Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: A szavazás kérdése, az első hozzászólásban található!
Ezt a javaslatot választanám, mert azonos bűnért azonos retorzió/korlátozás legyen bevezetve. 9 90.00%
Azt választanám inkább, amiben az ’A’ csoportot kevésbé büntetik/korlátozzák ugyanezért a csalásért. 1 10.00%
Voters: 10. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 05-31-2007, 18:26
rexa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
hmm hmm megpróbállak értelmezni, javíts ki ha elrontok vmit.
A-ban a top30% orikat akarod bántani, ezeket hiányolod, ahogy olvastam. leírták sokszor miért lenne ez így, az A a játék csúcsa, a csúcsról minek ösztönöznénk h leforduljon vki?

de akkor én is mondok még pár indokot:
- az A-ban jóvalta nehezebb egy bizonyos heki felett földet szerezni, sokkal lassabb a haladás, egy-egy plussz hekiért hatalmas anyagi áldozatokat kell viselni. te még erre ráraknál egy lapáttal, hogy lefelé megy a morál, gyújtogatnak is, esetleg a nehezítések után körönként 5-6 gyújtás, sőt hekibukás. miért is?
- az A-ban a topban lévő törpék termelik a nyersit a csoportnak, ha ezek lefordulnak irgalmatlanul elszabadulna a pokol és aki tényleg nincs jó klánban az sokkalta nehezebben szerezhetné meg a számokat.

Ezeket értelmezve kérlek változtasd meg véleményedet

A többi csoportban se olcsó bizonyos heki felett földet szerezni. Aki feljut oda, hogy termeljen elég neki a mostani gyújtogatás és morálromlás ne nehezítsük még jobban a pénzszerzést. Avval, hogy fellépésre kényszerítjük őket nem teszünk semmit a földleadás ellen, aki akarja így is leadja maximum párezer körrel előbb cserélnek helyet. Ráadásul pl. a B-s nyersiárak mellett felépíteni egy nagy orit nem kis befektetés. Ha párezer kör után fellépésre kényszerítjük nem tudja kitermelni a költségei mellett azt az összeget amivel az A-ban utána elérhet valami eredményt.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 05-31-2007, 18:29
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
hmm hmm megpróbállak értelmezni, javíts ki ha elrontok vmit.
A-ban a top30% orikat akarod bántani, ezeket hiányolod, ahogy olvastam. leírták sokszor miért lenne ez így, az A a játék csúcsa, a csúcsról minek ösztönöznénk h leforduljon vki?

de akkor én is mondok még pár indokot:
- az A-ban jóvalta nehezebb egy bizonyos heki felett földet szerezni, sokkal lassabb a haladás, egy-egy plussz hekiért hatalmas anyagi áldozatokat kell viselni. te még erre ráraknál egy lapáttal, hogy lefelé megy a morál, gyújtogatnak is, esetleg a nehezítések után körönként 5-6 gyújtás, sőt hekibukás. miért is?
- az A-ban a topban lévő törpék termelik a nyersit a csoportnak, ha ezek lefordulnak irgalmatlanul elszabadulna a pokol és aki tényleg nincs jó klánban az sokkalta nehezebben szerezhetné meg a számokat.

Ezeket értelmezve kérlek változtasd meg véleményedet


Tudom Grabi, a saját bőrömön tapasztalom mindezeket és nem is javasoltam sem azt, hogy fokozott gyújtogatás és társai módosítás legyen, az 'A' csoportban. Amit elérni szeretnék, az mindössze az, hogy a földleadás ellehetetlenedjen, és erre a hármas pontot tartom legalkalmasabbnak. Épp hogy evvel a javaslattal senkit nem akarok bántani, hanem azt szeretném, hogy mindenkire mindenhol egységesen legyen bevezetve az új szabályozás. Tehát ha az 'A' csoportnak a hármas pont a legkedvezőbb, amivel azért még meglehet a földleadást valamilyen szinten gátolni, akkor a többi csoport is ugyanazt kapja.
Reply With Quote
  #13  
Old 05-31-2007, 18:33
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Tudom Grabi, a saját bőrömön tapasztalom mindezeket és nem is javasoltam sem azt, hogy fokozott gyújtogatás és társai módosítás legyen, az 'A' csoportban. .
Ezt nem is ertem. A-ban nincs moralromlas -> gyujtogatas sincs - > nincs minek erosodnie...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #14  
Old 05-31-2007, 18:34
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

reni: erről szólna a dolog, nem olvastam, hogy az A-ra nem érvényesülne az, csak a top30-ra vonatkozó dolgok nem, a hármas pont ott is fog érvényesülni.

rexa: neked meg nem írom le amit már többen leírtunk a jksz-es topicba, ne haragudj
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #15  
Old 05-31-2007, 18:35
rexa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ezt nem is ertem. A-ban nincs moralromlas -> gyujtogatas sincs - > nincs minek erosodnie...
Ezért kellene olyan JKSZ ellenes dolgot kitalálni ami minden csoportra vonatkozik
Reply With Quote
  #16  
Old 05-31-2007, 18:36
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by rexa View Post
Ezért kellene olyan JKSZ ellenes dolgot kitalálni ami minden csoportra vonatkozik
A gyujtogatas erosodesenek semmi koze a JKSZ-hez....
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #17  
Old 05-31-2007, 18:42
rexa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
A gyujtogatas erosodesenek semmi koze a JKSZ-hez....
Én is ezt mondom.
Mégis ott szerepel a JKSZ ellenes szavazásban
Reply With Quote
  #18  
Old 05-31-2007, 18:47
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ezt nem is ertem. A-ban nincs moralromlas -> gyujtogatas sincs - > nincs minek erosodnie...
Remi ... segítek, hogy képben légy..

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
- az A-ban jóvalta nehezebb egy bizonyos heki felett földet szerezni, sokkal lassabb a haladás, egy-egy plussz hekiért hatalmas anyagi áldozatokat kell viselni.

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Tudom Grabi, a saját bőrömön tapasztalom mindezeket
Reply With Quote
  #19  
Old 05-31-2007, 19:19
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

veselkedjünk neki újra: kérlek pontosan mond el mit hiányolsz a jksz-es topicból.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #20  
Old 05-31-2007, 19:26
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Reni én sem szavazok és csatlakozom Remyhez mert nem egészen tiszta miért kell ez. Miért nem nyitsz annak egy topicot hogy zavar az A topja, mert eddig azt vettem ki a beirásaidból hogy zavar az hogy az A-ban semmi károsodás nem éri azokat akik a toppon vannak. jksz topicban is nem azzal van a gond a nagy orikkal hogy ők a top10ori hanem ahogy odajutottak, és az hogy irreálisan magas földterületen vannak a maximális földhöz képest. az A arról szól hogy te legyél az első a játékban, a többi csoport pedig hogy eljuss oda nem pedig arról hogy a többi csoportban menj fel akkora területre amivel már A-ban is bőven topban lennél, főleg nem olyan módszerekkel amivel feljutottak,jó persze mostmár fellehet fedezgetni is akár persze csak akkor ha span vagy.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Földleadás a császárnak -Fegya- Elvetett javaslatok 8 07-02-2006 16:35


All times are GMT +1. The time now is 18:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu