Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #171  
Old 06-04-2006, 23:57
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper
Térbeli gomb
van aki összetettebben gondolkozik
Akkor most a hódító 3D-s játékká lépett elő?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #172  
Old 06-05-2006, 00:35
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg
Akkor most a hódító 3D-s játékká lépett elő?
Bezony... lehet izzítani a 3D kártyákat
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #173  
Old 06-05-2006, 00:42
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg
Közben még eszembe jutott valami:Adod itt a nagyot a hátad mögött egy sor kipróbált régi játékossal az én klánom meg tele ujoncokkal legalábbis az 1A tekintetében ,kérdem én tőled miért nem válalsz be néhány ujoncot te is?Aztán majd meglátjuk ki a legény a gáton Persze ehez nem vagy elég tökös
Míg újonc valaki, ne törjön az élre -vagy ha már annyit tapasztalt hogy jogos a törekvés, akkor ne hivatkozzon az újoncságára
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #174  
Old 06-05-2006, 01:34
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper
Míg újonc valaki, ne törjön az élre -vagy ha már annyit tapasztalt hogy jogos a törekvés, akkor ne hivatkozzon az újoncságára
Bocs Xepi de nem hinném hogy neked van jogod a megszólított helyett válaszolni és bárhonnan nézem te nagyon ujonc vagy itt!Azt se értem hogy ezt honnan vetted le nem én vagyok az újonc hanem a klánom jelentős része

Last edited by Serg; 06-05-2006 at 01:39..
Reply With Quote
  #175  
Old 06-05-2006, 02:40
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg
Bocs Xepi de nem hinném hogy neked van jogod a megszólított helyett válaszolni és bárhonnan nézem te nagyon ujonc vagy itt!Azt se értem hogy ezt honnan vetted le nem én vagyok az újonc hanem a klánom jelentős része
A nagyon újonccal szembeszállnék -csak mert Zoliéknál új vagyok, ne ítélkezz!
És azt sem írtam hogy Te lennél az újonc -kinek nem inge... tudod
De inkább nem írok többet ide (kivéve ha megtiszteltek vele, és én leszek "A megszólított" ), mert úgy látom kicsit más fogalomrendszerben gondolkoztok (lehet hogy nem is ugyanazzal a Hódítóval játszunk )
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #176  
Old 06-05-2006, 04:03
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg
Neked meg egy teljes klán aki tápol, mert neked meg anélkül nem megy
De milyen az a frissítő gömb?
mondtam nyiss erre külön fórumot, ott majd megvitathatjuk, hogy mennyire van szüksége tápolásra egy olyan klánnak aki hónapokig nem csinál semmit, nem fedez fel, nem épít, nem csinál semmi "pénzéhes" dolgot csak némi kaját+fegyvert vesz miközben a katona termelését eladja.
és elemsélheted neked honnan van minden oriban pénz, miközben éhezetetsz, és a napi termelésednél többet fedezel fel. a kaját veszed a a katonát elfedezed, a nyerasanyog beípíted.. szerintem inkább neked kéne mesélni miből vannak az orikba a milliáradok..

Last edited by wand; 06-05-2006 at 04:22..
Reply With Quote
  #177  
Old 06-05-2006, 04:08
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Újoncok?
LOL
akkor hozzunk szabályt, ha egy klán 4M pontos és éppen Top3 akkor ha rákattint az "újoncok is vannak itt!" -gombra, akkor fél évig ne lehessen őket támadni... :P
Reply With Quote
  #178  
Old 06-05-2006, 04:24
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
mondtam nyiss erre külön fórumot, ott majd megvitathatjuk, hogy mennyire van szüksége tápolásra egy olyan klánnak aki nem csinál semmit csak kaját vesz miközben a katona termelését eladja
és elemsélheted neked honnan van minden oriban pénz, miközben éhezetetsz, és a napi termelésednél többet fedezel fel. a kaját veszed a a katonát elfedezed, a nyerasanyog beípíted.. szerintem inkább neked kéne mesélni miből vannak az orikba a milliáradok..
Ha ezt nem látod akkor nem tudom te hogy játszod ezt a játékot ,de megsúgom ujrázós orik vannak a klánban és onnan van a pénzünk,de ezt te nem mondhatod el a te klánodról és ha már itt tartunk ne viccelődj már a katona eladások a kajátokat nem fedezi nemhogy az építésedet bontásodat meg a lefokozásokat ,plusz még abból a szempontból is érdekes hogy amikor házhiányosak voltatok akkor még kevesebbet képeztetek! Én nem nézlek lámának te miért nézel mindenkit annak?Érdekesnek tartom hogy bár nem keveset fedeztél fel leütésetek után az én anyagi dolgaimat faggatod miközben nálam van ugye kajatermelő és törpe is amit te nem mondhatsz el magadról és ha még hozzáadom hogy még én is ujráztam ezzel az orimmal 2x nem kevés anyagi javakat juttatva a klánnak akkor be kell lássad az én ügyeim tiszták és még ha fáj is ezt be kell majd egyszer ismerned!
Reply With Quote
  #179  
Old 06-05-2006, 04:29
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
Újoncok?
LOL
akkor hozzunk szabályt, ha egy klán 4M pontos és éppen Top3 akkor ha rákattint az "újoncok is vannak itt!" -gombra, akkor fél évig ne lehessen őket támadni... :P
jellemző ahogyan hozzáállsz, nem mondtam hogy ne támadj minket!csak azt próbáltam megértetni veled hogy nem neked szedtük össze ezt a földet és minden klántagom ragaszkodik a földjéhez ,viszont ha nálad is lenne néhány újonc majd megtudnád miről beszélek és legalább tovább adnád a tudásodat valakinek
Reply With Quote
  #180  
Old 06-05-2006, 08:24
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg
Ha ezt nem látod akkor nem tudom te hogy játszod ezt a játékot ,de megsúgom ujrázós orik vannak a klánban és onnan van a pénzünk,de ezt te nem mondhatod el a te klánodról és ha már itt tartunk ne viccelődj már a katona eladások a kajátokat nem fedezi nemhogy az építésedet bontásodat meg a lefokozásokat ,plusz még abból a szempontból is érdekes hogy amikor házhiányosak voltatok akkor még kevesebbet képeztetek! Én nem nézlek lámának te miért nézel mindenkit annak?Érdekesnek tartom hogy bár nem keveset fedeztél fel leütésetek után az én anyagi dolgaimat faggatod miközben nálam van ugye kajatermelő és törpe is amit te nem mondhatsz el magadról és ha még hozzáadom hogy még én is ujráztam ezzel az orimmal 2x nem kevés anyagi javakat juttatva a klánnak akkor be kell lássad az én ügyeim tiszták és még ha fáj is ezt be kell majd egyszer ismerned!

tényleg jó rég csináltál éplistát.. nálunk én magam voltam a kaja termelő az elmúlt jó pár hónapban, a többiek meg Tobe kivételével majdnem önellátóak voltak, és ha figyelembe veszed hogy naponta a 3 nagyori +Tobe képzett 20 körönként 80k katonát, amiből ha a fegyver árát levonod akkor is 20 körönként 800 millió, azaz kb napi 1 milliárd hasznunk van , azaz napi 4millió bála kaját tudunk belőlell venn ha kell. ás lévén az előző hónapokban szinte kaja se kellet elhiheted, hogy a napi 1 milliárdból azért tudtunk félrtenni.. méghozzá nem is keveset, szal semmi szükségem + 10 milliárdra vagy akármennyire.

nah mind1 téma részemről lezárva ha dumálni akarsz róla nyiss neki külön topicot, megbeszélhetjük, hogy a napi 1 milliárd+ semmit nem költök, vagy az 500 körönkénti 4 milliárddal-amit aztán elverek, lehet több pénzt gyűjteni..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (0 members and 13 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu