Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

View Poll Results: Megszüntessük-e a klánlétszám maluszt egyéni csatákban?
igen 4 8.33%
Nem,de legyen malusz a toli vari akciókra is 19 39.58%
Nem 20 41.67%
További megbeszélést igényel 1 2.08%
Nem tudom 4 8.33%
Voters: 48. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #151  
Old 01-28-2008, 22:30
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
1.Van köze a témához mer pont rólad szól h 1 elf vagy akinek köze sincs olyan dolgokhoz mint felmenni 200k pont fölé, pláne nem harccal fős klánba
köze van mer te tettél érdekes megjegyzéseket SErgre, aki nem fedezéssel jutott oda ahova jutott...


Te fent voltál az A-ban mikor Serg felment? Nem? akkor honnan vagy ilyen jól informált?


Többé kevésbé olvastam a témát, de amellett sem láttam nagyon érveket, hogy miért kellene megváltoztatni azt ami már két éve jól működik?

Vissza kellene olvasni a levlistát, nem véletlen lett ez a malusz bevezetve.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)

Last edited by Gyula; 01-28-2008 at 22:53..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #152  
Old 01-29-2008, 01:21
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Te fent voltál az A-ban mikor Serg felment? Nem? akkor honnan vagy ilyen jól informált?


Többé kevésbé olvastam a témát, de amellett sem láttam nagyon érveket, hogy miért kellene megváltoztatni azt ami már két éve jól működik?

Vissza kellene olvasni a levlistát, nem véletlen lett ez a malusz bevezetve.
a személyeskedésednek mi köze a témához?

nem kell vissza olvasni a levtémát, hogy tudjuk, hogy az olyan tamagocsizó játékosok miatt lett bevezetve, akik időhiányában 1-2 személyes klánba menekültek, mert nem tudnak kellő mennyiségű energiát fektetni egy szövetség munkájába.
vagy annyira kiállhatatlanok, hogy nem lehet velük 1 klánban játszani, de forogni azért akarnak, a játékban eltöltött minimalizált idő mellett.
Reply With Quote
  #153  
Old 01-29-2008, 05:56
dzso dzso is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: London
Posts: 66
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Te nagyon ügyes ügyvéd vagy. Itt ott kivágni részleteket az már nem is fontos mire, milyen beírásokra írtam ezeket.
látom nem tűnt fel, hogy csak azért szedte össze Hóhér a hatalmas "tartalommal" bíró mondataidat, hogy észrevedd, hogy nincs stabil véleményed, csak azt nézed, hogy valaki(k) ellen beszélj... ez a sok ellentmondásból egyértelműen kiderül...
Reply With Quote
  #154  
Old 01-29-2008, 18:38
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
a személyeskedésednek mi köze a témához?

nem kell vissza olvasni a levtémát, hogy tudjuk, hogy az olyan tamagocsizó játékosok miatt lett bevezetve, akik időhiányában 1-2 személyes klánba menekültek, mert nem tudnak kellő mennyiségű energiát fektetni egy szövetség munkájába.
vagy annyira kiállhatatlanok, hogy nem lehet velük 1 klánban játszani, de forogni azért akarnak, a játékban eltöltött minimalizált idő mellett.

Kedves Hóhér, nem személyeskedek, pont Te vagy az aki itt személyeskedik elég sokat és elég durván, hisz a heves érvelésidben előszeretettel hülyézel vagy idiótázol le embereket.

Örülök, hogy ilyen inteligens vagy, hogy pontosan emlékszel egy két évvel ezelőtti megbeszélésre, hogy vissza sem kell olvasni.

A másik kedvenc témám a tamagocsizás, azok a tamagocsizó emberek is játékosok, akiket te és a hozzád hasonlók előszeretettel lenéztek. A hódítóval, nem csak a nap 24 órájában gép előtt ülő kockafejek játszanak. sőtt úgy gondolom, hogy ők lehetnek kevesebben. Ezért szerintem egy akármilyen szabálymódosításnál igenis tekintettel kell lenni a "tamagocsizókra" is.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #155  
Old 01-29-2008, 19:24
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Ezért szerintem egy akármilyen szabálymódosításnál igenis tekintettel kell lenni a "tamagocsizókra" is.
Ez igaz...
Valóban kell rájuk is gondolni....
Reply With Quote
  #156  
Old 01-29-2008, 20:25
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Te fent voltál az A-ban mikor Serg felment? Nem? akkor honnan vagy ilyen jól informált?

elnézést, én ezt személyeskedésnek vettem...

nem tudtam kibogózni a sorok közül, hogy általában kérdezed mindenkitől, hogy jól informáltak e, és hogy végig nézték e Serg útját.

az én hibám, hogy azt olvasom ki a sorok közül, ami oda van írva.


a legtöbb topicban szidják az olyan módosításokat, ami a tamagocsi játékot elősegíti.

vagy csak ezt találod meg, vagy nem álsz ki mindíg az igazadért

én kimondom őszintén:

nem fogok lobbizni soha a tamagocsi játékosokért, ha nem érek rá játszani, vagy nincs hozzá kedvem megtalálom a szabadság gombot a beállításoknál, és nem azon gondolkodom, hogy tudnék A ban 2000 hekiről atopp 30% ba bejutni, napi 3-4 körváltás alatt.

vallom, hogy a szintek nehezítésként lettek bevezetve a játékba, és a mostani forgási őrület, és nem tudok feljutni 1000 kör alatt egyből fordulni őrület oda vezet, hogy gondoljunk azokra is már, akik vagy nem tudnak vagy nem akarnak játszani, és biztosítsuk nekik is a nyugodt személyiség gyűjtést a játékban.

ennél csak a vippért megvásárolható személyiség ötlet volt jobb...
Reply With Quote
  #157  
Old 01-29-2008, 21:50
Eke's Avatar
Eke Eke is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Székely Keresztur
Posts: 585
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
elnézést, én ezt személyeskedésnek vettem...

nem tudtam kibogózni a sorok közül,

ennél csak a vippért megvásárolható személyiség ötlet volt jobb...
Tökéletes megfogalmazás,mert tényleg nem tudtál olvasni a sorokban.
__________________
"Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, hiszek az isteni örök igazságban, hiszek Magyarország feltámadásában!"
Lesz még bukarest MAGYAR falu

Meduza Electronics
Reply With Quote
  #158  
Old 01-29-2008, 23:17
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hangulatot te keltesz itt max... nem én osztogatok piros pontokat
még1 újjabb érv a tarsolyodból, grat érte... ha mág sok ilyen van tényleg érdekes lesz itt tárgyalni bármit is..
én persze nem csalódtam benned, ahogy már korábban tapasztaltam ennyire vagy képes...
ja végül ne gyere már ilyenekkel h klántámadással szerezted a földed 60%-át, pláneh elfként az maximum a klánod érdeme, de tuti nem a tied, végül arról nem is beszélve , h épp az egyéni támadásokhoz van ennek a javaslatnak is köze, szal megint bizonyítottad hozzáértésedet....
Ja és h nem tekiztél senkit Aban köszi ezt kitaláltam volna magamtól is
ilyenkor elgondolkodom azon h egyesek nem keverik-e az ABC betüit és lehet még nem is az Aban vannak...
__________________
LotR
Reply With Quote
  #159  
Old 01-29-2008, 23:22
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Te fent voltál az A-ban mikor Serg felment? Nem? akkor honnan vagy ilyen jól informált?


Többé kevésbé olvastam a témát, de amellett sem láttam nagyon érveket, hogy miért kellene megváltoztatni azt ami már két éve jól működik?

Vissza kellene olvasni a levlistát, nem véletlen lett ez a malusz bevezetve.
Gyula ezt most komolyan kérdezed?
ne viccelj már nem kell ahoz az Aban ücsörögni évekig mint neked h infokhoz jussak
Én még mindig a toli vari malusz bevezetését támogatom, már leírtam mért..
nekem volt negítv élményem.. és hátrányosan érintett h mellette a hadi malusz meg évte az ellenfeleimet még pluszba...
de nem is ez volt ott se a lényeg mer 1xüen 3an szétkaptak vari-tolival, mig én 1ül nézhettem szinte tétlenül (tettem ellenlépéseket, 1x sikerel, 2x pechvel)...
felőlem maradhat így is a dolgo de akkor kívánom mindekinek aki nem támogatta a vari toli malusz átélését h 1x játszon 1-2 fősbe aktívan és legyen alatt 1-2 fővel nagyobb klán akik elkezdik ártozni varival meg tolival
__________________
LotR
Reply With Quote
  #160  
Old 01-29-2008, 23:25
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Kedves Hóhér, nem személyeskedek, pont Te vagy az aki itt személyeskedik elég sokat és elég durván, hisz a heves érvelésidben előszeretettel hülyézel vagy idiótázol le embereket.

Örülök, hogy ilyen inteligens vagy, hogy pontosan emlékszel egy két évvel ezelőtti megbeszélésre, hogy vissza sem kell olvasni.

A másik kedvenc témám a tamagocsizás, azok a tamagocsizó emberek is játékosok, akiket te és a hozzád hasonlók előszeretettel lenéztek. A hódítóval, nem csak a nap 24 órájában gép előtt ülő kockafejek játszanak. sőtt úgy gondolom, hogy ők lehetnek kevesebben. Ezért szerintem egy akármilyen szabálymódosításnál igenis tekintettel kell lenni a "tamagocsizókra" is.


Gyula az elsőnek te is ügyes művelóje vagy
a 2. résszel viszont némileg egyet értek....
__________________
LotR
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Az 1A ban a klánlétszám malusz kiterjesztése vagy megszüntetése Serg Megbeszélések 24 01-13-2008 09:45
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39


All times are GMT +1. The time now is 04:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu