Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #131  
Old 01-14-2008, 13:24
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
A csúcsa a témának az volt amikor az egyértelmű földleadásokra azt írta Ati, hogy "eddig is üres volt..." Na innentől kezdve lehet itt bármit mondani.

Valóban. De mint írtam már: ha kedved van elolvasni a 29 válaszom valamelyikét, akkor elolvasod, nekem már nincs kedvem harmincadszor is leírni ugyanazt. Sjanálom, hogy egy olyan témához akarsz mindenáron hozzászólni, amit olvasni nem akarsz. Célszerű a témákban úgy részt venni, hogy:

1, elolvasom, hogy mi volt írva eddig
2, válaszolok.

Persze az is működhet, hogy:

1, nem olvasom el, hogy mi volt eddig, de írok valamit.

Amelyiket gondolod.

Ez utóbbit egy idő után egész biztosan megunom én személy szerint.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #132  
Old 01-14-2008, 13:29
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem látom mi sürgető lenne azon, hogy nem akartok betámadni egy hónapok óta üresen álló országot. Ha nem akarjátok betámadni, akkor nem akarjátok. Akkor majd be fogja támadni más. Csak azért, mert nem akartok ilyen volumenű támadásokat intézni, nem a szabályokon kell most azonnal változtatni.

Különösen nem akkor, amikor nemrégiben bekerültek olyan módosítások, amiknek HOSSZÚTÁVON kell megvárni a hatását, nem azonnali eredményt várni.
Végülis a következő 10 szemes oriig ráérsz ....
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #133  
Old 01-14-2008, 13:32
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Valóban. De mint írtam már: ha kedved van elolvasni a 29 válaszom valamelyikét, akkor elolvasod, nekem már nincs kedvem harmincadszor is leírni ugyanazt. Sjanálom, hogy egy olyan témához akarsz mindenáron hozzászólni, amit olvasni nem akarsz. Célszerű a témákban úgy részt venni, hogy:

1, elolvasom, hogy mi volt írva eddig
2, válaszolok.

Persze az is működhet, hogy:

1, nem olvasom el, hogy mi volt eddig, de írok valamit.

Amelyiket gondolod.

Ez utóbbit egy idő után egész biztosan megunom én személy szerint.


1-2 ember baromságait valóban átugrom, mert tök felesleges végigolvasni, de az általam követett témákban a Te hsz-eidet mindig végigolvasom.
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #134  
Old 01-14-2008, 13:33
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Felhívtad a figyelmet arra, hogy egyvalaki meggömbözött. Ha mindenki felhívná a figyelmünket arra, hogy meggömbözték, az nem volna túl jó. Sajnos ezt sokszor megteszik, így értelemszerűen a munkánk ilyen jellegű hátráltatásának gátat kell vetni.
gondoltam, olvasgatom a jksz bejelentőt egy kicsit.

"Értelemszerűen, amennyiben semmi gyanúsat nem találunk, vagy a bizonyítékok nem elég meggyőzőek, akkor semmi nem fog történni."

ha az ötödik gömbözési próbát jelentené be , megérteném a szándékos hátráltatást.

"Ezen az oldalon jelentheted be, ha szerinted valamelyik játékos a játékban szabálytalanul, a játék keretein túllépő szövetséget alkotott. Vagyis olyan játékosokkal játszik össze, akik a játékon belül nem szövetségesei."

ennek a kritérumnak megfelel a földleadás bejelentés.

"Mindenképpen szükséges, hogy a bejelentést abból az országból tedd, amelyikkel a feltételezett szabályszegést tapasztaltad."

tapasztalás: teljes krónika + pontlista

"Most kérünk, hogy adj meg minimum kettő, de lehetőleg több, maximum 8 országsorszámot, akik feltételezésed szerint részt vesznek az ellened történő összejátszásban."

vajon vonatkozhat e egy földleadás valaki ellen irányuló akciónak az alábbi esetekben:

- egy erős szövetség ad le földet egy gyenge MF nek, mert azt egyfolytába ütik, és így el tud menekülni az MF, az erős szövi meg simán vissza szerzi a leadott földet mástól

- földleadás olyan mértékben, hogy a jelenlegi szabályok mellett más ország ne tudja szabályosan, és eredményesen megtámadni a földet kapó országot
( ez a kérdéses leginkább, de miért ne érezhetném, hogy ez a földleadás ellenem történik, hiszen számomra válik elérhetetlenné, előlem menekül fel olyan magasra, különben szanaszét lenne mészárolva, és az én játék teremet (piac) teszik tönkre elérhetetlen magasságban , vajon ez ellenem van e?? )

- földleadás seregelütés formájában, kiadott infok alapján

és végezetül, eddig úgy godnoltam, hogy a törlés nem lehet bizonyíték arra, hogy valami csalás vagy sem, de a jksz oldalt olvasgatva ez erősen megingott bennem:

"Mi az oka annak, hogy ami történt, azt nem tudná megcsinálni bárki bármikor. "

ha többször előfordul, hogy beütés előtt 1 körrel törölnek bizonyos csoportok egyes országokat, attól függően hogy ki tart feléjük, bizony lehet bizonyíték.
Pont ezért a mondatért.

Last edited by Hóhér; 01-14-2008 at 13:38..
Reply With Quote
  #135  
Old 01-14-2008, 13:36
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem látom mi sürgető lenne azon, hogy nem akartok betámadni egy hónapok óta üresen álló országot. Ha nem akarjátok betámadni, akkor nem akarjátok. Akkor majd be fogja támadni más. Csak azért, mert nem akartok ilyen volumenű támadásokat intézni, nem a szabályokon kell most azonnal változtatni.

Különösen nem akkor, amikor nemrégiben bekerültek olyan módosítások, amiknek HOSSZÚTÁVON kell megvárni a hatását, nem azonnali eredményt várni.
Szerintem már rég lenyugodtak volna a kedélyek, ha olyasmit írsz, hogy valószínűleg földleadások történtek az X topjában, de az összejátszást nem lehet bizonyítani, ezért nem szankcionálsz. Különben sincs arra időd, hogy az üres országok elleni ütéseket vizsgáld.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
  #136  
Old 01-14-2008, 13:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
gondoltam, olvasgatom a jksz bejelentőt egy kicsit.

"Értelemszerűen, amennyiben semmi gyanúsat nem találunk, vagy a bizonyítékok nem elég meggyőzőek, akkor semmi nem fog történni."

ha az ötödik gömbözési próbát jelentené be , megérteném a szándékos hátráltatást.

"Ezen az oldalon jelentheted be, ha szerinted valamelyik játékos a játékban szabálytalanul, a játék keretein túllépő szövetséget alkotott. Vagyis olyan játékosokkal játszik össze, akik a játékon belül nem szövetségesei."

ennek a kritérumnak megfelel a földleadás bejelentés.
A jksz-bejelentő egyetlen helyről érhető el. Ez alól a kérdés alól:

"Szerintem több ország összefogott ellenem, és játékon kívüli szövetséget alkotva támadnak engem! Mit tehetek?"

Az egy darab gömbözés ezt nem meríti ki.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #137  
Old 01-14-2008, 13:42
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Szerintem már rég lenyugodtak volna a kedélyek, ha olyasmit írsz, hogy valószínűleg földleadások történtek az X topjában, de az összejátszást nem lehet bizonyítani, ezért nem szankcionálsz. Különben sincs arra időd, hogy az üres országok elleni ütéseket vizsgáld.
miért írjon be hülyeséget?



valószínű ez meg az ??...



amúgy pl engem teljesen hidegen hagy csaltak e vagy sem, ezt korábban is írtam, nekem másról szól a történet, tudni szeretném egyes esetekről , hogy szabályos e vagy sem, konkrétan is, mert nem szeretnék bannolva lenni , 5 köröket kapni, vagy nem kívánatos lenni.

végül is ezért játszom nem? nem nagy kérés az, ha a szabályokkal akarok tisztában lenni. van olyan szabály , ami nem egyértelmű sokaknak.
Reply With Quote
  #138  
Old 01-14-2008, 13:43
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Szerintem már rég lenyugodtak volna a kedélyek, ha olyasmit írsz, hogy valószínűleg földleadások történtek az X topjában, de az összejátszást nem lehet bizonyítani, ezért nem szankcionálsz. Különben sincs arra időd, hogy az üres országok elleni ütéseket vizsgáld.
Harmincadik alkalommal is leírom, egye fene:

konkrét eseményeket kaptam, nem A, B, C és D országok voltak névtelenül emlegetve. Az ÖSSZES esetben, amit kaptam, olyan országokat támadtak meg, akik hónapok óta üresen álltak, és lehet, hogy az ünnepek alatt voltak ugyan szabadságon is, de előtte egész biztosan nem, így bárki, bármikor megtámadhatta őket. Az, hogy most valaki ezt meg is tette, vagyis megtámadott egy védelem nélküli országot, akit bárki megtámadhat, nem számít csalásnak.

Nem kizárt, hogy voltak olyan események, amik valóban nem szabályosak, de ezeket nem kaptam meg, és az ilyen topicok nyitogatása közben, ahol semmi másról nincs szó, mint arról, hogy más országot megtámadni micsoda szabálytalan (mindez többnyire olyanoktól, akik maguk is ezt teszik, csak olyankor ugye ez nem szabálytalan valamiért), nem is áll szándékomban ezzel tovább foglalkozni.

Az is lehet, hogy voltak SZABÁLYELLENESEN bemásolva ide szabálytalan ütések. Mivel eseményeket ide bemásolni szabálytalan, ezért ilyenkor sem áll szándékomban a konkrét eseményekkel foglalkozni, csak a szemmel láhtatóan szabálytalan beírás van ilyenkor szankcionálva. Az, hogy más ESETLEG csal, amiben nem lehetsz biztos, nem jogosít fel senkit a 100%-ig biztos szabálytalanságra.

Harmincegyedik leírás had ne kelljen már.
__________________
Hódító * Queosia

Last edited by Ati; 01-14-2008 at 13:45..
Reply With Quote
  #139  
Old 01-14-2008, 13:43
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem látom mi sürgető lenne azon, hogy nem akartok betámadni egy hónapok óta üresen álló országot. Ha nem akarjátok betámadni, akkor nem akarjátok. Akkor majd be fogja támadni más. Csak azért, mert nem akartok ilyen volumenű támadásokat intézni, nem a szabályokon kell most azonnal változtatni.

Különösen nem akkor, amikor nemrégiben bekerültek olyan módosítások, amiknek HOSSZÚTÁVON kell megvárni a hatását, nem azonnali eredményt várni.

Ati, meg fogsz lepődni: betámadtunk, és ezzel a legfontosabb "érvedet" is kilőttük. Amint befutottak a beengedendő seregek, és már csaka mi szövink seregei voltak hátra, az országot törölték. És nem egy ország járt így. Kérdem én, hol van itt az, hogy egy üres országot nem vagyunk hajlandók betáamdni???

Nézd meg az X topját! Te hoztad a szabályt, hogy 100k ponton túl nem foglalsz semmit. Ezek után mutasd meg azt az országot a 15-dik helyen túl amelyik sikerrel tudná a jelenlegi üres országokat támadni!


És végül halkan hozzáteszem, 3 országnak már megvan a kis nyolcasa...
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #140  
Old 01-14-2008, 13:47
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A jksz-bejelentő egyetlen helyről érhető el. Ez alól a kérdés alól:

"Szerintem több ország összefogott ellenem, és játékon kívüli szövetséget alkotva támadnak engem! Mit tehetek?"

Az egy darab gömbözés ezt nem meríti ki.
" (Egy héten maximum 3 bejelentést tehetsz, hogy az értelmetlen bejelentéseknek elejét vagyük.)"

vagy 5 kör kitiltás jár érte ???

mivel a heti 3 bejelentés nem véd meg attól a rengeteg + munkától, amit Serg okozott neked.

Elfogadom, hogy valamit nem lehet bizonyítani, és attól hogy mindenki azt mondja az csalás , attól még az nem az.

Elfogadom, ha szólsz hogy ezt most már fejezzük be, vagy ha mégegyet ír valaki akkor bannolás lesz mert ez neked +munka ( ezért voltam régen kitiltva, végülis jogosan )

Amit nem tudok elfogani, ha olyanért tiltanak ki játékosokat, ami nincs lepapírozva. Azaz úgy szeg szabályt, vagy ad plussz munkát , hogy nem lehet tudatában a következményekkel, mert nincs olyan szabály ami alapján következmény járna !!!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vampire-The Masquerade MiKoR Fantasy, szerepjátékok 125 07-01-2008 07:20
Hogy,mit és hogyan kell csinálni az elf-el? Gábor Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 10-13-2007 10:38


All times are GMT +1. The time now is 21:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu