Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1851  
Old 03-11-2011, 21:03
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Nem vagyok a barátod , sosem leszek az :
Ezért használtam idézőjelet a szónál (amit arra is használunk, ha az általa kiemelt kifejezést nem szó szerint kell érteni), de gondolom azt hitted rá, hogy a monitorodon valami légypiszok...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1852  
Old 03-11-2011, 21:41
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem tudják, hogy jutott be, hogy alakította ki életvitelszerű ottlétét, és pláne nem tudják, hogy nem vette észre az ultramodern kamerarendszer a birminghami klub stadionjában élő hajléktalant.


A férfi hullámpapírból tákolt otthonára akkor találtak rá a Villa Park biztonsági emberei, amikor rutinszerű bejárást tartottak a stadionban – írja a helyi napilap, a Birmingham Mail. Mondani sem kell, mennyire megdöbbentek, amikor a déli oldali, úgynevezett Holte End tribün alatt megtalálták a férfi kis kunyhóját.

Senki nem érti, hogy juthatott be a stadionba, hogy maradhatott bent, illetve miként járhatott ki-be, miközben egy ultramodern kamerarendszer pásztázza a 42000 férőhelyes stadion teljes területét. A meccsekre járó nézőknek sem tűnt fel, hogy, amíg ők megveszik a 20-40 fontba (kb. 6 300 – 12 600 Ft) kerülő jegyeket, addig valaki minden mérkőzést ingyen, és igen jó helyről nézhet végig.

A hajléktalan egyébként kijárt a stadionba, és, mint azt a Guardian című lapnak egy helyi kocsma törzsvendége elmondta: a férfinak senki nem hitt, amikor azzal hencegett, hogy az Aston Villa stadionjában lakik.

A klub vizsgálatot kezdeményez az ügy részleteinek feltárására. Lehet, titkon aggódnak, hogy találnak még néhány kéretlen albérlőt a lelátók alatt.
Reply With Quote
  #1853  
Old 03-12-2011, 11:49
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tegnap betoltam egyik orimmal egy orit, erre kaptam egy érdekes levelet tőle...:


XXXXXX (#000000) - 2011-03-12 07:55:21



sikerült visszaélni a helyzeteddel?
örülök, hogy modiként ilyen módszert is alkalmazol
vagy legalábbis visszaélsz vele

gratulálok


Nem tudom megkérdezni, mire célzott, mert elszabizott...
Mindenesetre érdekes...
Reply With Quote
  #1854  
Old 03-12-2011, 11:58
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Nem vagyok a barátod , sosem leszek az
Nem tudok mindent szót helyesen leírni ez igaz és akkor mi van bele leszek lőve a dunába ? nem hiszem
Viszont te ha hibát követsz el csak támadással tudsz rá reagálnii ami szánalmas
Lesz pár nap nyugtotok tőlem mert letiplizek hétvégére D

További jó kockulást mindenkinek
Ez az üzenet kifejezetten tetszett a következő fórumozóknak:
vityu

Bocsi, mellé ment
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #1855  
Old 03-13-2011, 19:01
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

be tudtok lépni a freemailbe?
nekem adatelérési hiba van már dél óta
Reply With Quote
  #1856  
Old 03-13-2011, 19:05
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
be tudtok lépni a freemailbe?
nekem adatelérési hiba van már dél óta
detto

*rövid*
Reply With Quote
  #1857  
Old 03-13-2011, 19:05
Eke's Avatar
Eke Eke is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Székely Keresztur
Posts: 585
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
be tudtok lépni a freemailbe?
nekem adatelérési hiba van már dél óta
Nekem is azt irja hogy adatbázis hiba
__________________
"Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, hiszek az isteni örök igazságban, hiszek Magyarország feltámadásában!"
Lesz még bukarest MAGYAR falu

Meduza Electronics
Reply With Quote
  #1858  
Old 03-13-2011, 23:05
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Odébb tolta a földrengés Japánt, megváltozott a Föld forgása is


A nap rövidebb lett, és Japán már valahol máshol van, mint korábban. A Richter-skála szerinti 8,9 tizedes földmozgás és az azt követő óriási szökőár egész településeket törölt el a föld színéről. A rengés 2,5 méterrel odébb tolta a legnagyobb japán szigetet, a Föld tengelyét pedig elmozdította, - mondta Kenneth Hudnut, az amerikai Geological Survey munkatársa a CNN-nek nyilatkozva. Ezt jelzi a műholdas GPS navigációs rendszer, és a japán hatóságok legújabb mérései is.

Az olasz Geofizikai Intézet azt is megállapította, hogy a 8,9 erősségű rengés a a Föld forgástengelyét mintegy tíz centiméterrel tolta el. Ez valószínűleg a legnagyobb változás 1960 óta amikor Chilét rengette meg egy hatalmas földrengés. Az amerikai űrügynökség, a Nasa szerint a tavalyi chilei földrengés nyolc centiméterrel tolta el a Föld tengelyét. A mentést nehezítik az utórengések, már legalább 150 volt belőlük, köztük egy 7-es erősségű, és 25 6-osnál erősebb földmozgás.

A japán földrengés áldozatainak emlékére:

Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #1859  
Old 03-14-2011, 11:10
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Tényleg nem értem, hogy miért kellene bármit is változtatni csak azért, hogy valaki 3 nappal előbb lehessen első. Ennyire ne akarjon már sietni senki, az a 3 nap csak belefér már, nem? 3 nap miatt komolyan azt akarod, hogy inkább az egész játékot írjuk át, de ne kelljen már kivárnod?!
Te még mindig nem veszed észre, hogy nem nyomorék három napról van szó Hanem arról hogy nem tud a csoport tetejére kerülni, fedezni nem tud, sok házzal a top1 környékén sincs, a legközelebbi célpont meg 17 körre van neki lefelé.... ami ha szövis, nagy eséllyel pattan és egy esetleges ráfokozásnál, meg ott áll védtelenül.

És azért nem tud odakerülni, mert valaki egyszer x ezer, millió katonát hagyott befokozódni és azóta szabin van és NEM JÁTSZIK, CSAK AZONOSÍTGAT.

Végül is igazad van, mondjon le egy szemről és akkor lépni tud... vagy töröljön és nem lesz ilyen problémája...

Inkább megyek kertet ásni

u,i.: pedig csak egy dolgot kellene csinálni, amivel nem írnád át a játékot sem, mégpedig azt, hogy szabi alatt is az el nem férő lakosok ugyan úgy menjenek el, mint amikor nem vagy szabin...

Last edited by Hex; 03-14-2011 at 11:23..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Hex For This Useful Post:
  #1860  
Old 03-14-2011, 11:27
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
Te még mindig nem veszed észre, hogy nem nyomorék három napról van szó Hanem arról hogy nem tud a csoport tetejére kerülni, fedezni nem tud, sok házzal a top1 környékén sincs, a legközelebbi célpont meg 17 körre van neki lefelé.... ami ha szövis, nagy eséllyel pattan és egy esetleges ráfokozásnál, meg ott áll védtelenül.

És azért nem tud odakerülni, mert valaki egyszer x ezer, millió katonát hagyott befokozódni és azóta szabin van és NEM JÁTSZIK, CSAK AZONOSÍTGAT.

Végül is igazad van, mondjon le egy szemről és akkor lépni tud... vagy töröljön és nem lesz ilyen problémája...

Inkább megyek kertet ásni

u,i.: pedig csak egy dolgot kellene csinálni, amivel nem írnád át a játékot sem, mégpedig azt, hogy szabi alatt is az el nem férő lakosok ugyan úgy menjenek el, mint amikor nem vagy szabin...
Ez szerintem is valos problema, de ha a velemenyed az erre valo topicban fejted ki, lehet lesz ertelme is.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 11 (0 members and 11 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 03:49.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu