Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

View Poll Results: Szerintetek melyik csapat nyeri a 2006-os Forma1 VB-t?
Renault 19 16.81%
McLaren 35 30.97%
Ferrari 46 40.71%
Toyota 1 0.88%
Williams 3 2.65%
Honda 2 1.77%
Red Bull 4 3.54%
BMW Sauber 3 2.65%
Voters: 113. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #161  
Old 03-13-2006, 22:29
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Etyekwood

Dav!

Massa-t hát nem tudom, igéretesnek tűnik, jó srác, de valami nem tetszik benne, és nem az, hogy Ferraris, hanem, valami hiányzik belőle!
remélem csak tévedek!
A győzelem hiányzik belőle egyedül Iszonyat jelenet volt, ahogy hipp-hopp, kamikazeként becsúszott keresztbe Alonso elé, ő meg milyen szépen lereagálta
Reply With Quote
Sponsored Links
  #162  
Old 03-13-2006, 22:33
Etyekwood's Avatar
Etyekwood Etyekwood is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 275
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
A győzelem hiányzik belőle egyedül Iszonyat jelenet volt, ahogy hipp-hopp, kamikazeként becsúszott keresztbe Alonso elé, ő meg milyen szépen lereagálta

igen, de veszttt is egy csomó idót vele, azt szerintem másképp kellett volna, de jó pilóta lesz, csak tapasztaljon még szerintem!
Reply With Quote
  #163  
Old 03-14-2006, 07:03
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Etyekwood
igen, de veszttt is egy csomó idót vele, azt szerintem másképp kellett volna, de jó pilóta lesz, csak tapasztaljon még szerintem!

van 1 olyan sanda gyanum, hogy elkésett a tanulással. jövőre kimi átveszi a stafétát, és onnan vége a dalnak.ha igy marad a ferrari, akkor megint elkezd pár évig kupákat gyűjtögetni.
Reply With Quote
  #164  
Old 03-14-2006, 08:54
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha nagyon nem jön össze Schuminak az év, visszavonulhat és Massa akkor marad a Ferrarinal a finnel.
Reply With Quote
  #165  
Old 03-14-2006, 14:07
Morisz's Avatar
Morisz Morisz is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Ha nagyon nem jön össze Schuminak az év, visszavonulhat és Massa akkor marad a Ferrarinal a finnel.
Ha Kimi átmegy a Ferrarihoz remélem nem erőltetik rá nagyon az ottani taktikát.

Ugyanis szerintem az hogy Kimi feljött az utolsó helyről a 3.-ra az azt bizonyítja hogy a pályán van ott nagyon. Viszont szerintem Sumi már kiöregedett ugyanis ővé volt a pole és 2.-ként futott be az vitathatatlan hogy a legjobb kocsiban ült és pilóták között is elég kiemelkedő tehetség( a régiekket is belevéve) de szerintem eljött az idő hogy helyet adjon a fiataloknak.

Ha a Mclaren is alakított volna olyat mint a Ferrari hogy a kocsi nem állt le 19 futamig és akkor 17 futam volt egyévben akkor tuti Kimi már vb lenne.

És a Ferrari azzal volt inkább előnyben szerintem hogy a boxtaktikájuk nagyon jó volt nem a pályán nyomatták ezzel csak arra célzok hogy a csapat erős a box-ban Kimi pedig a pályán nagyon jó szóval ez a lehető legjobb kombináció.
Reply With Quote
  #166  
Old 03-14-2006, 14:12
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem a Ferrari a legjobb gép. Ha az lenne, Schumi nyert volna, ez egyértelmű. Nem hibázott, nem hagyott ki, tökéletesen és gyorsan vezetett. A gép tudott ennyit. Lehetett látni, mennyire a határon autózik, úgy hogy abszolút nem értek egyet. A boxtaktikát pedig más is jól játsza. És Schumi nem öreg. MIért kellene átadni a helyét? Hány millió rajongóval lenne kevesebb és veszítene ezáltal közvetve a Forma-1? Schumi a legjobb üzlet a Forma-1-nek.
Reply With Quote
  #167  
Old 03-14-2006, 14:18
Morisz's Avatar
Morisz Morisz is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én úgy gondoltam hogy a Ferrari volt a legjobb most valóban nem a legjobb.
Abban igazad van hogy nagyon jó üzlet a Sumi a f1-nek de én a helyében visszavolnultam volna és a csúcson hagyta volna abba.
Ilyenkor meg jönnek a vádaskodások hogy biztos segítettek neki meg minden megkímélte volna magát ettől.
Reply With Quote
  #168  
Old 03-14-2006, 14:29
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Még a csúcson van Vagy ha ő nincs a csúcson, akkor senki nincs. 3, vagy 4 cím után is mondhatták volna, hagyja abba a csúcson, mert senki nem tudta, hogy nyer-e jövőre. A 7. után se tudhatták, nem-e lesz meg a 8. Előre nem lehet megmondani, csak utána derült ki, hogy nem lesz nyolcszoros. Utána már könnyű okosnak lenni, hogy abba kellett volna hagyni. Magyarán: nem lehet tudni, itt sem, mikor ér véget a csúcs. Csak ha nekifog.
Reply With Quote
  #169  
Old 03-14-2006, 14:31
Etyekwood's Avatar
Etyekwood Etyekwood is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 275
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igen, azt már tegnap is aakartam írni, hogy Schumi, olyan reklám arc, mint Backham a Real Madridnak!
Reply With Quote
  #170  
Old 03-14-2006, 14:36
Morisz's Avatar
Morisz Morisz is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Még a csúcson van Vagy ha ő nincs a csúcson, akkor senki nincs. 3, vagy 4 cím után is mondhatták volna, hagyja abba a csúcson, mert senki nem tudta, hogy nyer-e jövőre. A 7. után se tudhatták, nem-e lesz meg a 8. Előre nem lehet megmondani, csak utána derült ki, hogy nem lesz nyolcszoros. Utána már könnyű okosnak lenni, hogy abba kellett volna hagyni. Magyarán: nem lehet tudni, itt sem, mikor ér véget a csúcs. Csak ha nekifog.
Hát azért a 7. után már lehetett látni hogy a Ferrari hanyatlik és jön fel a többi autó mert Renault meg a honda is jó volt akkor amikor a 7.-et nyerte.
a Mclaren pedig folyamatosan jó csak éppen a megbízhatóságával van nagy probléma.
Szóval igaz 100%-ig nem lehet benne biztos senki de érezhető volt, mert előtte való évben torony magasan nyert a 7.-nél pedig éppen hogy megvolt neki.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
uj /nekem uj/ pénzszerzési forma az 1/a-ban:zsarolás steffl Általános beszélgetés Hódítós témákban 31 10-08-2006 11:49


All times are GMT +1. The time now is 23:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu