Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #181  
Old 08-06-2006, 09:17
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Én inkább azon vagyok kiakadva, hogy ha valamit meg kell reklamálni akkor 2-3 napig is 15-45 ember olvasgat irogat a fórumra, de amikor megbeszélni kellene a fejlesztéseket akkor 5-6 ember van csak akire lehet számítani

Elég ha most is megnézzük a fejlesztések fület, hogy hányan olvasgatnak és megnézzük ezt, hogy hányan mondtok véleményt egy elkészült fejlesztésről. Nagyon ciki emberek szóltak hozzá nagy számban már eddig is. És még mi lesz ha a többi 3 naponta belépő "cikifazon" is megjelenik? Lehet véleményt alkotni ez kétségtelen de, hogy ez milyen stílusban megy az már korántsem az.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #182  
Old 08-06-2006, 09:18
SiMON SiMON is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 133
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default vegyes

re,

A menüért plusz pontot adnék ha visszakerülne alúlra ahogy volt a többi tetszik.
Reply With Quote
  #183  
Old 08-06-2006, 09:34
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

/OFF

Mzilikazi!

Névadód vagyis akiről vetted a neved a hős matabele király miért nem reklamált az angoloknál mikor lerohanták az országát?
Talán mert érezte hogy felesleges, Te miért nem érzed ezt?
Talán mert csak a nevetek azonos és a hozzáállásotok egészen más.

/OFF
__________________
drugstore-onlinecatalog.com

Last edited by Békés; 08-06-2006 at 09:43..
Reply With Quote
  #184  
Old 08-06-2006, 09:37
Mona's Avatar
Mona Mona is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: -
Posts: 618
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sziasztok

Végre sikerült végigolvasnom, és nagyon meglepődtem.Ez az egész reklamáció hasonlít a kamasz lányaim véleményére, mikor kicseréltem az íróasztatukat ujra."semmit nem találok, a régi jobb volt, nem tetszik a szine.."
Nem szoktam beírni a véleményemet, csak olvasgatni szoktam, de arra még emlékszem, hogy mondták, azért kellet, mert a régi már a sok változtatások végett,toldott-foldott volt.A régiek talán emlékeznek az indulására, nekem azt is elmesélték, hogy miért is volt a démontojás.Nekem tetszik az változás, biztos finomítások is lesznek,ahogy ezt tegnap már a belső fórumon tapasztaltuk.
Ezzel én csak azt akarom mondani, hogy nem kéne figyelmen kívül hagyni, hogy nekünk szebbett és jobbatt akarnak adni, inkább örülni kellene, és megköszönni, hisz nem kis munka lehetett.
Én köszönöm.
__________________
Stefeee
261380
Reply With Quote
  #185  
Old 08-06-2006, 09:49
kp_ kp_ is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

firefox ba a menuk tagoltak es szovegmeret valtoztatasra reagal ,IE ben viszont nincs tagolas es szovegmeret valtoztatasra csak az uj forum felirat valtozik
Reply With Quote
  #186  
Old 08-06-2006, 10:12
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Én inkább azon vagyok kiakadva, hogy ha valamit meg kell reklamálni akkor 2-3 napig is 15-45 ember olvasgat irogat a fórumra, de amikor megbeszélni kellene a fejlesztéseket akkor 5-6 ember van csak akire lehet számítani
Azért a relikviás fórumra elég sokan írtak... és hát valljuk meg őszíntén, van ami sokkal jobban felkelti a köz érdeklődését éppen ezért nem véletlen ír csak néhány ember a fejlesztéses részekre...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #187  
Old 08-06-2006, 10:13
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by kp_
firefox ba a menuk tagoltak es szovegmeret valtoztatasra reagal ,IE ben viszont nincs tagolas es szovegmeret valtoztatasra csak az uj forum felirat valtozik
A játékosok nagy része tutira ay IE-t használja... pld nekem munkahelyen sem lehet felrakni mást... tehát a tagolódást az IE-n is meg kéne oldani...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #188  
Old 08-06-2006, 10:24
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
A játékosok nagy része tutira ay IE-t használja... pld nekem munkahelyen sem lehet felrakni mást... tehát a tagolódást az IE-n is meg kéne oldani...
Én is explorert használok de semmi hibát nem találtam rajta. max a felbontás nem ugy müködik. Egyébként csak gratulálni tudok sztem nagyon jó lett. Bár eléggé meglepődtem amikor először megláttam ugyanis épp fent voltam rámentem a szövifórumra és a jol megszokott helyett az ujj design jött be de ugy hogy az ujj neü nem hanem az ujj design a régi menüve. Na mondem ezt nem gondolja itt senki komolyan valaki elszabadulhatott a szerveretekben de aztán explorer restart bejött ugy ahogy kelett és az már kifejezetten tetszett. Bár még keresgélnem kell szinte mindent a menüben de majd megszokom.
Reply With Quote
  #189  
Old 08-06-2006, 10:29
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mzilikazi
elég felháborítónaktartom, hogy egy előzetes véleményeztetési és/vagy kipróbálási kör nélkül csak úgy uk-muk-fukk bevettek egy ilyen mértékű változtatást.
Abban egyet értünk, hogy jópár hiba kibukott volna azok közül, amik eléggé láthatóak már most is, ha megmarad a régen bevált teszteléses módszer, de ettől még szükség volt a változtatásra, akár tetszik akár nem...

Quote:
Originally Posted by Mzilikazi
az új dizájn egyértelműen egy nagy rakás nyálas hülyegyerek játék kinézetét igyekszik másolni,
Ebben egyáltalán nem értünk egyet. Van néhány rész amin (mint írtam) látszik a tesztelés hiánya, de a nagy része igenis jó lett és csak azért, mert neked nem fexik, nem kell neki esni az alkotóknak, tudod kritikát lehet írni normálisan is és egy megírt kritika önmagában minősíti az íróját is és rólad biza nem festett túl bíztató képet...

Quote:
Originally Posted by Mzilikazi
a menürendszerben semmi logika nincs, az infókat alig lehet megtalálni,
Tényleg nem túl egyszerű benne következetes logikát találni (főleg, hogy olyan funkciók kerületk egymás emllé, amelyek régen elég messze voltak egymástól, ezért pedig még szokatlan is), de ha már csak valamilyen jól látható tagozódás kerülne bele, az sokat dobna rajta. Volt is ilyen irányba több javaslat, várjuk szeretettel a te építő jellegű hozzászólásodat is...

Quote:
Originally Posted by Mzilikazi
ez a hígbarna háttér pedig zavarja a szemet.
lehet hogy hozzá fogok szokni, de visszasírom a régi verziót. egy harci játéknak igenis sötét legyen az alapszíne.
ez a jelenlegi valahogy olyan komolytalan, nem tudom beleélni magami hogy itt tényleg valami fontos dolgot csinálok, amolyan móricka játékká silányodott le, tökmindegy mi van, hiszen csak pár elektronikus jel egy szerveren.Mz
Csak azért mert valami harci játék, nem kell, hogy fekete legyen... ha csicsás rózsaszín lenne, akkor megérteném, hogy nem tudod komolyan venni, de én azért megkérdezném tőled, hogy fel tudnál e sorolni pár olyan katonai egyenruhát ami fekete...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #190  
Old 08-06-2006, 10:30
Toto's Avatar
Toto Toto is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Alföld
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nah, jövök növelni a "cikifazonok" táborát.
Nekem nagyon tetszik az új design, az új füles megoldások, meg hogy a szövetségeseknél minden egyhelyen található. Akárki akármit is mond sztem a rajzok pont jók. Egy-egy jellemző cselekmény, vagy tárgy skicce. Nem kell azt túlbonyolítani.

Mostmár jók a szinek is, bár a betűméret kicsit kicsi. Ez főleg a pontoknál észrevehető. Támogatom a menüpontok jobb oldalra kerülését is.
Gratulálok, és köszi szépen.

Ui.: Nem tudom megkülönböztetni a pontokban a védett játékosok színét (bordó vagy mi) meg a sima hátteret.
__________________
na most akkor höhö, vagy nem höhö

Last edited by Toto; 08-06-2006 at 10:47..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Démontojás, és más érdekességek a Hódító gyerek korából... Wanax Általános beszélgetés Hódítós témákban 446 02-10-2011 17:39
Függőség avagy Hódító mindenekfelett track Általános beszélgetés Hódítós témákban 363 04-18-2008 18:22
Boldog születésnapot Hódító:))) Milán™ Általános beszélgetés Hódítós témákban 52 11-17-2006 17:05
Hódító Sakk Bajnokság lll Szabadidő, Sport 27 05-08-2006 05:53
Hódító, a világhódító játék(?) Skolt Általános beszélgetés Hódítós témákban 46 02-10-2006 00:12


All times are GMT +1. The time now is 06:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu