Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #171  
Old 03-10-2006, 10:01
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hát...szerintem a mw. erősen lebutitott tuning verzio lett.
jo pont a nappali verseny, meg a rendőrök, de azé had én tuggyam milyen verdát akarok összepofozni, ne a gép szabályozza milyen spoilert tehetek fel.én összeötvözném külömböző autós játékokat, pl:
elindulsz alap verdával, nyersz pézt v .kocsit , eladod rendelhetsz külső szerelőtöl, vagy veszel saját műhelyt, karakter pontokat gyűjthetnél, szerelő, vagy sofőr, vagy városismeret, (nagyobb részt, v. részletesebb levágo utakat lácc) stb, és utána gyia. folyamatosan fejlesztheted az autodat, veszel másikat amit szintén, és külömböző utakra nem birnál ua. a kocsival menni.
a másik rendkivüli szívfájdalmam a kamionos játékok.
ha egy nagyon jol sikerül, akkor az ujabb verzioba nincsenek meg a jo dolgok.
mér nem tudnak ott is lopni egymástol a fejlesztők, mint sok más jácciban?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #172  
Old 03-10-2006, 10:28
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Valaki tudna nekem segíteni: régen nagy stratégiai játék imádó voltam /Dune2 kezdésnek / de az AoE 2 óta nemigazán találkoztam élvezetessel
Nincs mostanság valami olyan a piacon amit érdemes lenne végigvinni meg amivel a haverokkal tolhatnánk esténként?
Reply With Quote
  #173  
Old 03-10-2006, 10:29
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Angry

mw amugy télleg yo mert szép a felbontás és nem akad de semmi szabadságom nincs benne előre ki van kövezve minden lépésem! Igy nem poén
Reply With Quote
  #174  
Old 03-10-2006, 14:37
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve
mw amugy télleg yo mert szép a felbontás és nem akad de semmi szabadságom nincs benne előre ki van kövezve minden lépésem! Igy nem poén


pontosan eza másik hátulütője amiben lehetett volna kissé változtatni
Reply With Quote
  #175  
Old 03-10-2006, 14:38
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve
Valaki tudna nekem segíteni: régen nagy stratégiai játék imádó voltam /Dune2 kezdésnek / de az AoE 2 óta nemigazán találkoztam élvezetessel
Nincs mostanság valami olyan a piacon amit érdemes lenne végigvinni meg amivel a haverokkal tolhatnánk esténként?

ajánlanám a settlers 5. de nem tudom lehet e többen tolni..
Reply With Quote
  #176  
Old 03-10-2006, 15:45
Etyekwood's Avatar
Etyekwood Etyekwood is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 275
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Apa
a másik rendkivüli szívfájdalmam a kamionos játékok.
ha egy nagyon jol sikerül, akkor az ujabb verzioba nincsenek meg a jo dolgok.
mér nem tudnak ott is lopni egymástol a fejlesztők, mint sok más jácciban?

Ebben igazad van

Nekem szintén egyik nagy kedvencem volt, az Élet 18 keréken sorozat első darabja, éd a többi már nem olyan jó, hogy ahogy azt elvártam
Reply With Quote
  #177  
Old 03-10-2006, 15:50
Etyekwood's Avatar
Etyekwood Etyekwood is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 275
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve
Valaki tudna nekem segíteni: régen nagy stratégiai játék imádó voltam /Dune2 kezdésnek / de az AoE 2 óta nemigazán találkoztam élvezetessel
Nincs mostanság valami olyan a piacon amit érdemes lenne végigvinni meg amivel a haverokkal tolhatnánk esténként?
Steve!
Nem tudom ismered-e, az Aoe-hez hasonló Empire Earth sorozatot, eddíg 2 rész jelent meg belőle, de nekem a második része nem jött be!
És ráadásul magyar szinkronnal!
Azzal toltuk hálóban a spanokkal!

Vagy esetleg Rise of Nation-t? /szintén Microsoft -os/
Vagy a No mans Land. ennek is gyönyörű a grafikája!
Reply With Quote
  #178  
Old 03-10-2006, 16:08
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Apa
hát...szerintem a mw. erősen lebutitott tuning verzio lett.
jo pont a nappali verseny, meg a rendőrök, de azé had én tuggyam milyen verdát akarok összepofozni, ne a gép szabályozza milyen spoilert tehetek fel.
MW az már nem az Underground, szakítottak a minden csavart én berhelek az autóra vonallal. A hangsúlyt a rendőrökre helyezték (ami elég hangulatos lett).
Ami bennemaradt a játékban tuninglehetőség, az pont ezt a hirtelen váltást hivatott enyhíteni. Képzeld, ha ezeket teljesen kiveszik az MW-ből, milyen háborgás lett volna
Amit nem értek, hogy 2006-ban, miért nem lehet némi intelligenciát programozni az ellenfelekbe, miért kell még mindig látványos csalással kiváltani az AI-t.
Mert az nem oké, hogy egyenesben repesztesz padlógáz, nitro, az AI meg a hajtűkanyarokban haladva fél másodperc alatt hoz rajtad 500 métert
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #179  
Old 03-10-2006, 21:26
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi
MW az már nem az Underground, szakítottak a minden csavart én berhelek az autóra vonallal. A hangsúlyt a rendőrökre helyezték (ami elég hangulatos lett).
Ami bennemaradt a játékban tuninglehetőség, az pont ezt a hirtelen váltást hivatott enyhíteni. Képzeld, ha ezeket teljesen kiveszik az MW-ből, milyen háborgás lett volna
Amit nem értek, hogy 2006-ban, miért nem lehet némi intelligenciát programozni az ellenfelekbe, miért kell még mindig látványos csalással kiváltani az AI-t.
Mert az nem oké, hogy egyenesben repesztesz padlógáz, nitro, az AI meg a hajtűkanyarokban haladva fél másodperc alatt hoz rajtad 500 métert

én akkor is tuningolni szeretek meg bibelődni a verdámon, és csak utána a verseny...
ezektől a csalásoktol tudok falnak ugrani. fél pályával vezetek a madár ellőtt 2 kanyar mulva a seggembe van....
meg furcsálom, hogy 3 szintü motor+válto tuninggal a rendőr auto repeszt utánam min. 340 el.... na ez télleg tulzás...

vegyük a street legal -red line-t. szerintem rohatt állatul lehetett tuningolni, másik tipusu motort bele, igaz hogy tönkre ment hamarabb mint a másik, de én döntöttem el, pézér megyek, vagy verdáér, aztán javitás tuning, stb...
ugyhogy kirrrály volt....vagy mondhatnám a monster garage cimű bütykölös játékot, ami ugyan kötöttebb volt de azt is naon birtam.
Reply With Quote
  #180  
Old 03-10-2006, 21:28
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Etyekwood
Ebben igazad van

Nekem szintén egyik nagy kedvencem volt, az Élet 18 keréken sorozat első darabja, éd a többi már nem olyan jó, hogy ahogy azt elvártam


na ezt mondom, abba világi cuccokat lehetett venni a kamionra. kérdem én mé nem lehet ezt átmenteni más játékba?
nehogy má 1 , 100k doláros kamiont nem lehet szépitenoi meg egyebek. pl: verseny cuccok, vagy valami....
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14293 08-11-2024 17:40
Google játék Darkmaster Egyéb 598 04-12-2011 10:52
játék nem rendeltetés szerű használata Hóhér Segítség 14 01-15-2008 07:23
A Hódító, mint körökre osztott stratégiai játék kg-- Általános beszélgetés Hódítós témákban 53 08-02-2007 23:45
Hétvégi játék győztesének díjazása olasz Elvetett javaslatok 1 10-26-2006 14:13


All times are GMT +1. The time now is 14:45.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu