Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Filmek, sorozatok, TV
Register Stats Members List Today's Posts

Filmek, sorozatok, TV Filmek és sorozatok minden mennyiségben

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #151  
Old 03-25-2006, 19:26
Enkidu
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
No comment csak egy LoL
Miért? Kommentáld nyugodtan. Melyik része a vicces?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #152  
Old 03-25-2006, 22:51
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Enkidu
Miért? Kommentáld nyugodtan. Melyik része a vicces?
Mert a müvészfilmek nagyrészét olyan emberek csinálják akik nem értenek hozzá és azthiszik nagyon jól megcsinálták. Szerintem a müvész filmek kakik mint sok más müvészettle kapcsolatos dolog...
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #153  
Old 03-25-2006, 23:52
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Half
Mert a müvészfilmek nagyrészét olyan emberek csinálják akik nem értenek hozzá és azthiszik nagyon jól megcsinálták:D. Szerintem a müvész filmek kakik mint sok más müvészettle kapcsolatos dolog...
Szerintem fogalmad sincs, mi az hogy művészfilm.
Reply With Quote
  #154  
Old 03-25-2006, 23:59
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

Mélységesen egyetértek az Igazgató úrrall
mellesleg akkor egy másik szemszögből nézve akkor a hollywoodi filmesek értenek pl csak a filmezéshez, azért mert tudják mivel lehet a legkönnyebben manipulálni a műveletlen embereket?
Reply With Quote
  #155  
Old 03-26-2006, 12:56
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve
Mélységesen egyetértek az Igazgató úrrall
mellesleg akkor egy másik szemszögből nézve akkor a hollywoodi filmesek értenek pl csak a filmezéshez, azért mert tudják mivel lehet a legkönnyebben manipulálni a műveletlen embereket?
Nah mi az a müvész film kedves Director mester))
Általábbana kölcségvetésből fakadóan igénytelenebbül csinálják meg az ilyen filmeket. Meg kezdő filmrendezők akik nem értenek hozzá. Még vágni se tudnak. De előbb érdekel mi szerinted a müvész film??
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #156  
Old 03-26-2006, 18:32
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Half
Nah mi az a müvész film kedves Director mester:)))
Általábbana kölcségvetésből fakadóan igénytelenebbül csinálják meg az ilyen filmeket. Meg kezdő filmrendezők akik nem értenek hozzá:D. Még vágni se tudnak. De előbb érdekel mi szerinted a müvész film??
nem tudom elmondani, ugyanúgy ahogy azt sem tudom megmondani mitől hívok valamit festménynek vagy éppen festékpacának:)
attól hogy valaki kezdő, még lehetnek jó filmjei. sőt. kérdezd meg bármelyik "nagy" rendezőt, hogy mit gondol erről.. az újdonságokat mindig a kezdők hozzák be:)
Reply With Quote
  #157  
Old 03-26-2006, 19:35
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

láttom pirosat osztasz azért nem msoolyogtál annyira. Nem tudom mire sértödtél meg. Én nem szeretem a müvészetek nagy részét. Főleg amüvész filmeket nem.
Megkérdezhetném apám valószinü több filmet csinált mint te. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy te tuti elfogult vagy mert ezek szerint kezdő director vagy
mondhatnál pár konkrét újdonságot az utobbi 10évből.
Elég sok filmet láttam mostanábbam apámank van egy ksi gyüjteménye.
Az egész családom tudja, hogy olyan vagyok amilyen müvészetekkel és filmekkel kapcsoaltban ezt nem kellett volan magadra venni.

Mond már meg lécci miylen filmeket csináltál?
megnéznék párat. lehet, hogy megváltozna a véleményem.
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #158  
Old 03-26-2006, 20:02
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Half
láttom pirosat osztasz azért nem msoolyogtál annyira. Nem tudom mire sértödtél meg. Én nem szeretem a müvészetek nagy részét. Főleg amüvész filmeket nem.
Megkérdezhetném apám valószinü több filmet csinált mint te. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy te tuti elfogult vagy mert ezek szerint kezdő director vagy:D
mondhatnál pár konkrét újdonságot az utobbi 10évből.
Elég sok filmet láttam mostanábbam apámank van egy ksi gyüjteménye.
Az egész családom tudja, hogy olyan vagyok amilyen müvészetekkel és filmekkel kapcsoaltban ezt nem kellett volan magadra venni.

Mond már meg lécci miylen filmeket csináltál?
megnéznék párat. lehet, hogy megváltozna a véleményem.
nem sértődtem meg, csak nagyon nem értek egyet. ennek jelzésére használom azt a szép színt:)

egyébként a nevet hamarabb szedtem fel, mint - nemhogy kamerám - fényképezőgépem lett volna:) semmi köze a nevemnek a filmezéshez..

és nem csinálok filmeket, mert például sosem akartam komolyan ezzel foglalkozni, nincs rá pénzem, időm, türelmem, és egyéb hasonlók:) de van pár aranyos rövidfilmem, meg riportok, és animációk, amik évek óta arra várnak, hogy vki megvágja őket.. majd egyszer, ha nagyon uncsizom:)
tehát nem vagyok filmes, csak szórakozom ilyesmivel, ha éppen olyan a kedvem

de látom visszaadtad a pirosat.. megfigyeltem már, mindenki visszaadja:D totál full semmi értelme így:) mind1

Last edited by director; 03-26-2006 at 20:05..
Reply With Quote
  #159  
Old 03-26-2006, 20:24
Enkidu
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
Mert a müvészfilmek nagyrészét olyan emberek csinálják akik nem értenek hozzá és azthiszik nagyon jól megcsinálták. Szerintem a müvész filmek kakik mint sok más müvészettle kapcsolatos dolog...
Megnyugodtam, nem én értettelek félre, tényleg azt akartad mondani, amit mondtál, és ami szerintem egy hatalmas butaság. Sorry de ez a helyzet. A művészfilm kategóriát nagyon sok mindenre rá lehet mondani, sokan már azokra a filmekre is használják, amelyikek nem a bevételre mennek, hanem művészi értéket szeretnének alkotni (ld. fentebbi postom a jó film definíciójáról való véleményemmel). De lehet azokra a filmekre is mondani, amiket a művészmozikban játszanak. Ez a kettő persze nagyjából ugyanaz. De semmiképpen sem igazak rájuk azok, amiket te elmondtál. Sokkal nagyobb sokszínűség jellemzi ezeket a filmeket, mint a hollywoodi ipar tucattermékeit, éppen azért, mert ez utóbbiak a biztos eladhatóságra mennek és nagyrészt sablonokat követnek (randizós-szexes-altesti poénos film, tinihorror, robbanásokkal megtömött akciófilm stb). Az pedig, hogy azok a filmesek, akik művészi értéket szeretnének közvetíteni, tehetségtelenek, teljesen röhejes és szánalmas vélemény. Azt még el tudnám fogadni, hogy te a hollywoodi filmeket szereted, és nincs szükséged művészi értékekre. De így nem tudom elfogadni. Az amerikai filmipart birtokló rengeteg tőkével rendelkező "népcsoport" tagjai szoktak ilyen véleményen lenni, de őket meg is értem, mert nekik akkor folyik be sok pénz, ha az emberek az ő filmjeiket nézik. De neked mi érdeked van abban, hogy ezt a propagandát nyomod?
Reply With Quote
  #160  
Old 03-27-2006, 07:52
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

beleolvastam a dolgokba.megmondom őszintén, nagyon rühellem a művész filmeket, főleg a franciáékat.
mongyák hogy mekkora alakitás, micsoda mélyrehato művészi átélés, brutál jol adja vissza a "művész" rendező minden gondolatát.
én annyit látok hogy vkinek gondolom az aktuális barátnője vergődik 1 másik szinésszel. és ebben kéne látnom a rendkivűl felkavaro családi problémákkal küzdő tinédzserek bonyolult lelki világát. pfff , végem is van.
aki jobban ért hozzá, gratulálok nekik, nekem ez olyan mint picasso, és dali képek
levágnám a kezét mind a 2nek. nem azé mintha én akkora grafikus lennék, (kicsit tudom tologatni a ceruzát,) de amit ezek csinálnak az szerintem sok gazdag barom sznobizmusának gyümölcse.1 ft ot nem adnék a képeiér egyiknek se.
na de ez nem ide tartozik.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu