Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #141  
Old 01-14-2008, 13:53
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

2007-06-20, 18:36
vincent vincent nincs belépve
Junior Member

Belépés dátuma: 2007-06-01
Üzenet: 7
vincent
Alapértelmezett
Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról a 4. szinten:
2007-06-19 21:20:19 Tuvalu (#3490) elfoglalt 212 hektárt Elkapom a grabancodat! (#355763) országától.


Na ezért nincs értelme ezeknek a topikoknak...
vincent
Nyilvános adatok megjelenítése
Küldj privát üzenetet vincent részére
Mutasd vincent összes üzenetét
vincent hozzáadása a barát listádhoz
#644 Osztályozd Ati hozzászólását, javítsd/rontsd az elismertségét Jelentsd a Moderátornak
Régi 2007-06-20, 19:00
Ati Ati nincs belépve
Administrator

Belépés dátuma: 2006-01-23
Hol: Budapest, Hungary
Üzenet: 7.971
Ati Ati Ati Ati Ati Ati Ati Ati Ati Ati Ati
Alapértelmezett
Idézet:
Eredeti szerző: vincent Üzenet megjelenítése
Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról a 4. szinten:
2007-06-19 21:20:19 Tuvalu (#3490) elfoglalt 212 hektárt Elkapom a grabancodat! (#355763) országától.


Na ezért nincs értelme ezeknek a topikoknak...
He?

Na gyerekek, azt hiszem ez már nagyon durva. Nagy gáz, ha az első 10 személyiségű ország anarchba kerül a 3/G helyett? :-/




Ati, mikor az X topos jobbravincent ezt bemásolta, te 24 perccel később biztosan tudtad, hogy földleadás volt, és Tuvalu meg Grabi mentek anarchba.

Tényleg nem érted miért zavar sokakat a viselkedésed?
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
Sponsored Links
  #142  
Old 01-14-2008, 14:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Tényleg nem érted miért zavar sokakat a viselkedésed?
Úgy érzem, hogy ez sem elegendő ok a tudatos és szándékos szabályszegésre.

Ha azt szeretném, hogy mindenki szeressen, akkor nem foglalkoznék online játékokkal. De mivel foglalkozom, ezért ez sajnos azzal jár, hogy bizony sok ember nem fog szeretni. Ez van.

Egy csomó embert zavar, hogy anarchba rakom őket. Egy csomó embert az zavar, hogy anarchba rakok másokat. Egy csomó embert az zavar, hogy valakit nem rakok anarchba.

Hogy egy klasszikust idézzek: "Én sem szeretem Britney Spears-t, mégsem esett szegényke emiatt gyógyíthatatlan depresszióba."
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #143  
Old 01-14-2008, 17:12
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Úgy érzem, hogy ez sem elegendő ok a tudatos és szándékos szabályszegésre.

Ha azt szeretném, hogy mindenki szeressen, akkor nem foglalkoznék online játékokkal. De mivel foglalkozom, ezért ez sajnos azzal jár, hogy bizony sok ember nem fog szeretni. Ez van.

Egy csomó embert zavar, hogy anarchba rakom őket. Egy csomó embert az zavar, hogy anarchba rakok másokat. Egy csomó embert az zavar, hogy valakit nem rakok anarchba.

Hogy egy klasszikust idézzek: "Én sem szeretem Britney Spears-t, mégsem esett szegényke emiatt gyógyíthatatlan depresszióba."

Úgy érzem az itt felszólalók nagy részének a felháborodottságát a pártatlanság (általuk) feltételezett hiánya váltja ki.
(Ami nem zárja ki a valós hiányának lehetőségét sem).
Én a magam részéről már észrevettem azt, amit kellett, levontam belőle a tanulságot, úgyhogy nem kívánok véleményt nyílvánítani, csak gratulálni az ügyes játékosoknak.
Reply With Quote
  #144  
Old 01-14-2008, 17:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post

Úgy érzem az itt felszólalók nagy részének a felháborodottságát a pártatlanság (általuk) feltételezett hiánya váltja ki.
(Ami nem zárja ki a valós hiányának lehetőségét sem).
Én a magam részéről már észrevettem azt, amit kellett, levontam belőle a tanulságot, úgyhogy nem kívánok véleményt nyílvánítani, csak gratulálni az ügyes játékosoknak.
Erre csak a kismalac és a farkas példáját tudom felhozni: ha a kismalac folyamatosan farkast kiált poénból, akkor bizony ha tényleg jön a farkas, akkor már nem hiszi el azt neki senki.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #145  
Old 01-14-2008, 17:31
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Erre csak a kismalac és a farkas példáját tudom felhozni: ha a kismalac folyamatosan farkast kiált poénból, akkor bizony ha tényleg jön a farkas, akkor már nem hiszi el azt neki senki.
teljesen mindegy ki mit hisz, a bizonyítékokat csak te látod.
( a kismalac úgyis csak akkor menekül el, ha nála a távcső bárki bármit is kiabál )
Reply With Quote
  #146  
Old 01-14-2008, 17:34
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ati, lehet a JKSZ bejelentőt nem szakszerűen használtuk. Az is lehet, nem a fórum a megoldás az ilyen problémákra. Ettől függetlenül úgy érzem, hogy ha egy esemény illetve eseménysorozat ekkora felháborodást kelt, akkor neked mint a játék tulajdonosának, üzemeltetőjének és legfőbb adminisztrátorának kötelességed lenne utánajárni, csakugyan megtörtént-e a sérelmezett esemény, illetve valóban szabálytalanság történt-e.

Ez nem történt meg.

Igazából nem az háborít fel, hogy nem raktad őket anarchba, hanem az, hogy olyasmire hivatkozva tagadod meg már a puszta kivizsgálást is, hogy nem megfelelően lett bejelentve.

Ugyanakkor Te vagy az aki nem adsz lehetőséget a megfelelő bejelentésre, elvégre az erre készült "űrlap" nem erre való csak ha részese vagyok az eseményeknek... igaz, akkor hülye leszek jelenteni... Ráadásul mint nemrég mondtad, nem is fogsz lehetőséget adni a jövőben sem ilyen bejelentésre, merthogy túl sok dolga lenne a supportnak.


Nem értek a joghoz, nem akarok belemászni olyasmibe, hogy mint szolgáltató milyen kötelességeid vannak ha már fizetünk egy szolgáltatásért.
Erkölcsi érzékem viszont van, és tudom, hogy ha anynira ragaszkodnál a tiszta játékhoz is, mint annak a nyamvadt jksz bejelentőnek a szakszerű használatához, akkor nem csinálnál bele ennyire az egészbe, hanem utánajárnál a dolgoknak. Illetve utánajártál volna az ünepek alatt, mikor a 3 körös szabit kihasználva mentek a legfeltűnőbb dolgok, és még benne voltunk az egy hétben amíg megőrzitek az eseményeket.


A csalókat nem értem meg, legalábbis az ilyen ipari méretekben csalókat tutira nem. Téged meg náluk is kevésbé.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #147  
Old 01-14-2008, 18:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ati, lehet a JKSZ bejelentőt nem szakszerűen használtuk. Az is lehet, nem a fórum a megoldás az ilyen problémákra. Ettől függetlenül úgy érzem, hogy ha egy esemény illetve eseménysorozat ekkora felháborodást kelt, akkor neked mint a játék tulajdonosának, üzemeltetőjének és legfőbb adminisztrátorának kötelességed lenne utánajárni, csakugyan megtörtént-e a sérelmezett esemény, illetve valóban szabálytalanság történt-e.

Ez nem történt meg.
Viszonylag szelektíven olvashatsz, ha így sikerült értelmezned a most már 30 alkalommal leírt válaszomat, amiben részletesen leírtam, hogy az általatok olyan nagyon hangoztatott események a valóságban hogy néztek ki.

Remélem nem haragszol meg, de ezt a témát már hihetetlenül meguntam, és ennél többször tényleg nem írom le. Már így is többször le kellett írnom, mint ahányszor azt szerettem volna.

Sajnálom, hogy egyszer nem elég valamit leírni, és úgy látszik, hogy még 29-szer megismételve is kevés.

Ez van.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #148  
Old 01-14-2008, 18:34
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Nem értek a joghoz, nem akarok belemászni olyasmibe, hogy mint szolgáltató milyen kötelességeid vannak ha már fizetünk egy szolgáltatásért.
Ezt is írtam ma délután, de úgy látom, hogy ezt sem olvastad el. Így leírom ezt is MÉGEGYSZER, bár kezdem komolyan azt hinni, hogy felesleges, mert még 200-szor leírva is gyanítom, hogy ugyanitt tartanánk.

Ezt persze iszonyatosan sajnálom, mert valójában nem célom, hogy mindent ennyiszer leírjak. Úgy vélem, hogy egyszer bőven elég lenne...

No de a konkrét válasz:

Ha a játék támogatásáért járó VIP köröket nem kaptad meg, akkor kérlek, hogy ezt mielőbb jelezd, leírva a tagságváltás pontos idejét, és módját. Ezen adatok segítségével a játék támogatásáért járó VIP köröket manuálisan jóváírjuk az országban.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #149  
Old 01-14-2008, 18:38
eper eper is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post

A csalókat nem értem meg, legalábbis az ilyen ipari méretekben csalókat tutira nem. Téged meg náluk is kevésbé.
tom, hogy nem ez a helye az ujitásoknak, de annak nem lenne értelme, hogy az elinditott támadás után ne lehessen törölni egy országot, csak ha lezajlott a csata?
Reply With Quote
  #150  
Old 01-14-2008, 18:55
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by eper View Post
tom, hogy nem ez a helye az ujitásoknak, de annak nem lenne értelme, hogy az elinditott támadás után ne lehessen törölni egy országot, csak ha lezajlott a csata?

Nem.
Ráadásul nem is oldaná meg a problémát ha nektek most meglenne az az 50 hekitek. Lásd be, ennél többről van szó itt.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vampire-The Masquerade MiKoR Fantasy, szerepjátékok 125 07-01-2008 07:20
Hogy,mit és hogyan kell csinálni az elf-el? Gábor Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 10-13-2007 10:38


All times are GMT +1. The time now is 00:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu