Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: (Előbb az üzeneteket olvasd!) Legyen-e kihagyható az A?
Igen. 4 19.05%
Nem. 10 47.62%
Igen, de ha felmegyek, akkor is csak 30%-ot kelljen teljesíteni. 7 33.33%
Voters: 21. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #141  
Old 12-06-2006, 17:35
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Te is remekül elolvastad mind a szavazás kérdését, mind a hozzá tartozó magyarázatot.
Jóvan, jóvan, már reggel sem értettem -tudat alatt-, hogy miért van igen, meg nem, meg igen, de csak 30%..
Szóval alapból nem hoztad át szavazatra, hogy a reggeli állapot maradjon...
Értem!
Bocs...

Tehát benn maradt a
könnyítsünk (30% maradjon)
még jobban könnyítsünk (kihagyható - x-szeri újraindítás mellett)
leginkább könnyítsünk (kihagyható, de ha mégis felmész, akkor 30% a tophatár)

Vágom
Reply With Quote
Sponsored Links
  #142  
Old 12-06-2006, 23:22
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

mint azt sokszor le lett írva az A teljesen más játék mint a többi. Ezért én úgy vélem hogy akinek nem tetszik annak legyen lehetősége másképp játszani, nem biztos hogy mindenki a legnagyobb ország létrehozásáért játszik a hódon.
Viszont az A kellően nehéz ha vkinek kevés ismerőse van,tehát nem kellene külön nehezíteni.

Az egészben kicsit azt sajnálom, hogy bár szükségesek lehetnek egyes változatások a több személyiségű orik helyzetén, ez azt fogja eredményezni hogy az új oriknak tovább tart elérni a kék számokat mint tartott valamikor a jelenlegieknek.
És ha egy szöviben van ilyen olyan személyiség akkor egy esetleg hosszú ideje működő szövi oszolhat fel miatta vagy állíthat teljesíthetetlen helyzet elé kis orikat.
Reply With Quote
  #143  
Old 12-06-2006, 23:48
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
mint azt sokszor le lett írva az A teljesen más játék mint a többi. Ezért én úgy vélem hogy akinek nem tetszik annak legyen lehetősége másképp játszani, nem biztos hogy mindenki a legnagyobb ország létrehozásáért játszik a hódon.
Viszont az A kellően nehéz ha vkinek kevés ismerőse van,tehát nem kellene külön nehezíteni.

Az egészben kicsit azt sajnálom, hogy bár szükségesek lehetnek egyes változatások a több személyiségű orik helyzetén, ez azt fogja eredményezni hogy az új oriknak tovább tart elérni a kék számokat mint tartott valamikor a jelenlegieknek.
És ha egy szöviben van ilyen olyan személyiség akkor egy esetleg hosszú ideje működő szövi oszolhat fel miatta vagy állíthat teljesíthetetlen helyzet elé kis orikat.


pont ugyan annyi idő lesz megszerezni az első kis kettesedet , mint régen...

ha ez meg van , akkorra már nem fogsz ekkora sületlenségeket írni...

( bár mondjuk nekem is van már kettesem, és mégis írok sületlenségeket néha, de én az külön eset )
Reply With Quote
  #144  
Old 12-07-2006, 00:07
TDK TDK is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 156
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

résztvettem az elsö megbeszélésben, aztán a második megbeszélésen ami a modositás modositásra vonatkozott, erröl viszont lemaradtam, mert nem néztem ide másfél napig.
A döntés viszont tetszik, szerintem is ez a puhitás a legideálisabb változtatás, ha lettem volna, erre szavaztam volna
Reply With Quote
  #145  
Old 12-07-2006, 00:21
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by TDK View Post
résztvettem az elsö megbeszélésben, aztán a második megbeszélésen ami a modositás modositásra vonatkozott, erröl viszont lemaradtam, mert nem néztem ide másfél napig.
A döntés viszont tetszik, szerintem is ez a puhitás a legideálisabb változtatás, ha lettem volna, erre szavaztam volna
mostmar csak a 5,4,3,2 csopikon kene - a kek szamok fuggvenyeben persze - konnyiteni a tul szigoru %-okon. erre gondolok:

2 336 kör a top22%-ban
3 336 kör a top15%-ban
4 336 kör a top10%-ban
5 336 kör a top8%-ban
6 336 kör a top6%-ban
7 336 kör a top4%-ban
8 336 kör a top1%-ban
9 és több 336 kör a csoport első helyén


az en javaslatom a kovetkezo lenne:
2 336 kör a top25%-ban
3 336 kör a top22%-ban
4 336 kör a top19%-ban
5 336 kör a top16%-ban
6 336 kör a top13%-ban
7 336 kör a top10%-ban
8 336 kör a top7%-ban
9 és több 336 kör a top4%-ban

ez nem annyira huzos lazitas a kovetelmenyeken, inkabb epp hogy csak, de sztem nehezen, de teljesitheto. sztem azt semmikeppen ne kerjuk mar 1 orszagtol, hogy legyen az 1. helyezett, akarhany kek szama is van.


kerek mindenkit tisztelettel, hogy komolyan vegye fontolora a dolgot.
Reply With Quote
  #146  
Old 12-07-2006, 00:49
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
mostmar csak a 5,4,3,2 csopikon kene - a kek szamok fuggvenyeben persze - konnyiteni a tul szigoru %-okon. erre gondolok:

2 336 kör a top22%-ban
3 336 kör a top15%-ban
4 336 kör a top10%-ban
5 336 kör a top8%-ban
6 336 kör a top6%-ban
7 336 kör a top4%-ban
8 336 kör a top1%-ban
9 és több 336 kör a csoport első helyén


az en javaslatom a kovetkezo lenne:
2 336 kör a top25%-ban
3 336 kör a top22%-ban
4 336 kör a top19%-ban
5 336 kör a top16%-ban
6 336 kör a top13%-ban
7 336 kör a top10%-ban
8 336 kör a top7%-ban
9 és több 336 kör a top4%-ban

ez nem annyira huzos lazitas a kovetelmenyeken, inkabb epp hogy csak, de sztem nehezen, de teljesitheto. sztem azt semmikeppen ne kerjuk mar 1 orszagtol, hogy legyen az 1. helyezett, akarhany kek szama is van.


kerek mindenkit tisztelettel, hogy komolyan vegye fontolora a dolgot.

ez nem jó helyre jött, tedd be a megbeszélésekbe újra, ha gondolod, itt a már bevezetett javaslatok vannak ...
Reply With Quote
  #147  
Old 12-07-2006, 01:24
Lion Lion is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Australia Melbourne
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Sziaztok az en velemenyem is a kovetkezo h ne legyen kihagyhato az A. Hisz teljesen mas arculatat mutatja meg a jateknak Es teljesen mashogy kell jatszani. Mindazok mellett a Csoportletszam megnovekedesevel ami az A ba valo fellepes eredmenyez Az ugyesebb jatekosok konnyebben ervenyesulhetnek.Es rengeteg ujj dolgot tanulhatnak .

Lion
Reply With Quote
  #148  
Old 12-07-2006, 07:25
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lion View Post
Sziaztok az en velemenyem is a kovetkezo h ne legyen kihagyhato az A. Hisz teljesen mas arculatat mutatja meg a jateknak Es teljesen mashogy kell jatszani. Mindazok mellett a Csoportletszam megnovekedesevel ami az A ba valo fellepes eredmenyez Az ugyesebb jatekosok konnyebben ervenyesulhetnek.Es rengeteg ujj dolgot tanulhatnak .

Lion
Könyörgöm, el van döntve, hogy nem lehet kihagyni, semmi értelme tovább érvelgetni
Reply With Quote
  #149  
Old 12-07-2006, 14:16
Gézi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Az 1/A-ba való fellépés jó, szerintem csak annak kéne kis kék számot adni aki 1/A top 30-bol fordul.
Viszont a kék számokhoz rendelt top% követelményt kicsit eltúlzottnak találom, mert kis létszámu csoportokban ezt sokkal nehezebb teljesíteni.Például freemailes csoport 5-ös szinten a top30 már 300 heki alatt kezdődik ameddig egy kislétszámu csoportban 300 heki alatt még messze vagy a top30-tol. Akkor hogy lehessen a top 1%-ot teljesíteni? Ez nagyjábol azt jelenti, hogy a maximálisan felvihető terület fölé kell menjen amit különben nem tenne meg.
Reply With Quote
  #150  
Old 12-07-2006, 19:27
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Gézi View Post
Az 1/A-ba való fellépés jó, szerintem csak annak kéne kis kék számot adni aki 1/A top 30-bol fordul.
Viszont a kék számokhoz rendelt top% követelményt kicsit eltúlzottnak találom, mert kis létszámu csoportokban ezt sokkal nehezebb teljesíteni.Például freemailes csoport 5-ös szinten a top30 már 300 heki alatt kezdődik ameddig egy kislétszámu csoportban 300 heki alatt még messze vagy a top30-tol. Akkor hogy lehessen a top 1%-ot teljesíteni? Ez nagyjábol azt jelenti, hogy a maximálisan felvihető terület fölé kell menjen amit különben nem tenne meg.
no comment
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Személyiségek kiegyenlítése monro Megbeszélések 200 01-19-2010 12:21
uj faj és személyiségek ötletek ide! Csigusz:P Általános beszélgetés Hódítós témákban 116 01-10-2010 13:34
Személyiségek módosítása Walron Elvetett javaslatok 6 06-14-2006 09:07
Személyiségek Colony Elvetett javaslatok 59 04-25-2006 10:42
varis és tolis személyiségek változtatása solven Elvetett javaslatok 21 04-20-2006 16:33


All times are GMT +1. The time now is 10:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu