Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 06-05-2007, 12:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Én is támogatnám az ötletet ..
Ati,egy kérdés ... A Hódító,A Queosia,A Legendar és a Cuceritor üzemeltetője nem te vagy? Akkor miért kell külföldre küldeni az sms-t?
Csak mert más a hivatalos nyelve a játéknak?
Viszonylag kevés külföldi játékos játszik Magyarországról. Ezért ha nemzetközi szinten vezetünk be sms lehetőséget, akkor azzal kell számolni, hogy az ilyen rendszerekből a részesedésünk kb 30%, ami azt jelenti, hogy a mostani VIP tagsági díjat szorozd be minimum hárommal, ha ezt a lehetőséget használni szeretnéd.

Azt hiszem, hogy a hirtelen fellángoláson túl viszonylag kevesen lelkesednének azért a gondolatért, hogy 2-3-szoros árat fizessenek a VIP-ért, csak azért, mert elvi okokból nem akarnak maguknak netes kártyát csináltatni, holott a lehetőség erre azt hiszem, hogy ma már mindenkinek adott.

Azért pedig, hogy 2-3 ember használja maximum ezt a lehetőséget, teljesen felesleges mindenki életét ezzel a plusz választása lehetőséggel bonyolítani, ami ráadásul kifejezetten rosszul is néz ki.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #12  
Old 06-05-2007, 12:21
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,634
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

OFF: engem érdekelne a Legendar-ban az elfek aránya..ha szabad ilyet kérni
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #13  
Old 06-05-2007, 12:22
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,634
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Viszonylag kevés külföldi játékos játszik Magyarországról. Ezért ha nemzetközi szinten vezetünk be sms lehetőséget, akkor azzal kell számolni, hogy az ilyen rendszerekből a részesedésünk kb 30%, ami azt jelenti, hogy a mostani VIP tagsági díjat szorozd be minimum hárommal, ha ezt a lehetőséget használni szeretnéd.

Azt hiszem, hogy a hirtelen fellángoláson túl viszonylag kevesen lelkesednének azért a gondolatért, hogy 2-3-szoros árat fizessenek a VIP-ért, csak azért, mert elvi okokból nem akarnak maguknak netes kártyát csináltatni, holott a lehetőség erre azt hiszem, hogy ma már mindenkinek adott.

Azért pedig, hogy 2-3 ember használja maximum ezt a lehetőséget, teljesen felesleges mindenki életét ezzel a plusz választása lehetőséggel bonyolítani, ami ráadásul kifejezetten rosszul is néz ki.
Jó .. ne legyen hazai vip .. de magyarázd meg kérlek,hogy ha te vagy az üzemeltető,akkor miért kell külföldre küldeni az sms-t
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #14  
Old 06-05-2007, 12:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
hát igen, és ha jobban megnéznék, akkor a legtöbb játékos magyar legalábbis szerintem, a másik 3 játékban is.

szóval valami más megoldást is kéne találni, a vipeléssel nincs gondom, magyarban, szóval a vip, az oké, fizetek is érte, de azért ez egy kicsit sok...
Mármint mi a kicsit sok? Épp arról szól ez a téma, hogy kerüljön 2-3-szor ennyibe a VIP a nemzetköziben, mert senkit nem zavar...

Szerintem meg de.
__________________
Hódító * Queosia
  #15  
Old 06-05-2007, 12:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Jó .. ne legyen hazai vip .. de magyarázd meg kérlek,hogy ha te vagy az üzemeltető,akkor miért kell külföldre küldeni az sms-t
Ahogy előzőleg írtam:

"Viszonylag kevés külföldi játékos játszik Magyarországról. Ezért ha nemzetközi szinten vezetünk be sms lehetőséget, akkor azzal kell számolni, hogy az ilyen rendszerekből a részesedésünk kb 30%, ami azt jelenti, hogy a mostani VIP tagsági díjat szorozd be minimum hárommal, ha ezt a lehetőséget használni szeretnéd."
__________________
Hódító * Queosia
  #16  
Old 06-05-2007, 12:33
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,634
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Akkor miért nem vezeted be,hogy itthonról küldött sms normál (200 HUF) tarifás,a külföldről küldött sms pedig emelt ... lehet én vagyok a makacs és az értetlen,de így többen is használnák a vipet a másik játékban is,és szerintem így lenne logikus is ...

Ne a magyaroknak kelljen már többet fizetni egy magyar játékra külföldiül ...
Elhiszem,hogy szimpatizálsz az üzbégekkel de nem értem akkor sem ..
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #17  
Old 06-05-2007, 12:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Akkor miért nem vezeted be,hogy itthonról küldött sms normál (200 HUF) tarifás,a külföldről küldött sms pedig emelt ... lehet én vagyok a makacs és az értetlen,de így többen is használnák a vipet a másik játékban is,és szerintem így lenne logikus is ...

Ne a magyaroknak kelljen már többet fizetni egy magyar játékra külföldiül ...
Elhiszem,hogy szimpatizálsz az üzbégekkel de nem értem akkor sem ..
Biztosan megvan a maga varázsa annak, hogy 4833 különböző módon lehessen VIP tagságot váltani azoknak, akik nem akarnak azzal a lehetőséggel élni, ami a legkézenfekvőbb, és ma már mindenki számára adott lehetőség.

De én valahogy nem rajongok az ilyen megoldásokért.

Úgyhogy azt hiszem, hogy az egyéni paranoia nem kerekedik felül azon, hogy 4833 különböző rendszert adminisztráljak folyamatosan.

Ha úgy érzi valaki, hogy nem talál ma Magyarországon olyan bankot, ami kielégíti a biztonsági igényeit, akkor azzal nem tudok mit kezdeni. Én nagyon paranoiás vagyok ilyen téren, nekem mégis sikerült találnom.
__________________
Hódító * Queosia
  #18  
Old 06-05-2007, 12:53
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,634
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Biztosan megvan a maga varázsa annak, hogy 4833 különböző módon lehessen VIP tagságot váltani azoknak, akik nem akarnak azzal a lehetőséggel élni, ami a legkézenfekvőbb, és ma már mindenki számára adott lehetőség.

De én valahogy nem rajongok az ilyen megoldásokért.

Úgyhogy azt hiszem, hogy az egyéni paranoia nem kerekedik felül azon, hogy 4833 különböző rendszert adminisztráljak folyamatosan.

Ha úgy érzi valaki, hogy nem talál ma Magyarországon olyan bankot, ami kielégíti a biztonsági igényeit, akkor azzal nem tudok mit kezdeni. Én nagyon paranoiás vagyok ilyen téren, nekem mégis sikerült találnom.
Részemről szó sincs paranoiáról
Viszont látom nem akarod megérteni a kérdésemet ... mindegy,megleszek vip nélkül is
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #19  
Old 06-05-2007, 13:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Részemről szó sincs paranoiáról
Viszont látom nem akarod megérteni a kérdésemet ... mindegy,megleszek vip nélkül is
Pool írta talán, hogy nem fog azértsem kártyát kérni a banktól.

Mindenkinek szíve joga paranoiásnak lenni, különösen pénzügyi területeken, azonban más ilyen extrém világképe miatt egész biztosan nem fogok felesleges pluszmunkákat vállalni, mindezt úgy, hogy lelkileg egy igen megrázó árat kellene hozzá kiírni, ami sokakat inkább eltántorítana még a rendes VIP tagságtól is.

Ennek fényében: továbbra sem sikerült meggyőzni arról, hogy tömeges jelentkezések lennének a 2-3-szoros áron való VIP-váltásra. Aki akar, még próbálkozhat, de ha nem sikerül ma meggyőzni, akkor ezt a témát rövidre zárom, és ismét elvetésre kerül.
__________________
Hódító * Queosia

Last edited by Ati; 06-05-2007 at 13:07..
  #20  
Old 06-05-2007, 13:28
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

én azt támogatnám,hogy itthon itthoni tarifákkal legyen a játékra a VIP(mind a 4 nyelvben),külföldn meg külföldi tarifákkal(ezt más is mondta előttem asszem)...ezt nem értem miért nem lehet megcsinálni,ráadásul nagyon nem is lenne különbség,hiszen nekik az a pénz amit fizetnének az nagyábol ugyanannyit jelent mint nekünk az itthoni tarifa(legalábbis átlagban)...
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Angol játékban magyarul beszélni? -(0Kristóf0)- Általános beszélgetés Hódítós témákban 23 06-04-2007 13:32
Magyar nyelv Ati Fontos bejelentések 0 05-04-2007 13:29
Angolban az esemenyek alatt magyar szoveg van Madzin Lezárt hibák 1 02-21-2007 13:23
Vip Hétvégi Játékban Katona Piac megszűntetése. Rém Megvalósult javaslatok 252 02-18-2007 18:37
A piac, mint épület szerepe a játékban Lali Elvetett javaslatok 67 04-15-2006 20:53


All times are GMT +1. The time now is 01:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu