Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #161  
Old 12-27-2006, 14:52
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by dreaman68 View Post
sztem hagyjuk már ezt a megérdemli dolgot.... attól h 10 körbe fordulok ne legyek már én a császár -elnézést azoktól akik már fordultak v fordulnak 10.nek-
egy olyan személyiséget kellene keresni amit mindenki választhat nem az aki 10szer is átmegy...

Pedig ha majd te is kis 10-essel szaladgálsz, te is császárnak fogod érezni magad, főleg a jelen fordulási feltételek mellett. Szerintem igenis megérdemelnek valami extrát, még akkor is, ha sose nem fognak kapni ilyet
Sponsored Links
  #162  
Old 12-27-2006, 15:10
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Pedig ha majd te is kis 10-essel szaladgálsz, te is császárnak fogod érezni magad, főleg a jelen fordulási feltételek mellett. Szerintem igenis megérdemelnek valami extrát, még akkor is, ha sose nem fognak kapni ilyet
Ha valaki az alap személyiségekkel is teljesíteni tudja a top 1-et minden csoportban, akkor tápoljuk annyira, hogy már ne csak a tudásból fakadóan legyen előnye, hanem tényleg alig verhető legyen? Na neee.
A 9. után többedszerre felvehető személyiségek viszont tetszenek úgy, hogy mindegyik + felvétel felezi a bónuszt kerekítve (tudósnál pl 5+3%, gazdálkodónál 10+5% stb)
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #163  
Old 12-27-2006, 15:34
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

egyetértek xeperrel, mert akiknek kilenc van és jön a tizedik ott azokat már 2 kezemen számolhatnám akik beverik
amúgy meg synkellel is egyetértek, hogy megérdemlik. tehát szerintem a tizediknek mindegy de megkaphatja.
amúgy xeper felezős ötlete jó.

remélem értitek, ha nem leírom magyarul
  #164  
Old 12-27-2006, 19:08
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Pedig ha majd te is kis 10-essel szaladgálsz, te is császárnak fogod érezni magad, főleg a jelen fordulási feltételek mellett. Szerintem igenis megérdemelnek valami extrát, még akkor is, ha sose nem fognak kapni ilyet
az lehet
de akkor is ha van olyan aki befordul 10szer minek erősítsük? az csak könnyíti a játékot...
xeperrel értek egyet
  #165  
Old 12-27-2006, 19:48
Solaris Solaris is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 86
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Pedig ha majd te is kis 10-essel szaladgálsz, te is császárnak fogod érezni magad, főleg a jelen fordulási feltételek mellett. Szerintem igenis megérdemelnek valami extrát, még akkor is, ha sose nem fognak kapni ilyet
Mi lenne ha erre a témára akkor térnénk vissza ha legalább 1 10 személyiségű hozzászól a témához/vagy nyit egy hasonlót h "Óóóóó milyen rossz is nekem és különben is tovább semmi értelme az egésznek, mert nem kapok több szem.get.....stb)

Ha majd a 10 személyiségűek sírnak h ez így nem mehet tovább, akkor lehet róla tárgyalni, de addig minek, és főleg miért olyanok akiknek nincs 10 személyisége?!

Igen megérdemlik nem is erről van szó, de aki már annyit játszott a hódítóval h elérte a 10. személyiséget nem fogja abbahagyni csak azért mert a 10.-re semmi bónuszt nem kap. A személyiségek egy idő után úgyis csak arra valók h azokkal mindent kipróbáljon amit korábban nem.(esetleg olyan népet is ami alapból gyenge lenne egy-egy kasztra.) Viszont h 6v10 személyisége van már igazán sokat nem számít, csak presztízs...

Amíg a 10. személyiség kérdése a hódítózók sztem kevesebb, mint 1/10.000-ét érinti, addig egy-egy új(nem szupertápos) személyiség, ami a játékot színesítené az mindenkit érint...

Érdemes lenne eldönteni h folytatjuk-e a "szupertáp" 10. szem. gondolatát, mert ha igen akkor a "normál" új személyiség-nek új topicot kellene nyitni...
  #166  
Old 12-27-2006, 21:33
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

alapból egy új "normál" személyiségen gondolkodunk csak páran felvetettek irreális dolgokat. az lenne a legokosabb mostmár ha összeszednénk a gondolatokat és nyitnánk rá egy szavazást h ki mit tart érdemesnek, mert eddig megfontolandó a bankár -abban a piac mint értelmes épület- és az építész volt a jó ötlet -szerintem-
  #167  
Old 12-28-2006, 09:31
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Red face

Csak annyit kéne, ha valaki az összes személyiséggel rendelkezik, akkor valamelyikből felvehetne még1-et.
Így mondjuk 2 tudós személyisége lenne, és +5% +5% tudománya lenne.
Vagy mondjuk tábornok, és akkor +2 tábornoka lenne (mondjuk az egy orkban kicsit erős lenne
  #168  
Old 12-28-2006, 10:37
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

kicsit??
9 tábival szaladgálna neked a csopiban aztán 20 körös távban mindenki szabira menne
  #169  
Old 12-28-2006, 10:49
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
kicsit??
9 tábival szaladgálna neked a csopiban aztán 20 körös távban mindenki szabira menne
Miért az mennyivel lenne erősebb, mint a 8tábornok?
Annyi a különbség, hogy tud küldeni 9sereget, de aki azt kapja annak úgyis mindegy.
  #170  
Old 12-28-2006, 10:51
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

figyelj az már feljebb nagy seregnél nagy bónusz.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Új személyiség lopások ellen SiMON Megbeszélések 288 02-24-2010 22:21
Mellik a legjobb személyiség? Tyborrex Általános beszélgetés Hódítós témákban 71 03-12-2007 23:46
Elf tolvajhoz személyiség ??? Loxhero007 Segítség 20 12-14-2006 22:28
vari személyiség módosítás Steve Elvetett javaslatok 50 11-05-2006 13:03
Reply: új faj 9 személyiség után?... King Elvetett javaslatok 26 05-14-2006 15:03


All times are GMT +1. The time now is 02:49.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu