Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 05-03-2007, 20:59
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
lenne nekem is egy kérdésem, ami részben ide kapcsolódik...
mennyi idő van az országok összekapcsolására? regeltem 1 tesztorit az anarchba, és sajnálatos módon úgy jött össze, hogy amikor össze akartam kapcsolni az orikat, akkor rögtön elrontottam a jelszavat. ezért nem engedett belépni 1 óráig, így nem tudtam megerősíteni az újonnan regelt oriban az összekapcsolást.

ez az eset szerencsére nem súlyos, mivel az anarchba regeltem az orit... de mi van akkor, ha egy nem anarchos orival járok ugyanígy?
ez sok mindentol fugg
alapvetoen masnap reggelig erdemes.
Sponsored Links
  #12  
Old 05-07-2007, 08:33
glanyi glanyi is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 93%
Question infó

Valaki meséljen nekem egy kicsit az összekapcsolásról, mert a súgóban nem találtam róla, a FAQ-ban se, rákattintottam az egyesítésre, hogy ott biztos írnak vmit róla, vagy lesz súgó link, írtak róla, de nem eleget, volt egy vip súgó link, amin volt egy link viszza, ahonnan jöttem Szóval hogy is van ez? a hektárok, épületek, pénz, nyersanyagok összeadódnak, és a főori adatai maradnak? Vagy hogy?
  #13  
Old 05-07-2007, 08:43
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by glanyi View Post
Valaki meséljen nekem egy kicsit az összekapcsolásról, mert a súgóban nem találtam róla, a FAQ-ban se, rákattintottam az egyesítésre, hogy ott biztos írnak vmit róla, vagy lesz súgó link, írtak róla, de nem eleget, volt egy vip súgó link, amin volt egy link viszza, ahonnan jöttem Szóval hogy is van ez? a hektárok, épületek, pénz, nyersanyagok összeadódnak, és a főori adatai maradnak? Vagy hogy?
Szép is lenne.

A szabályok betartása mellett lehet több orid is a játékban. (Ezen szabűlyok egyike például az, hogy nem lehet ötödik szinten normálban több orid)

Ha van több normálos orid, akkor azokat kötelező összekapcsolni, jelezve ezzel, hogy mind a tied, és csak a tied. (anarchos ori is hozzákapcsolható a normálokhoz, vagy egymáshoz, de az nem kötelező)
  #14  
Old 05-07-2007, 09:35
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by glanyi View Post
Valaki meséljen nekem egy kicsit az összekapcsolásról, mert a súgóban nem találtam róla, a FAQ-ban se, rákattintottam az egyesítésre, hogy ott biztos írnak vmit róla, vagy lesz súgó link, írtak róla, de nem eleget, volt egy vip súgó link, amin volt egy link viszza, ahonnan jöttem Szóval hogy is van ez? a hektárok, épületek, pénz, nyersanyagok összeadódnak, és a főori adatai maradnak? Vagy hogy?
kattints rá a 'Ha több országod van, ide kattintva kapcsolhatod össze őket.' linkre, és ott minden tökéletesen le van írva
mi is onnan tudjuk
  #15  
Old 05-07-2007, 09:37
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by glanyi View Post
rákattintottam az egyesítésre, hogy ott biztos írnak vmit róla, vagy lesz súgó link, írtak róla, de nem eleget
Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
kattints rá a 'Ha több országod van, ide kattintva kapcsolhatod össze őket.' linkre, és ott minden tökéletesen le van írva
mi is onnan tudjuk
sajna már rákattintott
  #16  
Old 05-07-2007, 09:55
glanyi glanyi is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default aha.

Szóval ez csak ilyen formaság? 5-ös szinten nem is lehet, mer ott csak 1 ori lehet, de bizonyára 5ös szintűt össze lehet kötni mondjuk 4es szintűvel. És ha nem kötöm össze elég hamar, akkor anarch?
  #17  
Old 05-07-2007, 09:56
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by glanyi View Post
Szóval ez csak ilyen formaság? 5-ös szinten nem is lehet, mer ott csak 1 ori lehet, de bizonyára 5ös szintűt össze lehet kötni mondjuk 4es szintűvel. És ha nem kötöm össze elég hamar, akkor anarch?
Pontosan (Egyébként nemcsak formaság, mert ha az anarchos orikat vipeled, akkor érdemes bekötni őket)
  #18  
Old 05-07-2007, 10:28
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
sajna már rákattintott
hupsz, pedig ott aztán le an írva minden
  #19  
Old 05-07-2007, 13:38
glanyi glanyi is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 93%
Smile Ahaaaa.

Akkor azért tették anarchba 4. szintről a mindenható varimat (télleg mindenható volt, nem volt 3 körön belül erősebb), mert indítottam egy újat 5.en, és nem jelentettem. Néztem a súgót: az 5. szinten csak egy, a többin csoportonként egy, mondom jóvan, akkor indíthatok, asztán nézhettem :P:P:P Na mindegy, már kihevertem.

Ui.:Az első bekezdésen átrohantam, annélkül, hogy értelmeztem volna :P
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu