Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #181  
Old 12-26-2007, 19:27
gabo gabo is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

én is támogatom ezt az ötletet hogy lehessen egyszerre 2 ori 1 szinten, úgy hogy az egyiket nem használhatod, amíg ott van a másik. Vhogy úgy kéne hogy a pontlistából is tűnjön el, ne akadályozza az előrejutást. De viszont sztem nem úgy kéne hogy pl. 336 kör után befagy, hanem lenne 1 ilyen lehetőség hogy te fagyasztod be, és addig nemtudsz belépni, amígy ott van a másik orid is.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #182  
Old 12-30-2007, 10:02
Haver:) Haver:) is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 21
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Én is támogatom! Nekem tetszik! Igy van rá esély, hogy kiteszem az egyik orit pihire, a többivel meg tudok gyorsabban haladni!
Reply With Quote
  #183  
Old 01-11-2008, 11:16
ddjjm ddjjm is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hmm, nem, mégsem jó. Felmegy a nagyon topba, beverti magát, hogy a minimum föld feltételnek ne feleljen meg, és máris szabadon fagyaszthatja magát, és szabadulhat esetlegesen a topköreitől.

Hmm-hmm... Lehetséges, hogy mégse kéne kivenni a pontlistából, hanem benthagyni, mint egy sima szabis országot (ha topos ország, akkor had csökkenjen a területe, ha nem topos, akkor úgyse zavarja), csak épp MF-fé váltani, hogy egyéb visszaélések ne lehessenek vele. Így a 2x72 óra szabi se kell külön...

Viszont így erősen korlátozni kéne ezt a lehetőséget, hogy ne legyen ilyen országokkal tele a pontlista...
én azt a szabit bent hagynám, arra az esetre ha már megy felé sereg, az be tudjon még ütni (bár ha bent marad a listában ez nem feltétel)
Reply With Quote
  #184  
Old 01-12-2008, 18:17
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Remek ötlet, ezt támogatom mindenképpen.

De csak hogy kérdezzek valamit:
Adott egy ori akit folyamatosan lopnak és se tartaléka se szövetségese, az országa már teljesen csóró lett és már öldösik vagy gyújtják, de tudja még gömbözni a támadóját. Ekkor ugye feljön az egy szinttel lentebbi orijával amelyik alapvetően hadis vagy igen erős tolis és rövid időn belül teljesen tönkreteszi az eredeti támadót. Természetesen miután továbblépett az orijával akkor visszajön az eredetivel és folytatja tovább az útját.
Így megoldotta azt amihez pl újráznia kellett volna.

Ha ez bevezetésre kerül akkor lehetséges lesz olyan dolgokat megtenni mint amit leírtam?
Reply With Quote
  #185  
Old 01-12-2008, 21:15
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Az ország lefagyasztását a tűzgolyó varázslat sem oldja fel?
Az év poénja
Reply With Quote
  #186  
Old 01-13-2008, 20:53
Spanyesz Spanyesz is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 35
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Remek ötlet, ezt támogatom mindenképpen.

De csak hogy kérdezzek valamit:
Adott egy ori akit folyamatosan lopnak és se tartaléka se szövetségese, az országa már teljesen csóró lett és már öldösik vagy gyújtják, de tudja még gömbözni a támadóját. Ekkor ugye feljön az egy szinttel lentebbi orijával amelyik alapvetően hadis vagy igen erős tolis és rövid időn belül teljesen tönkreteszi az eredeti támadót. Természetesen miután továbblépett az orijával akkor visszajön az eredetivel és folytatja tovább az útját.
Így megoldotta azt amihez pl újráznia kellett volna.

Ha ez bevezetésre kerül akkor lehetséges lesz olyan dolgokat megtenni mint amit leírtam?
ehez csak anynit szólnék hozzá ha feljön eggyel lentebbi orijával akkor 72kör után ugyanúgy megtudja támadni,ha nemlenne ez a mélyszabi akkor meg törölné az oriját mert a másik a top30ban megszerezte a szükséges köröket különdben nemtudna rögtön fellépni
én támogatom eztaz ötletet mert nekem is van beragadt orim és nem akarom törölni mert vanbenne egy csomó vipkör,de ami lentebb van azzal meg már mennék felfele
Reply With Quote
  #187  
Old 01-14-2008, 14:03
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Spanyesz View Post
ehez csak anynit szólnék hozzá ha feljön eggyel lentebbi orijával akkor 72kör után ugyanúgy megtudja támadni,ha nemlenne ez a mélyszabi akkor meg törölné az oriját mert a másik a top30ban megszerezte a szükséges köröket különdben nemtudna rögtön fellépni
én támogatom eztaz ötletet mert nekem is van beragadt orim és nem akarom törölni mert vanbenne egy csomó vipkör,de ami lentebb van azzal meg már mennék felfele
nem értem miért kell + lehetőség a szintlépésekhez...

mitől lehet beragadva? számtalan lehetőség van.

- újrázd le, ha nincs több újrázási lehetőséged ciki elég béna vagy kezd újra , zéróstartolj

- zéróstartolj vele, ha megakarod tartani a vipp köröket, de játszani nem akarsz vele.

- rakasd anarchba, hiszen nem tudsz vele játszani, azt hiszem ez a lehetőség nem sokára élni fog. ( vagy már él is ? )
Reply With Quote
  #188  
Old 01-14-2008, 14:16
Spanyesz Spanyesz is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 35
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
nem értem miért kell + lehetőség a szintlépésekhez...

mitől lehet beragadva? számtalan lehetőség van.

- újrázd le, ha nincs több újrázási lehetőséged ciki elég béna vagy kezd újra , zéróstartolj

- zéróstartolj vele, ha megakarod tartani a vipp köröket, de játszani nem akarsz vele.

- rakasd anarchba, hiszen nem tudsz vele játszani, azt hiszem ez a lehetőség nem sokára élni fog. ( vagy már él is ? )
bevan ragadva mert nem játszottam vele egy ideig és amúgyis már szétvolt eseve ujráztam és most akarok majd vele haladni,de ami alatta van azzal ennyi idö alatt azt a szintet is átvittem volna és most az rohad szabadságon
de ha nemlesz akkor nemlesz annyira nemfog földhöz vágni majd kezdek vele vmit,ezért nem kell rögtön lebénázni a másikat még akkorse ha tényleg nemvagyok profi
Reply With Quote
  #189  
Old 01-14-2008, 14:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

99%, hogy LESZ ilyen lehetőség.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #190  
Old 01-14-2008, 16:11
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Spanyesz View Post
bevan ragadva mert nem játszottam vele egy ideig és amúgyis már szétvolt eseve ujráztam és most akarok majd vele haladni,de ami alatta van azzal ennyi idö alatt azt a szintet is átvittem volna és most az rohad szabadságon
de ha nemlesz akkor nemlesz annyira nemfog földhöz vágni majd kezdek vele vmit,ezért nem kell rögtön lebénázni a másikat még akkorse ha tényleg nemvagyok profi
én se vagyok közel sem profi, a hsz nem erről szólt, hanem próbálok olyan élethelyzetet kereseni a játékban, hogy mitől lehet beragadva egy ori.

szóval, te nem játszottál egy ideig az országoddal, miközben egy másikkal pedig játszottál. több 1000 körön keresztül játszottál a másikkal, mire oda jutottál, hogy hopp lépni akarsz még 1 szintet, akkor rá találsz a befagyott oridra, amit persze le kell újráznod, és várnia kell a másik oridnak 1800 kört.

persze a helyes megoldás nem az, hogy amikor kitalálom, hogy az újjonnan indított országommal játszani akarok, a régit is viszem tovább, hanem amikor alá érek, gyorsan módósítani akarom a játék szabályait...

Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu