Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #131  
Old 01-25-2008, 23:14
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by belas View Post
Azért 3nap intenzív lopás,az tényleg más játékának,tönkretétele...Én 3napig mészárolnálak,nem tudom örülnél-e neki???
Azért ez nem az, asszem...ha van mit lopni és még egy üzenetet sem ír,akkor nem hiszem, hogy éppen a játéka megy tönkre...Egyébként meg még csak meg sem ölök semmilyét...hát akkor meg??? Most én keressek mást, aki talán visszaüt? Á, hülyeség...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #132  
Old 01-25-2008, 23:28
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,637
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Azért ez nem az, asszem...ha van mit lopni és még egy üzenetet sem ír,akkor nem hiszem, hogy éppen a játéka megy tönkre...Egyébként meg még csak meg sem ölök semmilyét...hát akkor meg??? Most én keressek mást, aki talán visszaüt? Á, hülyeség...
Illembácsi nem nézi jó szemmel
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #133  
Old 01-25-2008, 23:34
Kós00792's Avatar
Kós00792 Kós00792 is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: BAZ
Posts: 415
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Meg különben is a tekilopással közvetlenül nem okozol veszteséget de közvetten igen a lakiteki miatt elmehetnek a katonák.
Reply With Quote
  #134  
Old 01-25-2008, 23:49
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Illembácsi nem nézi jó szemmel
aZ LEHET...
Reply With Quote
  #135  
Old 01-25-2008, 23:50
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,637
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kós00792 View Post
Meg különben is a tekilopással közvetlenül nem okozol veszteséget de közvetten igen a lakiteki miatt elmehetnek a katonák.
Az nem közvetlen veszteség,hogy a Te pénzeden megírt tekercseket valaki elveszi? Így aztán meg kell írnod őket ismét ... ?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #136  
Old 01-25-2008, 23:54
Kós00792's Avatar
Kós00792 Kós00792 is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: BAZ
Posts: 415
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Az nem közvetlen veszteség,hogy a Te pénzeden megírt tekercseket valaki elveszi? Így aztán meg kell írnod őket ismét ... ?
Nagy ív ejteném le a tekercs írás költségeit ha nem mennének el a katonák. De igazad van ezzel csak azt akartam érzékeltetni, h a katonák drággabak.
Reply With Quote
  #137  
Old 01-25-2008, 23:58
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Az nem közvetlen veszteség,hogy a Te pénzeden megírt tekercseket valaki elveszi? Így aztán meg kell írnod őket ismét ... ?
ha lopsz egy teljes készültséget, akkor az minősülhetne 15akciónak, és fel is nyomhatna a játéka tönkretételének? Egyébként pedig, ha meg akarja védeni tekercseket, akkor olyan fajt választ. Ha egy hadis végigsöpör a környező országokon fosztogatással, az dicsőség, ha ugyanezt egy tolvaj csinálja tolvajokkal, az undorító? Ha bemész fosztani és elhozol 100millát, akkor azzal nem okozol olyan kárt? Én ellopok 100milla értékű tekercset(amit mellesleg nem olyan könnyű...) akkor fogja felmegy a piacra és visszaveszi. Az eredmény ugyanaz: nincs meg a 100 millája. Akkor mi itt a különbség? Nem értem...
Reply With Quote
  #138  
Old 01-26-2008, 00:21
Nogixer Nogixer is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 237
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Szerintem felesleges faji sajátosságokat piszkálni.
Gondoljátok végig, mi lenne itt, ha egy ork elkezdene sírni, jajaj letekiztek
A törpék kapnák a legnagyobb röhögőgörcsöt Mit is csinál egy ork? Támad, ha visszakísérik, akkor megint támad. Tojik arra hogy törpét, vagy esetleg elfet üt. Úgysem tudja meggömbölni Ha leesik a katmorálja, akkor is kénytelen támadni Mégsem sír, hogy tekizik.
Az hogy három napig tekiznek egy törpöt, szerintem csak azért lehet, mert rosszul kommunikál, vagy még nem jött rá, hogy néhány heki felfedezésével 7-8 körre kerül a tolitól, és már nem is lopja
Szerintem minden megoldható, minden fajnak van miért örülni, és sírni, hiszen azon munkálkodnak a domainek évek óta, hogy kiegyenlítettek legyenek a fajok ( egy kivétel:zombi, de ez a szabályt erősíti)
Reply With Quote
  #139  
Old 01-26-2008, 00:30
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,637
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
ha lopsz egy teljes készültséget, akkor az minősülhetne 15akciónak, és fel is nyomhatna a játéka tönkretételének? Egyébként pedig, ha meg akarja védeni tekercseket, akkor olyan fajt választ. Ha egy hadis végigsöpör a környező országokon fosztogatással, az dicsőség, ha ugyanezt egy tolvaj csinálja tolvajokkal, az undorító? Ha bemész fosztani és elhozol 100millát, akkor azzal nem okozol olyan kárt? Én ellopok 100milla értékű tekercset(amit mellesleg nem olyan könnyű...) akkor fogja felmegy a piacra és visszaveszi. Az eredmény ugyanaz: nincs meg a 100 millája. Akkor mi itt a különbség? Nem értem...
Nem értem miért engem idéztél be
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #140  
Old 01-26-2008, 09:03
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Nem értem miért engem idéztél be
én se tom... megszoká, hogy idézek, pedig most lehet nem kellett volna...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14293 08-11-2024 17:40
Démontojás, és más érdekességek a Hódító gyerek korából... Wanax Általános beszélgetés Hódítós témákban 446 02-10-2011 17:39
Új személyiség lopások ellen SiMON Megbeszélések 288 02-24-2010 22:21
egyedül egy szövi ellen Burning Stratégia & Tippek 92 02-21-2008 08:00
Klánpontlista rendezése máskor Ati Elvetett javaslatok 522 06-07-2006 16:17


All times are GMT +1. The time now is 15:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu