küldtünk hadüzit ütöttük tovább a varist erre ahelyett hogy kaptunk volna jött az üzi hogy tuti multisok vagyunk a nevünk miatt meg hogy ennyire hasonlít az
orink és hogy nem háboruznak velünk arra nem voltak képesek hogy a varisnak ijjat küldjenek védeni és váltig állítottak mikor msnen beszéltünk velük hogy 1 személy irányítja az orikat és ebből fakadt ez a topic is mert hogy hogy lehet hogy a "tanítványnak" régebbi sorszáma van mint nekem és hogy biztos már a lentebbi csoportban csaltunk .....
csak azért irom ezt meg mert mióta el kezdtem játszani és az nem ma volt ilyet nem láttam még ilyennel nem találkoztam de ma is tanultam valamit
Köszönöm
Egy kis tisztességes verést megeresztenék feléjük Csakhogy megtudják kivel szórakoznak
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 23:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu