Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #171  
Old 07-13-2007, 21:05
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Minek a játékba egyáltalán???annyira értéktelen, perpillanat semmi haszna nincs, mert jóval többet termelnek a játékba mint amennyit felhasználnak.
Mert nem használjátok ki az aranyalmában rejlő lehetőségeket
TEGYÜK 1%-os VARÁZSLATTÁ az ARANYALMÁT!
Sponsored Links
  #172  
Old 07-14-2007, 01:27
TDK TDK is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 156
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Atival értek egyet, a jelenlegi helyzet jó, nem kéne rajta változtatni. Arról nem is beszélve, hogy eredetelileg ez a javaslat a varázsló személyiség használhatobbá tételéröl szólt, nem pedig arról, hogy fillérekért van a rúna( pláne, hogy ez egyre kevésbé igaz, mert már az A-ban is a korábbi filléres ár sokszorosáért kapható csak).

a la Synkel:
"Pl a temérdek rúna ami kihasználatlanul gyűlik.
Pl az, hogy mindenki természetesnek veszi, hogy a védővarik folyamatosan fenn vannak.
Pl az, hogy a varázsló személyiségű varisok kapnának egy igen jó pénzforrást."

1, a teki épp ugy gyülik kihasználatlanul, akkor ezzel az erövel egy könyvtár mostantól irjon 50 tekit(a hullánál meg erösitésként meg irjon 200-t, hogy szinesedne a játék)
2, legfeljebb az 5-3. szinten, mert pl a tisztánlátás már a 2-esen is gond, az A-ban meg többnyire csak a faji állandó(hogy 6-7k hekin mi van nem érdekel, az az 50 ori ami ott van oldja meg)
3,ja, és a pár db kocsmájuk mellettt meg is tudják majd tartani
  #173  
Old 07-14-2007, 05:46
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by TDK View Post
Atival értek egyet, a jelenlegi helyzet jó, nem kéne rajta változtatni. Arról nem is beszélve, hogy eredetelileg ez a javaslat a varázsló személyiség használhatobbá tételéröl szólt, nem pedig arról, hogy fillérekért van a rúna( pláne, hogy ez egyre kevésbé igaz, mert már az A-ban is a korábbi filléres ár sokszorosáért kapható csak).

a la Synkel:
"Pl a temérdek rúna ami kihasználatlanul gyűlik.
Pl az, hogy mindenki természetesnek veszi, hogy a védővarik folyamatosan fenn vannak.
Pl az, hogy a varázsló személyiségű varisok kapnának egy igen jó pénzforrást."

1, a teki épp ugy gyülik kihasználatlanul, akkor ezzel az erövel egy könyvtár mostantól irjon 50 tekit(a hullánál meg erösitésként meg irjon 200-t, hogy szinesedne a játék)
2, legfeljebb az 5-3. szinten, mert pl a tisztánlátás már a 2-esen is gond, az A-ban meg többnyire csak a faji állandó(hogy 6-7k hekin mi van nem érdekel, az az 50 ori ami ott van oldja meg)
3,ja, és a pár db kocsmájuk mellettt meg is tudják majd tartani

Én elolvastam a topic címét, nekem az jön le belőle, hogy a rúnatermelés módosítása Neked nem?
Rúnában kitűnően lehet utalni, gratulálok, hogy te ezt odaáig levezetted, hogy egyre drágább A-ban is.
A teki nem gyűlik használatlanul, a teki ugyanis kopik.

A tisztánlátásról pedig: épp ez lenne az egyik fő cél. Ne vedd természetesnek, hogy fenn van a tisztánlátás. Mint ahogy nem veszi természetesnek a leendő ellenfeled sem. Nem hülyeség, hogy az ork hadis éppúgy varázsol, magára, mint egy varis? Hogy ha támadsz valakit, eleve nem érdekel fenn van-e neki a védelem, mert biztos lehetsz benne, hogy fenn van? Szerintem igen.

Az A topját nem kéne idekeverni, öket az 5 rúna/templom se befolyásolná aggasztóan, lévén legfeljebb távolozáshoz használnak rúnát.
  #174  
Old 07-14-2007, 05:51
#Lopakodó#
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post

Az A topját nem kéne idekeverni, öket az 5 rúna/templom se befolyásolná aggasztóan, lévén legfeljebb távolozáshoz használnak rúnát.
:-)
Volt mikor naponta 2 millió rúnát használtam éplistázásra:-)
(térkapu nyitás)
Szal kell abból fenn is jócskán igaz nem mindenkinek de ha átlagra veszem a topot, fogy rendesen ott is..
  #175  
Old 07-14-2007, 07:31
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by #Lopakodó# View Post
:-)
Volt mikor naponta 2 millió rúnát használtam éplistázásra:-)
(térkapu nyitás)
Szal kell abból fenn is jócskán igaz nem mindenkinek de ha átlagra veszem a topot, fogy rendesen ott is..
A magam részéről sokallom 10 kapunyitásra a 2 milla rúnát. Fogy ott is, persze, de ahogy magunkat elfigyeltem, nálunk szépen szaporodott még mostanság is, mikor kifejezetten klánütésre voltunk beépülve.
  #176  
Old 07-15-2007, 13:07
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Én elolvastam a topic címét, nekem az jön le belőle, hogy a rúnatermelés módosítása Neked nem?
Rúnában kitűnően lehet utalni, gratulálok, hogy te ezt odaáig levezetted, hogy egyre drágább A-ban is.
A teki nem gyűlik használatlanul, a teki ugyanis kopik.

A tisztánlátásról pedig: épp ez lenne az egyik fő cél. Ne vedd természetesnek, hogy fenn van a tisztánlátás. Mint ahogy nem veszi természetesnek a leendő ellenfeled sem. Nem hülyeség, hogy az ork hadis éppúgy varázsol, magára, mint egy varis? Hogy ha támadsz valakit, eleve nem érdekel fenn van-e neki a védelem, mert biztos lehetsz benne, hogy fenn van? Szerintem igen.

Az A topját nem kéne idekeverni, öket az 5 rúna/templom se befolyásolná aggasztóan, lévén legfeljebb távolozáshoz használnak rúnát.
ezzel egyetértek,ráaásul arrol is volt szó,hogy aki a varázsló személyiséget választja annak 20 rúna/kör legyen a termelése templomonként,szoval,így azért erősen megszaporodna a varázsló személyiségü orik száma...
  #177  
Old 07-15-2007, 15:08
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Az jutott eszembe, hogy ugyanezt a hatást el lehet érni máshogy is.

Minden varázslat rúna igénye emelkedjen meg.
És a vari személyisgé előnye az lenne, hogy a varázslatok kevesebb rúnát igényelnek.

1templom 5-öt termel, azzal egyenértékű, hogy minedn varázslat kétszer annyi rúnát fogyaszt.
1vari templom 20-at termel, azal egyenértékű, hogy a mostani rúnba szükséglet fele kell a varikhoz.

Azt még nem gondoltam át, hogy ennek miben lenne más a hatása mint az eredeti javaslatnak.
Csak felvetettem, hogy így is elérhető a kívánt hatás.

És bocs, hogy nem illik a topic címéhez.
__________________
A szenvedélyem
  #178  
Old 07-15-2007, 15:36
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Az jutott eszembe, hogy ugyanezt a hatást el lehet érni máshogy is.

Minden varázslat rúna igénye emelkedjen meg.
És a vari személyisgé előnye az lenne, hogy a varázslatok kevesebb rúnát igényelnek.

1templom 5-öt termel, azzal egyenértékű, hogy minedn varázslat kétszer annyi rúnát fogyaszt.
1vari templom 20-at termel, azal egyenértékű, hogy a mostani rúnba szükséglet fele kell a varikhoz.

Azt még nem gondoltam át, hogy ennek miben lenne más a hatása mint az eredeti javaslatnak.
Csak felvetettem, hogy így is elérhető a kívánt hatás.

És bocs, hogy nem illik a topic címéhez.

ez egy jó ötlet, de ugyan az a gobnd megmaradna, hogy a kezdőknek továbbra is kevés lenne a rúnájuk... ha ilyesmit szeretnénk, nem lenne egyszerűbb, ha 200 hektártól fölfele egyszerűen jobban növekedne a varázslatok rúnaigénye? -mondjuk drasztikusan?
  #179  
Old 07-15-2007, 15:44
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
ez egy jó ötlet, de ugyan az a gobnd megmaradna, hogy a kezdőknek továbbra is kevés lenne a rúnájuk... ha ilyesmit szeretnénk, nem lenne egyszerűbb, ha 200 hektártól fölfele egyszerűen jobban növekedne a varázslatok rúnaigénye? -mondjuk drasztikusan?
Úgy érzem, hogy ezzel a módszerrel gyorsabban ürülne ki a rúna a csoportokból, de ebben nem vagyok biztos.
__________________
A szenvedélyem
  #180  
Old 07-15-2007, 15:46
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
És ennek a második felével teljesen egyetértek. Ha valamivel semmi baj, akkor csak azért, hogy sokkal bonyolultabb legyen, felesleges változtatni rajta.

Egyelőre senki nem mondott semmi olyan okot, ami miatt a jelenlegi rúnatermelés problémát okozna.

Ha ilyen probléma nincs, akkor csak azért, hogy változzon, nem lesz módosítva. Közel 40, többségében nagy horderejű változás van már most is megfontolóra véve, teljesen feleslegesnek tartok olyan változásokat, amiket semmi nem indokol.
Másrészt először ezzel kell kezdeni valamit.
__________________
A szenvedélyem
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Karaván módosítása Cyby_ Megvalósult javaslatok 29 12-20-2006 07:38
1/A korlátozások módosítása Láma Elvetett javaslatok 29 07-04-2006 11:17


All times are GMT +1. The time now is 19:07.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu