Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szűnjön-e meg a katonapiac a vip hétvégiben?
Igen 28 35.44%
Nem, maradjon. 26 32.91%
Nekem mindegy. 9 11.39%
Nem játszom VIP hétvégiben, úgyhogy nem érdekel. 16 20.25%
Voters: 79. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 08-12-2006, 13:43
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

szerintem azért nem mind1, hogy katit utalnak át vagy pénzt. hiába van 1 csomó pénzed, ha nem tudsz katonákat venni.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 08-13-2006, 10:54
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azt elfelejtettem leírni, hogy ha bevernek földre/lelopnak lakáshelyzeti tekerccsel, akkor ugyebár a helytartó kidobja az el nem férő komákat a piacra 50Kért. Viszont amint tudok nekik helyet biztosítani, azonnal(amint kiértek a piacra) vissza is tudom őket vásárolni, és a saját egységeim nekem nem kerülnek semmibe! Szóval a katonapiac akár "raktárként" is jó szolgálatot tud tenni.
Reply With Quote
  #13  
Old 08-13-2006, 10:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Rém View Post
Szerintem ha a Vip hétvégibe a Katonapiacot megszüntetnék, akkor el lehetne a csalásokat kerülni, mert igy volt nemegyszer, hogy beléptema piacra és mit látok? többszáz egység vana piacon 1000-2000 es arany áron kitéve. Szerintem a katona piacrea nincs szükség ott, mert amikor bemész , sosincs semmi, most a csalóknak meg minek tartani?
Ez egy kicsit ellentmondásos, mert ha 1-2000-ért volt kint, akkor miért nem vetted meg, meg mi az, hogy sosincs kint semmi? Most írtad, hogy teljesen olcsón voltak kint katonák...

Ha nem az veszi meg az olcsó katonákat, aki meglátja őket, hanem otthagyja, hogy valakinek biztos kell, akkor .........
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #14  
Old 08-13-2006, 11:16
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Ha bevágnak és itt vagy lefokozod az el nem féröket és ujraképzed....
Rövid fordulos játék lássuk be sok elönyt jelent 100 katona is....
Sima hv is megvan nélküle az aréna is(pedig ott is van helytartó:P ) Akkor a vip hv miért lenne kivétel?DE annak se kell örülni ha nem a gazdájához érkezik az olcsó egységMert édes mind1 valaki erős lesz tőle
Ha nem lenne katonapiac akkor is lennének csalások de a nagy részük megszünne és hát ez szerintem a játék érdeke a szabályosabb játék

Last edited by Harcosok; 08-13-2006 at 11:24..
Reply With Quote
  #15  
Old 08-15-2006, 23:42
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Jót tenne a játéknak, ha nem lenne katonapiac. Gondoljatok bele, vezetsz, jól állsz,mondjuk van vasárnap dél. Erre megindul lentről egy ork tábi esetleg, aki eddig a sok törpe között elveszett volna. Segítik sereggel mondjuk pár haver figyeli neki, mikor van kinn. Aztán azt veszed észre, hogy rádmegy 10k ork ló, amit esélyed sincs megfogni...
Hmmm.

Bár lehet ez hülyeség, amit írtam, de szerintem pár haverral simán meg tudnám valósítani, és nem feltétlenül akarnék én az ork lenni

Persze nem akarom, de meg tudnám
Reply With Quote
  #16  
Old 08-23-2006, 21:29
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sziasztok!
A kattincspiacnak én is ellene vagyok. Többek között ezért játszom szivesebben a sima hitvégit. A katonák utalgatása egészségtelenné teszi a játékot. Ha nem lenne, sokkal inkább érvényesülne a taktikai harc és kiélezettebb lenne a dolog.
Ugyebár ahhoz nem sok tudás + taktikai felkészültség kell, hogy valaki átnyomjon 1-2ezer pacit a piacon... csak szemfülesség + egy jóóóóóóóó adag szerencse.
Nah én megtámogatom a beszüntetést

.... vagy mégsem

Last edited by Cece; 08-23-2006 at 21:30.. Reason: Nem támogathatom meg, mert a szavazás le van zárva
Reply With Quote
  #17  
Old 08-24-2006, 16:21
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Eggyetértek pool-al ott akárhogy vezetsz ha utalnak egy kis katonát vég a vezetésnek
mellette mi is szól:annyi ha nincs hely a katiknak a helytartó eladja hát ez nem valami nyomos indok legyen annyi barakk+kocsma+templom,hogy elférjen mindenja és ismétlem aréna+sima hv+párbaj is megvan katonapiac nélkül azaz mindne rövidfordulos játék csak a vip hv-ban van katipiac és szerintem ott van legtöbb csalás(utalás)
az se szól mellette,hogy de jó én figyelem egész végig a piacot aztán nálam landol a sok egység hát nagy elöny azokkal szemben akik nem kapják meg azt az egységet
ellene szól teljesen minden:nem főként a játék a fontos hanem,hogy van-e olyna ismid aki feláldozza érted a hv-tígy nincs is sok értelme szerintem
hiába jöna sok nemre a szavazat azok nagy része állítom ugy tud csak nyerni,hogy ezt csinálja...
máshogy nem is igazán lehetmivel ugyis ha első vagy lesz valaki akinek utalnak és leszed

Last edited by Harcosok; 08-24-2006 at 16:24..
Reply With Quote
  #18  
Old 08-24-2006, 19:58
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Eggyetértek pool-al ott akárhogy vezetsz ha utalnak egy kis katonát vég a vezetésnek
mellette mi is szól:annyi ha nincs hely a katiknak a helytartó eladja hát ez nem valami nyomos indok legyen annyi barakk+kocsma+templom,hogy elférjen mindenja és ismétlem aréna+sima hv+párbaj is megvan katonapiac nélkül azaz mindne rövidfordulos játék csak a vip hv-ban van katipiac és szerintem ott van legtöbb csalás(utalás)
az se szól mellette,hogy de jó én figyelem egész végig a piacot aztán nálam landol a sok egység hát nagy elöny azokkal szemben akik nem kapják meg azt az egységet
ellene szól teljesen minden:nem főként a játék a fontos hanem,hogy van-e olyna ismid aki feláldozza érted a hv-tígy nincs is sok értelme szerintem
hiába jöna sok nemre a szavazat azok nagy része állítom ugy tud csak nyerni,hogy ezt csinálja...
máshogy nem is igazán lehetmivel ugyis ha első vagy lesz valaki akinek utalnak és leszed

Én momentán a katonapiac eltörlése ellen vagyok, de nem csaltam még vip hv-n. Igaz, nem is nyertem egy fordulót se...
Reply With Quote
  #19  
Old 08-25-2006, 05:14
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

nem aztmondom teljességben lehetetlen ugy nyerni,hogy nem utalnak de nagyon kicsi az esély(meg főként ott is csapattól függ van pár olyan akiről már mindenki tudja utalgat na jó még ugyis lehet nyerni ha elkapsz egy utalást )
de egyedül te szolalsz meg azok közül aki ellene van a többiek?Indokolni kellene szerintem a szavazatot ezért is rossz,hogy nem nyilvános szavazás lett+,hogy ilyen hamar lezárult
de azzal te si egyet értesz,hogy minimális árat kelelen szabnide szerintem egyböl kivenni a játékbolMert 50ezer áron 2 ember elindul kereskődnek 20bankkal a pénzt átadja valakinek és kész
jó most az jön többi piacon is csalnak de a katonapiacon lehet legjobban és ha valaki már csal akkor inkább ott(vagy mindenüt)
a vip hv-ban az nyer aki legjobban akar utalnak neki egy cseppet és nyert...És ez még nem is szabályellenes,hogy megvesz 1k áron 5k lovat
Reply With Quote
  #20  
Old 08-25-2006, 09:21
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Azert azt tegyuk hozza, hogy ha jon egy ork tábi, akkor a top1-t siman leszedi, főleg szövivel...
En sokszor lattam mar olyat (nem csak hv-ban), de ott egyszer nagyon tetszett, amikor egy 4-es szovi (3 torpe es egy ork tabi) szepen ugy felsegitette a top1-re az orkot, hogy azt orom volt nezni. A felesleges kattincsokat pakoltak ki a torpek a piacra az orknak 50k-s aron, a nyersit karavanoztak, es a legerosebb orszag a mezonybe az ork volt, kb. 1,5* annyi katonaja volt, mint egy torpnek. Majd mikor az ork eleg magasan volt, akkor megkoszonte a segitseget a torpoknek es minden ment tovabb.
S siman lehet csinalni kereszutalasokat vip hv-ba. Tegyuk fel x ember kitesz 2 ezer katonat 50 ezres aron, es y ember kitesz 10 ezer vmelyik fajta nyersit 5 ezres aron. Szepen felvasaroljak egymaset, es a katona gazdat cserel, kozben pedig mindketten figyelik a piacot. (Az agyag atlagos ara legyen mondjuk 5k)

S ha ezt mindketten egymas tudta nelkul csinaljak, tehat pl. y arra var, hogy megvegye vki az agyagjat, mert meglatott 2k kattincsot a piacon.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Nagy orik előnye -Fegya- Megbeszélések 328 04-27-2007 22:35
A piac, mint épület szerepe a játékban Lali Elvetett javaslatok 67 04-15-2006 20:53


All times are GMT +1. The time now is 11:01.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu