Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Igényfelmérés: SMS fogadás bővítése Vodafone irányból
Bankkártyával fizetek, és maradok is ennél. 10 5.78%
Pannonról fizetek, és maradok is ennél. 33 19.08%
T-Mobile-ról fizetek, és maradok is ennél. 34 19.65%
Bannkártyával fizetek, de ha lenne Vodafone, akkor áttérnék arra. 11 6.36%
Pannonról fizetek, de ha lenne Vodafone, akkor áttérnék arra. 29 16.76%
T-Mobile-ról fizetek, de ha lenne Vodafone, akkor áttérnék arra. 26 15.03%
Nem vagyok VIP tag, de ha lenne Vodafone, akkor lennék. 30 17.34%
Nem érdekel a VIP tagság, nem kívánom támogatni a Hódítót. 0 0%
Voters: 173. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #151  
Old 11-15-2007, 13:39
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
(nme értem a voda miért szarakodik... ha a többi cégnek megéri ezzel a feltétellel, akkor neki ménem...)
Mert a voda nem akkora májer, mint amilyennek mutatja magát. De afelé tart, és ha monopol helyzetbe kerül, akkor azt csinál amit akar.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
  #152  
Old 11-15-2007, 19:08
Joshi Joshi is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Miért is nem lehetett eddig, Vodáról Vippelni? Mert kevesebb jut az üzemeltetőknek? Ez a szavazás nem szól másról, mint hogy mennyi T-Mobilról és Pannonról sms-ezőt vinne el a Voda. Mert mint az eddigiek is mutatják a komolyabb játékosok nagy része megoldotta eddig is. De kiváncsi lennék arra,hogy mi lenne akkor ha mindenki a Vodára szavazna? Eltünne a javaslat?
Egyébként miért nem csak az a kérdés, hogy lehessen-e Vodáról is Vippelni vagy nem.
Mire ez a ki mivel, hogyan felméréses szavazás?
Bocsi ha zavartam a kérdéseimmel valakit.
Joshi
Reply With Quote
  #153  
Old 11-15-2007, 19:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Joshi View Post
Miért is nem lehetett eddig, Vodáról Vippelni? Mert kevesebb jut az üzemeltetőknek? Ez a szavazás nem szól másról, mint hogy mennyi T-Mobilról és Pannonról sms-ezőt vinne el a Voda. Mert mint az eddigiek is mutatják a komolyabb játékosok nagy része megoldotta eddig is. De kiváncsi lennék arra,hogy mi lenne akkor ha mindenki a Vodára szavazna? Eltünne a javaslat?
Egyébként miért nem csak az a kérdés, hogy lehessen-e Vodáról is Vippelni vagy nem.
Mire ez a ki mivel, hogyan felméréses szavazás?
Bocsi ha zavartam a kérdéseimmel valakit.
Joshi
Ha elolvasod az eddigieket, és nem csak olvasás nélkül írsz be, akkor megtudod. Végülis azért lett leírva előtted az a sok-sok dolog, hogy akit érdekel, az elolvassa.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #154  
Old 11-15-2007, 20:03
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

T-s vagyok, de (és) teljesen mindegy, hogyan lehet vipelni, megoldom
Reply With Quote
  #155  
Old 11-16-2007, 00:38
TDK TDK is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 156
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

már korábban irtam jelenleg egy csak hodra használt pannonos sim kártyával oldom meg a vippet, hiába vagyok vodás.

a kérdésem az, ami nem egyértelmü, ha be lesz hozva a voda a partnerek közé, akkor annak lesz csak egy emeltebb ára, vagy ez automatikusan megdrágitja a két korábbi szolgáltato sms-ét is? um block drágul, vagy csak a vodás lesz drágább?

mert ha ez a helyzet, akkor én pl. bevezetés elött megoldom, hogy még pannonról nyomjak egy jelentös tétel-t, akár 1 évet is, hogy igy kerüljem el a drágulást
Reply With Quote
  #156  
Old 11-16-2007, 08:15
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by TDK View Post
a kérdésem az, ami nem egyértelmü, ha be lesz hozva a voda a partnerek közé, akkor annak lesz csak egy emeltebb ára, vagy ez automatikusan megdrágitja a két korábbi szolgáltato sms-ét is? um block drágul, vagy csak a vodás lesz drágább?
A jelenleg is elérhető tagságváltási rendszereken (Pannon sms, T-Mobile sms, PayPal, WorldPay, banki utalás, postai befizetés) nem tervezünk változtatást.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #157  
Old 11-16-2007, 09:44
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Vodás vagyok.

Van egy kártyafüggetlen telóm, és vettem bele egy tmobilos feltöltőt.
Annak is utána kellene járni, hogy feltöltsem, így általában a Párom vipeli kártyáról.

Örülnék, ha Vodás vip lehetőség is lenne.
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
  #158  
Old 11-17-2007, 16:01
Kós00792's Avatar
Kós00792 Kós00792 is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: BAZ
Posts: 415
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Pannonos vok és leszek, de jó lenne ha Vodával is lehetne vipelni.
Reply With Quote
  #159  
Old 11-17-2007, 18:54
Joshi Joshi is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha elolvasod az eddigieket, és nem csak olvasás nélkül írsz be, akkor megtudod. Végülis azért lett leírva előtted az a sok-sok dolog, hogy akit érdekel, az elolvassa.
Már bocs Ati, de előrébb nincsenek válaszok
De persze, mint mindig, biztos neked van igazad.
Reply With Quote
  #160  
Old 11-17-2007, 19:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Joshi View Post
Már bocs Ati, de előrébb nincsenek válaszok
De persze, mint mindig, biztos neked van igazad.
Akkor minden bizonnyal teljesen véletlenül nőtt 16 oldalasra a téma, és a lenti válaszaimat is csak a többiek látják, és te nem. Kár pedig, hogy nem látod őket, mert azért írtam, hogy mindenki elolvashassa. Ezek szerint csak 99,999999999%-ban sikerült, mert valahogy kimaradtál a szórásból, és bár mindenki más látja ezeket a válaszokat, te nem. Furcsa...

Itt valahogy mindig furcsa dolgok történnek. Amikor a súgóban valami le van írva, és valaki mégis reklamál, hogy miért úgy történt, ahogy a súgóban le van írva, akkor is gyanítom, hogy a súgó direkt csinálja, hogy a fontos részeket csak a többieknek mutatja, az érintett embernek sose. Ez is furcsa.

Annyi furcsa dolog történik itt, hogy csak na...

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A második kérdés jövőhéten (akár hétfőn) várható, addig várjuk meg, amíg a hétvégi játékosok is hozzá tudnak szólni ehhez a témához még.

Sajnos nem lényegtelen ez a kérdés sem a mi részünkről, hiszen ha valaki más módról tér át esetlegesen a Vodára, az nekünk számottevő veszteség, aminek az arányát látni kell, mielőtt ennek a konstrukciónak a tervét egyáltalán megszüljük. Az már most világosan látszik a szavazás arányaiból, hogy a Voda bevezetésével nem nyerünk annyit, mint ami a veszteség lesz így rajta, ezért az már most biztos, hogy ha lesz Voda, akkor azt nem tudjuk a többivel egyező feltételek szerint biztosítani.
Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Erről nincs szó, csupán az esetleges bővítés merült fel Vodafone irányába, a meglevő irányok (Pannon és T-Mobile) megszüntetése nem.
Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hidd el, hogy nem véletlen nem volt eddig ez a lehetőség.

És ismét hangsúlyozom, hogy ez az igényfelmérés első kérdése. Lesz még legalább egy kérdés. Ott jön majd a feketeleves. Ugyanis, ahogy az előbb írtam, nem véletlen nem volt eddig Vodafone irányból erre lehetőség.
Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Itt már kicsit offtopic megyek, de nekem pl nincs annyi telefonom, ahány kártyám... Olcsóbb egy telefont kártyafüggetleníteni, mint venni egy új telefont, és a macera is sokkal kevesebb vele.

Mindegy, ennyire nem akarom támogatni az sms megoldást, mert természetesen a bankkártyás megoldás a preferált az összes közül. Mindenkinek ez a legjobb: Neked is biztonságosabb, azonnal láthatod, ha valaki használta a kártyát; nincsenek utólagos meglepetések, amikor megkapod a számlát; nincsenek elgépelések, rosszul írt kódszavak, rosszul beírt sorszámok, így gyakorlatilag olcsóbb is, hiszen a rontott sms-eket nem fizeted, mivel nincs rontás; és még pénzvisszafizetési garanciát is biztosítunk rá arra az esetre, ha valaki úgy döntene, hogy VIP-ként mindent szabad, majd ezt másnap meg is bánja, és soha többet nem akarja látni se a Hódítót. És természetesen nem titok, hogy nekünk is ez a legelőnyösebb.
Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Külföldről biztosan nem fog működni. Külföldről bankkártyás fizetés javasolt.
Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez az igényfelmérés első fele, a feketeleves még hátravan... Nem véletlen nem volt eddig Voda...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:26.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu